Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

W zasadzie to wyznaję taką samą zasadę ... zrobić i się nie martwić ... jednakże - i tu będę szczera do bólu - zabił mnie fakt, ile trzeba zrobić!!! Byłam przygotowana na lekką kosmetykę, a tu masz :-?

 

Lubię Cię Gwoździku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja się cieszę, jak cholera, że nie kazał ... tego dachu :D Znowu jest dla mnie miłym Panem :D

 

 

Inny problem mi się kołacze w głowie: chciałam jakoś bezproblemowo usunąć ten piaskowiec przy kominku, nie bardzo mi leży - no taki kaprys ... ale okazuje się, że musiałabym go usunąć z całą ścianą chyba, tak franca porządnie położona :-? Znacie może jakieś impregnaty, albo inne środki żeby to może jakoś kolor zmieniło, albo coś??? Nic mi nie przychodzi do głowy :-?

 

Gwoli przypomnienia

 

http://i614.photobucket.com/albums/tt228/Gregor65/Czarne%20Wielkie/20090307_85RozdzielczoPulpitu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym to ja Ci nie pomogę.

Musisz zapytać Ducha albo Foresta-Naturę, oni chyba znają się trochę na kamieniach.

Ale, prawdę powiedziawszy, słabo widzę tę zmianę koloru kamienia. :roll:

Kwasem będziesz trawić?

Czy farbą zamalowywać...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ale chyba Cię ... opierdzielę ..

 

 

chcesz wydawać forsę na "ulepszenie" czegoś, co akurat teraz nie wymaga ulepszeń ...:o :o :o

 

... najlepiej skuj to wszystko wraz ze ścianą, wyburz kominek ...bo za czerwony , wybuduj wszystko na nowo ... tylko potem zastanów się czy zapraszać elektryka ... bo nie zostanie Ci nic w portfelu na "kable"...

 

...piaskowiec "jeść nie woła" ... osobiście mi się podoba ... ale ja tam mieszkał nie będę ...

 

... a teraz się oddalę na chwilę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... a teraz się oddalę na chwilę :wink:

 

Widać, że masz silny instynkt samozachowawczy :evil: :wink: :D

 

Ogólnie to ja przeciwko tej ścianie nic nie mam, ale mogłaby mieć troszkę inny kolor :wink: A poważnie - zabrudzone to jest i wygląda nieciekawie, nie mam pojęcia, czym to doczyścić, a przy okazji może z lekka kolorek ulepszyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbujże gdzieś w jakimś niewidocznym miejscu zamalować, a może sa jakieś specjalne farby do kamienia?? Moze elewacyjna, (bo dobrze kryje, tylko nie wiem czy do wnętrz sie nadaje)

Bo mnie się specjalnie też ten kolor nie widzi, a kuć rzeczywiście szkoda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...