Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dzień dobry! :D

Skrzynia z paneli, Brazunia, to nie wyjdzie Ci ładna... :roll:

Sołtys na pewno kazałby kupić 1 paczkę desek podłogowych i zrobił z nich fajną skrzynię.

Mają gotowe łączenia, łatwo sie z nich robi różne rzeczy, grube dość i solidne są.

Spróbuj pomyśleć o takim rozwiązaniu. :wink:

 

Mayland to pewnie sama by tę skrzynię zrobiła. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witanko wszystkim :D

 

Zochna, to ja zaraz na to Allegro wskoczę, może co znajdę ciekawego.

Depsia, to ja rozumiem, że jedyne co muszę zrobić to nabyć drogą kupna (lub rozboju) takie dechy, resztę zostawiam Sołtysowi :D

A może faktycznie sama spróbuję .... Maylandzią nie jestem, ale może chociaż trochę zbliżę się do ideału... :roll:

 

Matko :o An-Budkowa internet odzyskała :o Ilu Tepsiarzy wykończyłaś :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAZUNIU

Po pierwsze primo - kajam się głęboko, że tak długo u Ciebie nie byłam

Po drugie primo - szczena mi opadała jak zobaczyłam Twoje Uroczysko

Po trzecie primo - nawet nie wiesz jak się cieszę, że masz ten kawał ziemi, że są koniki, że ten modrzew dostojny, że, że, że...

Po czwarte primo - kapelusz z głowy za wytrwałość, cierpliwość i wielką determinację by wreszcie znaleźć to co na Ciebie czekało

Po piąte primo - jesteś WSPANIAŁA! (i Ty już wiesz dlaczego :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniracka, ło jasuuuniuu, to już Ci wybaczam tę nieobecność, no niech tam ... :D

Cieszę się, że przyczłapałaś :D

 

Przebieżkę miałam znowu, tym razem w sprawach społecznikowskich (pogadam z Agdusią sobie na ten temat, musiała mnie zarazić :-? ). Kwiatki na koniec roku, prezencik dla wychowawczyni i takie tam pierdoły. Niech już będzie ten koniec roku szkolnego!!!

 

Przy okazji wniosek o przeniesienie telefonu z TePsy złożyłam, ciekawe czy staną na wysokości zadania i internet też podłączą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofa to mi się nawet podoba, ale ta bez falbanki na dole :wink:

Oliwkowy gaj to mi się widzi ( przynajmniej na tych wizualkach) z tą czekoladą. Czekoladę zjadziesz u mnie w dolnej łazience, jakbyś se chciała popatrzeć jak to wygląda tak w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udusze Was za te przygaduchy 8) Ale to prawda, pewnei sama bym kombinowała i ubiła w końcu skrzynię :lol:

Deski swierkowe wyheblowane kupisz w Obi w różnym rozmiarze i długości. :lol: Do środka kantówki sie też przydadzą żeby było do czego przybijać :lol:

Nie bejcuj a pociagnij olejem do drewna lub lakierem bezbarwnym. Bejca brudzi.

A jak wyjdzie nie bardzo to na tarasie bedziesz trzymać na poduszki na meble ogrodowe :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz! Barusia przeleciała, w pędzie o wkrętach krzyknęła i popędziła dalej. :lol:

 

Maylandzia, ale ja tak mówię, bo nabożnym podziwem Cię darzę w związku ze wspomnianą wyżej Twoją działalnością twórczo - remontową. :oops: :roll:

Naprawdę bardzo Cię za to podziwiam. :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę robić!!! Nabędę drogą kupna na allegro - jak mi wystawca informacji potrzebnych udzieli. No spodobała mi się jednak taka jak nie wiem co!

Patrzcie - kuuurna!! - na łatwiznę idzie! :lol:

DPS-ia!

Ja tak się kręce - to tuuuu, to taaam... :p Jakoś wracam w szpony nałogu muratorowego. Jestem "stary ryj" - jakby nie popatrzeć, wybudowałam, mieszkam, łogródecek obrabiam, ale sama wiesz... przyzwyczajenie + trochę wolnego czasu...= internecik.

PS. Jak widać z tym lulu - kłamałam, ale nie z premedytacją!! Jeszcze jestem... popijam... :oops: drineczka i czyyytam...

Może dojrzeję też do zdjęć u siebie... może mi w końcu nie zeżre gdziesik w kosmosie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!!! Wstałam :D Kawę popijam i zastanawiam się, czy zabrac ze sobą mietłę - może już czas tam lekko posprzątać, choćby trochę :roll:

 

Baru, Ty się nie zastanawiaj, Ty dojrzewaj!!! I dawaj te zdjęcia!!! Photobucket jeszcze jest w porzo, ImagShack no i Picassa - tylko nie wiem, jak z Picassy zdjęcia zamieszczać na Forum :roll:

 

To pokażę skrzynię, która mi się spodobała - pierwsza z prawej na górze - ciemna, z płaską podstawą bez żadnych ozdób

 

http://artseries.home.pl/SN850734.JPG

 

Fajna jest, no nie?? Tylko nie mogę jej znaleźć w ofercie sprzedawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...