Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Brazulka no nie wiem odkąd się gadać nauczyłam to wiem że idea ogórów małosolnych wyklucza kładzenie ich w słoiki :lol: bierzesz gar kamionkowy alibo wielki szklany słój wkładasz ogóry zalewasz zalewą wedle przepisu sekretnego :lol: i od drugiego dnia po zalaniu łazisz i patrzysz pożądliwie czy już sie nadają do zjedzenia :wink: trzeciego dnia nie bacząc już na nic zaczynasz wyżerkę :lol: :lol: :lol:

w Pl dostepne sa juz ogorki do kiszenia ??? :o

 

w wersji mojego B.: wyzerasz zaraz po zalaniu garnka goraca woda

na drugi dzien z rana kupujesz nowe ogorki ,wrzucasz do boncloka i od razu zaczynasz wyzerac itd.itd. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przeca pisałam że słój być może :roll: byle duży był bo wiesz ja i ogórki małosolne pałamy do się miłością ogromną :lol: :lol: :lol:

 

a jeleni to wiesz pół świata tylko trza rzęsami dobrze machać zawsze się jakiś nawinie :wink: :lol: :lol: :lol:

Braza, wisz Ty co? Lepiej poszukaj w Uroczysku jakiegoś wieeeeelkiego gara albo i beczki, bo chętnych na te małosolne widzę chmara! I obsiej z pół hektara ogórkami, bo nie wyrobisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obsiewaniem będzie kłopot, mogą nie wzejść ... jakoś nie pałam miłością do robót ziemnych i roślinki odpłacają też brakiem miłości :-? :wink: Ale zakupić mogę, jak wezmę hurtową ilość to jakiś rabat dadzą.

 

Frosia, są już ogóry do kiszenia!!!! Wersja Twojego B. z lekka mnie oszołomiła, ja wyżeram dopiero na drugi dzień :D

 

Agduś, sosik warzywny zrobimy, niekoniecznie z kaszą!

 

 

Nie rozumiem, dlaczego nikt się nie ekscytuje faktem podania przeze mnie konkretnego terminu przeprowadzki :roll: A tylu pyszczących było na ten temat :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym terminem to myslalam , ze zartujesz :roll:

 

zreszta mam duuuze zaleglosci w czytaniu twoich i n ie tylko komentarzy , wiec czytalam tylko ostatnie strony :oops:

 

kule, zazdroszcze wam tych ogorkow

tu tylko szklarniowe , holenderskie sa dostepne .....wiesz te wezowe :-?

latem predzej u jakiegos Turasa te male gruntowe (choc i tak maja sztuczny kolor) wyczaic ,ale teraz nie ma szans :-?

za to sa pyszne pomidory :D i czosnek niedzwiedzi :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko masz możliwość transportową to jedźcie tam po prostu po zakończeniu lekcji przez Karlę z podstawowym wyposażeniem i tyle. Dom jest gotowy do zamieszkania, prawda? Nie musi to być "całościowa" przeprowadzka ale chyba szkoda Wam będzie każdej niespędzonej tam chwili, głównie latem.. I tak będziesz tam jeździć więc lepiej tam mieszkać :wink: :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

w Pl dostepne sa juz ogorki do kiszenia ??? :o

 

w wersji mojego B.: wyzerasz zaraz po zalaniu garnka goraca woda

na drugi dzien z rana kupujesz nowe ogorki ,wrzucasz do boncloka i od razu zaczynasz wyzerac itd.itd. :roll:

... u mnie są dostepne cały rok :D :wink: ... co się jedne skończą, można nastawiac następne ... mają tylko jeden "feler" ... mnie smakują dopiero na trzeci dzień (później kamienne naczynko (jeszcze z Polski) wędruje z ogóraskami do lodówki (kiedy muszę robić większe ilości, kiszę w ogromnym słoju z przykrywką, na zapas nie robię, ... wolę świeże) :D

 

pozdróweczka

 

ps - Brazka ... zakiś im w beczce i bedziesz miała spokój (na jakiś czas) :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że Was zostawiłam, ale mój Tata ma dzisiaj urodziny!!! Szacownemu Jubilatowi poszłyśmy życzenia złożyć :D

 

A żeby nie było tak różowo - każdy z miotłą, łopatą, pędzlem, młotkiem, taczką,...no co tam trzeba - już Braza powie !

 

Mądre słowa :D :D

 

Beczki szukam, albo takiego no... bancloka ... czy ten banclok to gar kamienny, czy beczka - gadać mi tu zaraz!!!!

 

Skoro Wy kochani sączycie dobroci zostawione przez Anoleiz, to ja sobie zapalę z Wami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...