Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czeeeeeść! :D :D :D

Neta odzyskałam! :D :D :D

 

A pod kuchnia palić to ja umiem bez pudła, więc musicie na mnie zaczekać z tym. 8)

 

Jak dostanę dodatkowe racuchy ze dwa, to może nawet chleba na zakwasie upiekę. :p

 

I dziekuję bardzo za przekazanie wiadomości u Tomka we wątku! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo ... kaflowy, ale czy on jest na szuflę :roll: Takie coś tam dziwne obok leży, podobne do pogrzebacza :roll: I Pani mi pokazywała, jak to działa ... potrzebny papier i drzazgi, a później większe kawałki drewna (no i zapałki). To co, jest na szuflę :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat czytam te nasze dzienniki forumowe. Różnie pisane. Nieraz drażni mnie jak czytam w każdym zdaniu "mój, moje, nasze" Własciciele mają dziwną manie podkreslania że to ich a przecież wszyscy wiedzą czyje.

Dziś czytałam Twój wpis. I sie kurde wzruszyłam :oops: I to własnie z tego "mojego". Pięknie napisałaś Brazuniu, pięknie. nie tylko Tobie klucha w gardle rosła. To naprawdę cudne miejsce. Masz słuszność, ze podkreślasz swą własność. Mi też byłoby trudno uwierzyc w to wszystko po takiej długiej drodze i jeszcze tym bardziej, że tam tak tajemniczo, zielono i nostalgicznie jest. Jeszcze miesiac. Karla szkołę skończy i się wyprowadzicie. Ksieżniczka ma w czym mieszkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Maylandziu, ja musiałam to po prostu zobaczyć napisane "czarno na białym": "moje własne"!! Musiałam!!! Tak cholernie trudno było mi uwierzyć, że to już koniec walki i od dzisiaj mamy swój wymarzony świat!!! Ejjjj cholera ... nie będę się rozklejać ... nie będę ....!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza kochana kobieto masz to swoje miejsce na Ziemi. :p

Ciesze sie bardzo. Zwlaszcza, ze miejsce przepiekne, dom sliczny, w bardzo dobrym stanie. W sumie mozna bez niczego juz zamieszkac.

No na pewno piec zostaw i te belki na sufitach tez nie ruszaj. :D :wink:

Kominek moze byc, tylko bym ta sciane zmienila, pstrokata jakas, no i kominek slabo na takim tle widac.

Ale styl domku zdecydowanie zostaw taki rustykalny.

Ogrod kurka juz masz i takie piekne duze drzewa!!!

No co ja mam gadac, przepiekne miejsce.

A stadnina gdzie bedzie?

I w ogole czy cos przegapilam? :oops: Może juz pisalas w komentarzach, ale nie czytalam... Mniej teraz czytam i pisze na forum....

Tak sie ciesze, ze spelniasz swoje marzenia.

No masz, kurka, masz to swoje wymarzone miejsce. :p Eh, dzis ladny dzien jest. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czy można czegoś zazdrościć kubkom, zwykłym, kamionkowym kubkom????

A można, qurna, można!!!!! One tam zostały, szczęściarze!!!!!!

...

... qurza twarz ... balangę se zrobiły :lol: ... ciekawe co w siebie wlewają ? :lol: :wink: ... no chyba nie kawę :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać Szefowa, że po zakupie Uroczyska zaczęłaś pisać jak prawdziwa pisarka ...

...jednym tchem się czyta każdy Twój "dziennikowy" post ...czuć tam prawdziwą "kubkową" zazdrość..... i czuć optymizm, który jest moim przewodnikiem ...

 

 

CYTAT

trzeba przyznać Szefowa, że po zakupie Uroczyska zaczęłaś pisać jak prawdziwa pisarka ...

 

...bo przed zakupem to czasami porażka była ... :wink: :D Dobrze, że TO ...już jest TWOJE ... :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...