Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...

Chefie, za każdym razem mnie zadziwiasz, na wszystko masz konkretną odpowiedź :D

...

... se zaprzestań takich tekstów :oops: ... konkretnie to ja tylko (choć nie zawsze) mogę przy kuchni coś podpowiedzieć :roll: :wink: ... z drugiej jednak strony: w niejednym piecu człek już chleb piekł :roll: :oops: :wink:

 

...

... Wiem, jaka jest różnica miedzy szampanem a winem musującym, ale tak potocznie się mówi na wszystkie bąbelki :oops: ...

Bardzo Cię Agduś przepraszam, uwierz mi, nie było cienia złośliwości w mojej wypowiedzi ... to takie skrzywienie zawodowe :oops: ... no chyba trochę pierdolnięty jestem w tą stronę, że też zawsze musi mnie się coś niestosownego "wymsknąć" :( :roll:

Raz jeszcze przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak rany!! Tak tu klepiecie w te klawiaturkie, że już się na 300ną stronę nie załapałam...

JA w dwóch sprawach przyszłam:

1. Braza! Nie daj się maluj tikkurilą :wink: - ja też mam! I w mieszkaniu też miałam... :p A tak na serio - to jestem zadowolona z tej farby - mogę myć, szorować cifem i nic sie jej nie dzieje. Jedynym minusem jest jej cena :o :cry:

Sprawa 2. Zrobiłam zdjęcie kwiatu PIGWOWCA :lol: i chciałam Ci wysłać, ale mi coś tu krzyczy, że coś z tym sprzętem zewnętrznym nie tak... Ale jeszcze popróbuję - a nóż-widelec mi się uda...

To mówiłam, ja - Baru z podkarpacia

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :D

Burza nas oszczędziła, przeżylim, to jestem. :wink:

Ale problem macie, dekoral czy tikkurila... :lol:

Braza, Ty przejrzyj obie palety kolorów i po prostu wybierz bardziej pasujący Ci kolor z tych dwóch firm i po temacie, nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaweł, ja nie lubię tych heavymetalowych kuchni, ot i cała prawda! Popatrzeć mogę, nawet się będę szczerze zachwycać jak mi się faktycznie któraś spodoba, ale gotować codziennie to bym w takiej nie chciała, źle bym się czuła.

 

Depsia, kocham takie problemy, bo są łatwe do rozwiązania i napawam się nimi do bólu :D Oby tylko większych nie było... :wink:

 

Baru, też mam teraz tikkurilę i jestem absolutnie za, ale może właśnie przyszedł czas na zmiany :roll: :wink: Zobaczymy! A zdjęcie nie zając, poczeka. W niedzielę ja porobię temu swojemu, co to się rozpanoszył przed oknem saloniku.

 

Miłego wiatro...i deszczodnia Wam życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

... Wiem, jaka jest różnica miedzy szampanem a winem musującym, ale tak potocznie się mówi na wszystkie bąbelki :oops: ...

Bardzo Cię Agduś przepraszam, uwierz mi, nie było cienia złośliwości w mojej wypowiedzi ... to takie skrzywienie zawodowe :oops: ... no chyba trochę pierdolnięty jestem w tą stronę, że też zawsze musi mnie się coś niestosownego "wymsknąć" :( :roll:

Raz jeszcze przepraszam.

Ależ ja się nie gniewam ani ciut ciut!!! Rozumiem różne skrzywienia (ja obsesyjnie poprawiam błędy językowe - czasem w myślach, czasem na głos... - dopiero chamidło ze mnie :oops: , zwłaszcza lubię punktować prezenterów telewizyjnych, polityków, księży i dyrektora szkoły moich córek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...