Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Muszę i swoją obiecność zaznaczyć na tej zacnej stronie. Szampana sobie chlapnę, byle nie był słodki.

to się spóźniłem :( :wink:

Szampan nigdy nie jest słodki :o

... toże się spóźniłem :( ... a dziś po wczorajszym imprezowaniu "przydałby" sie niezmiernie :wink:

 

Agduś chyba masz rację. Czerwone kwiatki w środku krzewu są łudząco podobne do pigwy.

To nie ja napisałam, ale też mi na pigwę wyglądało. Ino sie nie odzywalam, bo mądrzejsi ode mnie tu są.

Ojjj ludziska!!

Pigwowiec to nie to samo co pigwa... Nazwy są podobne, ale pigwowiec jest krzaczyskiem typowo dekoracyjnym, ozdobnym, a te owoce to tylko pigwa daje (niekoniecznie Genowefa :lol:).

...

... Boszeeeeeeeee

pigwówka (pigwowcówka)

http://www.chefpaul.net/nalewki/pigwa02.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Chef tutaj sytuację uratował ta pigwowcówką, bardzo zacną, bo inaczej to juz dawno by czegokolwiek trunkowego zabrakło i stałybyśmy z Anoleiz jak te....py. :o

A tak to i cos mocniejszego chlapniem , a i smakiem od szampana chyba nawet lepsze. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem popołudniowe :D

 

Chefie, za każdym razem mnie zadziwiasz, na wszystko masz konkretną odpowiedź :D

 

Młagoś ... no wymusili, normalnie nacisk na mnie wywarli :-? :wink: :D

 

 

Pytałam już Gagatkę o internet bezprzewodowy i chyba skusze się na iPlusa ... mają bardzo dobrą ofertę co do transferu danych, ta pomarańczówka w ogóle mi nie leży, jeśli chodzi o dostęp do sieci (ale telefon sobie chwalę :D ) Mam nadzieję, że z tej mojej dżungli da się połączyć ze światem :roll:

 

A teraz dla spóźnialskich

 

http://pierdek.ramtel.net.pl/damian/szampan_i_filizanki.jpg

 

Częstujta się Ludziska Kochane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę i swoją obiecność zaznaczyć na tej zacnej stronie. Szampana sobie chlapnę, byle nie był słodki.

to się spóźniłem :( :wink:

Szampan nigdy nie jest słodki :o

 

No ja prosta jestem :oops: Wiem, jaka jest różnica miedzy szampanem a winem musującym, ale tak potocznie się mówi na wszystkie bąbelki :oops: A w niedzielę wieczorem usiłowałam takie musujące kupić w miejscowym całodobowym sklepie z artykułami pierwszej potrzeby i pani pokazała ku mojej radości na dłuuugą półkę z takowymi. Niestety, mina mi zrzedła, kiedy okazalo się, że poza słodkimi i jednym półsłodkim innych bąbelków ni ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory bardzo fajne w moim guście, ale powiemtaknajpierwmielismy domomalowany dekoralem z mieszlnika i 1 ze trudno dobrac kolory bopróbnikinijaksie nie mają do tego co wychodzi docelowo (wsalonie miał byc kremik cytynowy a wyszły stare szczyny :evil: i to było biegiemprzemalowane) tak ze nie polecam.

Ale teraz mam pomalowane duluxem i efekt SUPER z tym że mam normalny dulux do 2 krotnego malowania (białą czekolade super kolorek transparentny). a w salonie mamdulux once tez super i faktycznie za 1 razemwszystko jest ok. ale jezeli masz niezbyt równe powierzchnie to zdecydowanie to 2 krotnego malowania. Jak nie widac róznicy to po co przeplacac te tikurille i inne srille to tylko reklama :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaweł, a masz jakiś namiar na próbniki kolorów Duluxa?? Ja Tikkurilę mam w tej chwili w mieszkaniu na większości ścian i qurna jestem zadowolona. To ciemne, mocne kolory, malowane 3 lata temu i nic sie z nimi nie dzieje, dlatego tak się tej Tikkurili czepiłam. Koleżanka malowała Duluxem i coś tam wspominała, że jej nie pasowało, ale nie wnikałam co i dlaczego.

 

Na próbnikach tikkurili jest więcej odcieni, nie mogłam ich znaleźć w necie, więc wrzuciłam ku pamięci te najbardziej zbliżone. Ciesze się, że mamy podobne gusty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani dekoral ani dulux sie nie odbarwia, ja mam zle doswiadczenia z dekoralem bo jakekipa mimalowala tomam wrazenie ze jakimbrakowalo to dolewali bialej :o :evil: i w efekcie sory za kolokwializm kolor wychodził jak by sie ktos do farby odlał. :evil: :evil: :evil: . Po 5 latach dekoral tzrymał sie ok i zmywa sie tez niexle ja ma kuchnie jeszcze w dekoralu taka http://forum.muratordom.pl/pochwalcie-sie-swoimi-kuchniami,t69089-3180.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...