Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Pewnie, że się spotykamy!!!! Mam nadzieję, że nie przestraszą Was warunki przypominające jeszcze trochę polowe :oops:

 

A z tą romantyczną dusza to różnie bywa ... czy romantyczna dusza rzuca "mięchem" :roll: Bo mi się zdarza :oops:

 

Mam wkoło wysokie drzewa i naturalny odgromnik tuż pod nosem - a nawet dwa: modrzew niedaleko domu - chyba za blisko nawet, ale i transformator 100 metrów dalej. No to chyba luuuzzz, cooo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A z tą romantyczną dusza to różnie bywa ... czy romantyczna dusza rzuca "mięchem" :roll: Bo mi się zdarza :oops:

 

 

no wiesz ... romantyzm rozne oblicza ma :lol:

Sluchaj Slonko, do Mielna przyjezdzamy 15 czerwca i zostajemy caly tydzien, no gora 10 dni. Jakbys mi tak na PW zapodala nr komorki, to przypomne sie w stosownym czasie ... zadzwonie ... umowie ... Ty wezmies Ksiezniczke, ja wezme aparat i jakos to pozenimy, co? Moze byc pieknie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam na sygnał od Ciebie, zaraz wysyłam numer :D

 

..no i sławna B. D. do ciebie przyjedzie ... i zdjęcia piękne porobi ...

 

... zazdroszczę

 

A zazdrość ... zazdrość .. może jak tak pozazdrościsz to też przyjedziesz :D

 

Skoro sam Gwoździk twierdzi, że sławna, to ja muszę mieć tę gazetę!!!!! Ambercia, mów natychmiast, w którym to będzie numerze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem: 9.000 pln!! (radosnym kwikiem)!!!!

 

Czy to naprawde tyle kosztuje???? Ja wiem, że musi w paru miejscach zrobić demolkę, a później to naprawić! Wiem, że z tydzień (może) musiałby tam posiedzieć! Ale 9 patoli????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...