Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na każdej stronie koński temat widzę 8)

No to ja sie zdradzę: mój dizadek trzymał konie. Miał najładniejsze klacze w okolicy zawsze. Jak byłam mała (bardzo mała, nieświadoma) to jeździłam oklep a teraz...... boje sie koni :lol:

 

A może sobie tylko wmwiłaś, że się boisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś długo idzie bo nie może dojść :cry:

coraz więcej pada :cry:

 

Rom, coś oszukujesz 8) Słoneczko zaświeciło i nawet sporo błękitnego nieba widać ... ( na resztę ciemnych chmur nie patrz :wink: )

I nie wmawiaj mi, ze u Ciebie ( trzy ulice dalej :p ) jest inna pogoda.

 

Swoją drogą to dziwny ten dzień dzisiaj - w firmie większość ma taką głupawkę że szok :lol: :lol: I pracować już mi się nie chce ( za to całą stertę dokumentów zabiorę ze sobą do domu... :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś długo idzie bo nie może dojść :cry:

coraz więcej pada :cry:

 

Rom, coś oszukujesz 8) Słoneczko zaświeciło i nawet sporo błękitnego nieba widać ... ( na resztę ciemnych chmur nie patrz :wink: )

I nie wmawiaj mi, ze u Ciebie ( trzy ulice dalej :p ) jest inna pogoda.

 

Swoją drogą to dziwny ten dzień dzisiaj - w firmie większość ma taką głupawkę że szok :lol: :lol: I pracować już mi się nie chce ( za to całą stertę dokumentów zabiorę ze sobą do domu... :-? )

 

No i wydało się że jesteśmy z jednego fyrtla :lol: :lol:

Dla niewtajemniczonych "fyrtel" to po poznańsku "okolica"

Rzeczywiście niebo niebieskie ale słońca już nie widać :cry: Za chwilę pewnie zajdzie i znowu zapadną egipskie ciemności.

Z racji piatku i godziny 15 zaczynam powoli wyhamowywać przed weekendem.

:lol:

i Wam też radzę

Rayzel przykro mi z powodu tej sterty na weekend :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś długo idzie bo nie może dojść :cry:

coraz więcej pada :cry:

 

Padać przestało, ale jest smętnie :-?

 

Agduś, czy Ty byłaś kiedyś w tym końskim sklepie "Kinghorse" w Krakowie - ulica Nad Sudołem??

U nas padało trochę kole południa.

Nie byłam w tym sklepie. Bywałam kiedyś na Rajskiej, ale teraz nie mam zamiaru kupić konia, to, co niezbędne, gdybym chciała pojeździć mam, więc nie wybieram się do końskich sklepów. Nawet nie wiem, gdzie jest ta ulica, ale mogę sprawdzić, czy w moim zasięgu. A coś chcesz tam kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór wszystkim, jeśli ktoś jeszcze tutaj jest :D

 

Byłam w K-linie, wracając miałam takiego pietra, że mamuniu!!!! Wiatr rokropny, woda z nieba się lała jak z zepsutego kranu, debile w samochodach grzali chyba ze 110 paskudząc mi okna przy wyprzedzaniu tak, że kompletnie nic nie widziałam!!! No normalnie szkoła przetrwania!!! Ale dojechałam cało i zdrowo no i jestem :D

 

Agduś mam tam parę rzeczy na oku, ale nie wiem jak wyglądają w rzeczywistości. Jakbyś ewentualnie z braku innych na przykład rozrywek tam się kiedyś wybierała, to ja chętnie prześle Ci namiary na te "cosie".

 

Stuczku - teoretycznie może być bez kanalizy - ale jeśli tylko będzie to możliwe, zrobię wszystko, żeby była z.... Jakoś tak już mam, że wolę się o pewne rzeczy nie martwić. W razie "W" jednak mogę być elastyczna i jakoś się dopasować!!

 

Wgrywam na fotosika zdjęcia - pokażę Wam za chwilę dwa bo ... nie oddają o prawda całego piękna, ale taki widok miałam dzisiaj przez 2 lub 3 minuty z okna, że dech w piersiach zatykało z zachwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Cię nie zatchnęło całkiem i możesz mówić.

Najpierw sprawdzę, gdzie ta ulica. Nazwa brzmi dla mnie egzotycznie. Przed świetami tego potrzebujesz?

Przez moment zaniemówiłam z zachwytu, ale to koło 14 było, więc już mnie odetkało :D

 

Przed świętami nie!! Byłoby świetnie, gdyby osoba znająca się na rzeczy obejrzała to fachowym okiem i stwierdziła, czy gra warta świeczki.

 

A oto Brama do Nieba

 

http://images34.fotosik.pl/72/40af8ecfb88df175med.jpg

http://images23.fotosik.pl/122/f98fc847f3047da9med.jpg

http://images25.fotosik.pl/122/8aa8de141d034abfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo! Mogło zatchnąć!

Po świętach pewnie się uda. Może podjedziemy do Krakowa w dniuinnym niż niedziela. Na wszelki wypadek podrzuć namiary na te cuda do oglądnięcia, gdyby mnie poniosło jednak wcześniej w okolice nieznane mi na arzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam. Wiem, gdzie jest ten sklep. Widuję go często, bo przejeżdżamy w pobliżu i nawet go zauważyłam. Niestety okolica dostępna dla mnie wyłącznie samochodem, więc pewnie po świętach. Ale nieznane są wyroki opatrzności, więc napisz, co mam oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś to te "cosie"

 

http://www.kinghorse.pl/zdjecia/towar_1342889549.gif

Sztyblety wiązane z zamkiem z tyłu (wzór włoski). Numer: PBK-230 Cena 279,00

http://www.kinghorse.pl/zdjecia/towar_1408463420.jpg

Chapsy skórzane oficerkowe. Numer: PBK105 . Cena 119,00 - rany, dlaczego takie drogie????

http://www.kinghorse.pl/zdjecia/towar_1139967155.gif

Kask YOUNGSTER DYNAMIT firmy Casco.Numer: FX62101 . Cena 316,00 - czy warto sobie tym głowę zawracać?

 

Będę bardzo, bardzo wdzięczna za rzucenie fachowym okiem i doradzenie mi, czy warto w te rzeczy zainwestować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza pięknie Ci się udało uchwycić tę tęczę :D

 

Dzięki!!!

Dobrze, że aparat był pod ręką!!!! No cudo po prostu. Nie udało mi się panoramy zrobić, chyba bym nawet nie umiała tego połączyć później w jedno, ale to był potężny łuk, długośi na pewno kilkuset metrów (zaczynał się wysokości mojego bloku, kończył nad odległym osiedlem), bardzo wyraźny, niczym nie zmącony. Bajka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...