Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

duchu - uśmiech mi cały dzień z twarzy nie schodzi (służbowy) aż mnie zawaisy od tego szczeżenia bolą, a słoneczka nie widać, ciemno duszno i coś mi się zdaję że lada moment pierdyknie deszczem

 

uśmiechnę się jak na spóźniony Dzień Mateczki do szkoły polecę mojego Syncia zobaczyć, a potem może się uśmiechnę jak zdam egzamin (podyplomówka) Niby wszystko wiem w temacie, a jednak jakaś niepewnośc jest.

 

pozdrowionka

 

ps.może jakieś duchowe kciuki trzymaj, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nudna jestem, ale farby oglądałam :-? Nadak nie wiem, czy Dulux czy Dekoral, ale w końcu coś wymyślę - nie mam już sił więcej szukać i się zastanawiac :D Tapeta też wybrana, bo sobie wymyśliłam dodać małe co nieco.

 

Kawika, i jak tam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja obsesyjnie poprawiam błędy językowe - czasem w myślach, czasem na głos...

Agdus jaka szkoda, ze nie mam Cie blisko. :D

 

braza my mamy Decoral. Tyle, ze moj Stefek potrafy kazda sciane upaprac. Nie powiem aby mi to przeszkadzalo. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałam u kuzynów coś fajnego na scianach, czego sama teraz szukam..

taka jakby ziarnista farba..piasek ..ponoć super sie zmywa ( przy psach, dzieciach etc.) Maja to ponad 8 lat ( nie wygląda na tyle) i nie pamietaja dokladnie :) ona mówi na to tynk mineralny, a on tapeta mineralna..

może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu prócz gratulacji, pretensje jeszcze przyniosłam :wink:

Trochę mi się należy z racji długiej znajomości (chociaż ona ciutke jednostronna była) :D

Przychodze co jakiś czas twój dziennik oglądać. Kciuki trzymam, kolejne posiadłości oglądam, czekam cierpliwie na przerwy w przerwach technicznych :D,ale do komentarzy nie zaglądam, bo na forum się nie udzielałam jako bezpaństwowiec bez swojego wątku i u Toli dopiero widze, że zamiast wdzięcznego budownia jest droga do uroczyska, mało tego, że o uroczysku wszyscy w komentarzach wiedzą od co najmniej 20 stron. A w dzienniku? - pytam. Od razu przeprowadzka. A narodowi się należy trochę wstępu. Zwłaszcza, że w komentarzach to juz niemal historia.

 

Koniec końców najważniejsze, że je masz - gratuluje szczerze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nudna jestem, ale farby oglądałam :-? Nadak nie wiem, czy Dulux czy Dekoral, ale w końcu coś wymyślę - nie mam już sił więcej szukać i się zastanawiac :D Tapeta też wybrana, bo sobie wymyśliłam dodać małe co nieco.

 

Kawika, i jak tam??

 

 

No wróciłam i przeżyłam. Z 25 pytań odpowiedziałam na 24 !!! To chyba dobrze co?????? Kurde ale łeb mnie boli. Taaa Teraz chwila oddechu i za pisanie pracy trza się brać.

 

duchu - gęba mi się śmiała na Dniu Mateczki u Syna mego, a i łza się w oku zakręciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja obsesyjnie poprawiam błędy językowe - czasem w myślach, czasem na głos...

Agdus jaka szkoda, ze nie mam Cie blisko. :D

 

Niezbadane są wyroki opatrzności...

Mam koleżankę, która wręcz prosiła, żeby ją poprawiać, mam też takich znajomych, którzy by sobie tego nie życzyli, więc nie poprawiam. Zresztą do Miodka mi daleko, więc nie uzurpuję sobie prawa do nieomylności (homo sum et nihil humani a me alienum esse puto - jakoś tak to było) A tak w ogóle, to podczas normalnej rozmowy nie zwracam na to takiej uwagi, natomiast w stosunku do pewnych osób wymagania mam większe. Albo ich nie lubię... :wink:

 

A co zrobić, kiedy nauczycielka z uporem mówi błędnie i dzieci mnie pytają, dlaczego? No co? Niby autorytetu nauczyciela podważać nie wolno, ale czemu mam dziecka wlasne uczyć złych form? Wero już sama łapie ludzi na błędach, na które jej zwracałam uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey wieczorne :D

 

Aluba. no witaj bezpaństwowcu:D Do przeprowadzki jeszcze trochę mi zejdzie, to pewnie choćby z nudów coś spłodzę w dzienniku :wink:

 

Z 25 pytań odpowiedziałam na 24 !!! To chyba dobrze co??????

 

To zależy, jak odpowiedziałaś :wink: Będzie dobrze :D

 

Żeleczko, Piątko - już mi jest wsio rybka. Wezmę taką, która nam się wizualnie spodoba bardziej!

 

Agduś, a dlaczego mnie nie poprawiasz głośno i wyraźnie, ja chcę poprawnie mówić po polsku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

... Wiem, jaka jest różnica miedzy szampanem a winem musującym, ale tak potocznie się mówi na wszystkie bąbelki :oops: ...

Bardzo Cię Agduś przepraszam, uwierz mi, nie było cienia złośliwości w mojej wypowiedzi ... to takie skrzywienie zawodowe :oops: ... no chyba trochę pierdolnięty jestem w tą stronę, że też zawsze musi mnie się coś niestosownego "wymsknąć" :( :roll:

Raz jeszcze przepraszam.

Ależ ja się nie gniewam ani ciut ciut!!! Rozumiem różne skrzywienia (ja obsesyjnie poprawiam błędy językowe - czasem w myślach, czasem na głos... - dopiero chamidło ze mnie :oops: , zwłaszcza lubię punktować prezenterów telewizyjnych, polityków, księży i dyrektora szkoły moich córek)

 

Oj, dzisiaj slyszalam jak Kinga Rusin zapytala: co sie doczekalas? :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarzy to i ja zawsze głosno poprawiam... :D

Nie mam wyrzutów sumienia w związku z tym. Jeżeli ktoś w TV pracuje i ma za to niemałą wypłatę, to powinien i umiejętności mieć stosowne do tej wypłaty, i do faktu, że ludzie słuchają takich osób i uważają, że w pewnych dziedzinach są one wzorami do naśladowania - często także w dziedzinie języka.

Sama popełniam błędy, ale gdybym miała mówić do milionów za pośrednictwem okienka w TV, niezwłocznie zaczęłabym bardziej dogłębną naukę języka ojczystego. :wink:

 

I dzień dobry w ogóle. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...