Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o to, to, gulasz mniam,

do bigosu suszonych grzybków podrzucę, sama zbierałam, suszyłam, już używałam i wszyscy żyją

tylko nie pomyl słoiczków 8)

 

no masz, już mi sklerozę wypomina :roll: :wink:

i weź tu się człowieku przyznaj do wieku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przechodząc do konkretów:

 

1. Połączenie malutkich łazieneczek - dobry pomysł!

 

2. Zrobienie pralnio-suszarni - bardzo dobry pomysł!!!!! jest to pomieszczenie, z którego wydzielenia do dziś chyba najbardziej się cieszę a w trakcie remontu wyburzaliśmy w tym celu nowo postawioną ściankę, bo to ciut późno wymyśliłam (lepiej późno niż wcale... rzekła babcia.....itd :D )

 

3. Dodam jeszcze - macie PRZEPIĘKNE widoki za oknami! po co te firancie...?? Ja wiem, że one tak TERAZ wiszą po poprzednikach i z całą pewnością zrobicie to po swojemu i super ale - aż nie mogę się powstrzymać.

 

Od wścibskich sąsiadów też się osłaniać nie trzeba (wścibskie jelenie? sarny? może DZIKI?? :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzie - witam, no witam!!!! Niepomierne jest to moje zdumienie :D

 

o to, to, gulasz mniam,

do bigosu suszonych grzybków podrzucę, sama zbierałam, suszyłam, już używałam i wszyscy żyją

tylko nie pomyl słoiczków 8)

 

no masz, już mi sklerozę wypomina :roll: :wink:

i weź tu się człowieku przyznaj do wieku 8)

 

Jamles ... se grabisz u Szefowej, widzi mi się, że trzeba nad Twoim instynktem samozachowawczym popracować :roll: :wink:

 

Frosia - dawaj!!! Ty nie miej nadziei, Ty sobie zaplanuj odpowiednio termin !!!!! :D

 

Informuję, że ogóry małosolne będą, to jest jedna z niewielu potraw, którą mogę zrobić w słoiki - bo umiem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak: Gagatko moja kochana - żadnych firanek nie będzie!!! Mam chrapkę na rolety rzymskie a i to takie jakieś delikatne! Jeśli finanse pozwolą, to demolkę łazienek i spiżarni zrobię już, jeśli nie - poczekamy na lepsze czasy! :D Jeśli sarny, dziki czy jelenie mają ochotę być wścibskie, to niech sobie będą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazulka no nie wiem odkąd się gadać nauczyłam to wiem że idea ogórów małosolnych wyklucza kładzenie ich w słoiki :lol: bierzesz gar kamionkowy alibo wielki szklany słój wkładasz ogóry zalewasz zalewą wedle przepisu sekretnego :lol: i od drugiego dnia po zalaniu łazisz i patrzysz pożądliwie czy już sie nadają do zjedzenia :wink: trzeciego dnia nie bacząc już na nic zaczynasz wyżerkę :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...