Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Jakoś mi tak w duszy dziwnie brzęczy, że jeśli każdą nową stronkę zaczniemy oblewać to trza mi będzie zamiast wczasów odchudzających wczasy odwykowe w Uroczysku wprowadzić :roll: :wink:

 

Bez bicia się przyznaję, że bycie inwestorką to bardzo trudny zawód jest :-?

 

Witam z rana :D

 

Akurat! Ty tylko wirtualnie polewasz, więc wirtualnie odwykować się będziesz. Byleś się od wirtualu nie odwyknęła!

I od razu zaznaczam, że ja na żadne odwyki nie przyjeżdżam! Mój jedyny nałóg to forumowanie i nie mam zamiaru sie z tego leczyć!

Odchudzać się mogę - nawet bardzo chętnie będę. Ile kilometrów masz do sklepu?

Bycie inwestorką jest trudne ale i fajne. Ty tego jeszcze nie wiesz - dowiesz się, jak zaczniesz coś robić. Skorzystam sobie z tych rozmów o farbach - musimy przemalować kuchnię i jadalnię po raz trzeci i tym razem koniecznie jakąś zmywalną farbą. Na tikurillę się raczej nie szarpniemy, co było drugie w kolejności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie wiem, z czego Agduś niby miałaby się odchudzać. :o

A bycie inwestorką to baaaardzo trudna sprawa, ale jak Agduś mówi - Ty, Braza, jeszcze o tym nic nie wiesz... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefowa TAM pojedzie jutro, szefowa nawet pisała wyraźnie, że w niedzielę jedzie TAM z elektrykiem :-?

 

U księżniczki byłyśmy, jej wysokość nadal nas lubi :D

 

Czasami trzeba spaść w czeluści, żeby odrodzić się w jeszcze większej chwale!!! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żebyś czasem bez aparatu się nie wybierała, chcę widzieć każdy kąt domu i ogrodu, bo jak będzie za mało fot, to zostaniesz odesłana z powrotem. 8)

Bo wiesz, ja tu z laską leżę, się nudzę, więc mam czas uważnie oglądać i czytać wszystko. :wink: :D

 

Dzień dobry, no! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, odnoszę wrażenie że Wusi nie o taką miarkę chodziło :roll: Ale ... do rybki ma być, czy nad rybkę :roll: :wink: :D

 

Depsia, Ty to się już tek wyżarłaś przez dwa dni, że aż strach :o Trzeba Ci będzie nową ciupagę sprawić, bo ta długo nie pociągnie przez to Twoje rozkazywanie :D I gwoli informacji: aparat mam już spakowany, ale z tym każdym kątem domu i ogrodu to z lekka przesadziłaś ... chyba :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiś pomysł na styl w jakim chcesz to wszystko urządzić? Może wtedy łatwiej będzie ci wybrać kolor ścian pod konkretne meble, dodatki. Ściany to najczęściej tylko tło dla np pieknych mebli i dobrze zeby je raczej podkreślały a nie odwracały uwagę. Ja bym unikała kolorów majtkowych- albo jakies konkretne albo złamane biele, kremy, delikatne szarości. Z tych kolorów co pokazałaś tylko ta zieleń mi sie spodobała :oops: Widziałabym ją npp z białymi meblami. Ale to tylko mój skromny poglad na te sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko ta zieleń zostaje, reszta idzie wek! Szukam właśnie w necie tych, które aktualnie jakoś mi tak leżą, jak znajdę i ogarnę to wszystko to się pouzewnętrzniam. Narazie myślę, ile elektrykowi trzeba będzie bulnąć :roll: :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory znałem Cię z krótkich tekstów, odpowiedzi lub ripost ...

 

... ale przyznaję, że dłuższe posty leżą mi najbardziej ... bo fajnie piszesz ... :D

 

 

...a elektryką się nie martw ... lepiej wydać trochę i ją poprawić niż udawać, że wszystko gra ... i pójść z dymem tfu tfu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...