Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Najwięcej na koniach jeździli kowboje 8) Z tego co koajrzą to nosili kowbojki i te specjalne, długie skórzane spodnie 8)

Braza moze taki stój na konia? :wink: :lol:

już jej proponowałam, żeby się na west przerzuciła :p tylko że się jeżdzi w dżinsach a te spodnie skórzane to czapsy

 

Raz jeździłam w dżinsach ... nie powiem, jak się czułam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najwięcej na koniach jeździli kowboje 8) Z tego co koajrzą to nosili kowbojki i te specjalne, długie skórzane spodnie 8)

Braza moze taki stój na konia? :wink: :lol:

już jej proponowałam, żeby się na west przerzuciła :p tylko że się jeżdzi w dżinsach a te spodnie skórzane to czapsy

 

Raz jeździłam w dżinsach ... nie powiem, jak się czułam :-?

bo nie w siodle westernowym :D a dzinsy muszą miec płaski szew od środka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz to jeżdżę w spodniach od dresu. W sumie i tak spodnie u mnie najmniej dotykają konia (jak się nad nim stoi, nie?). A większość angoli jeździ w dżinsach, zwłaszcza dziewuchy i to w takich ciasnych. Ja bym chyba spadła jakby koń raz bryknął, przecież to się ledwo noga zgina. Ale sztyblety i sztylpy ze skóry licowej są dobre. Ja bardzo polecam firmę DMS (chyba niemiecka). Buty wytrzymują rok, a to sporo biorąc pod uwagę, że jeżdże po kilka koni dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!! Wróćiłam, fajnie było chociaż tyłek mi trochę zmarzł.

 

Po cichu powiem, że przymierzam się do kupna źrebaka - klaczki, ale to nic pewnego. Wszystko zależy od ceny i innych, nie do końca ode mnie zależnych, okoliczności. Klaczka jest śliczna w każdym razie i niesamowicie całuśna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Langsam, langsam!!! Jak mawiają nasi zachodni sąsiedzi!!! Jeszcze nie kupiłam i nie wiadomo, czy kupię!!! Naprawdę!! Przymierzam się, zastanawiam i nie ukarywam, że mam na to niesamowitą ochotę, ale trzeba to bardzo dokładnie przemyśleć!!!! Wszyscy tę klaczkę lubimy i nie jest wcale taka młoda, bo ma około 3 lat!! Tak więc chyba dobry okres na kupienie - tanio - bo nie ujeżdżony, i można się naprawdę zaprzyjaźnić z tak młodym stworzeniem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...