Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

A na prawo jazdy to ja czekałam ok miesiąca i zaraz jak odebrałam jechałam do Wrocławia z mężem i pamietam jak wyprzedzałam tiry :oops: :oops: 8) mąż o mało zawału nie dostał :roll: ale pierwsze koty za płoty...potem było juz z górki :lol:

 

Ja się boję wyprzedzać ... jeszcze :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A na prawo jazdy to ja czekałam ok miesiąca i zaraz jak odebrałam jechałam do Wrocławia z mężem i pamietam jak wyprzedzałam tiry :oops: :oops: 8) mąż o mało zawału nie dostał :roll: ale pierwsze koty za płoty...potem było juz z górki :lol:

 

Ja się boję wyprzedzać ... jeszcze :oops:

 

Tez sie bałam :lol: ale juz mi przeszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc braza

co u ciebie?

 

No nareszcie!!!!! U mnie spoko, ale Ty się migasz od dwiedziń, jak ... ja od sprzątania - koncertowo!!!!!

 

Gdzie się podziewałaś???!!!

sprzatalam 8) :lol: :lol:

 

Wpadnij do mnie - jeszcze niczego nie ruszyłam, będziesz miała pole do popisu!!! :wink: :D

najblizszy wolony termin mam w polowie stycznia

to moze juz na wielkanoc Ci posprzatam :D

teraz wypada dosc wczesnie , bo 23.03 (w 18-te urodziny mojej corki 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialam , ze cie nie lubie :evil:

mam do wysprzatania przed swietami moje mieszkanie, Froscha mieszkanie, nasze wspolne mieszkanie , w miedzyczasie troche odnawiam moje mieszkanie, pomagam przy remoncie mieszkania wujka , ktore tez trzeba wysprzatac , pracuje, jezdze, wychowuje dzieci i ....uprawiam sex

ale od nowego roku to sie zmieni :roll:

pojde na prawko i rozpoczne budowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialam , ze cie nie lubie :evil:

mam do wysprzatania przed swietami moje mieszkanie, Froscha mieszkanie, nasze wspolne mieszkanie , w miedzyczasie troche odnawiam moje mieszkanie, pomagam przy remoncie mieszkania wujka , ktore tez trzeba wysprzatac , pracuje, jezdze, wychowuje dzieci i ....uprawiam sex

ale od nowego roku to sie zmieni :roll:

pojde na prawko i rozpoczne budowe :D

 

I co się wściekasz :roll: To żarcik taki był :D

 

Przepraszam, a Ty się jeszcze nie pogubiłaś w tym wszystkim :o (poza seksem, oczywiście :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialam , ze cie nie lubie :evil:

mam do wysprzatania przed swietami moje mieszkanie, Froscha mieszkanie, nasze wspolne mieszkanie , w miedzyczasie troche odnawiam moje mieszkanie, pomagam przy remoncie mieszkania wujka , ktore tez trzeba wysprzatac , pracuje, jezdze, wychowuje dzieci i ....uprawiam sex

ale od nowego roku to sie zmieni :roll:

pojde na prawko i rozpoczne budowe :D

 

To nie tylko moja doba jest za krótka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ullerciu!!! Już miałam Cię gdzieś nawoływać, bo mi zniknęłaś!!!

 

Podejrzewam,że nasz Szanowny Pan StukPuk sobie żartował z tym październikiem :D :D

Chyba nie żartował ten "spuchnięty" pan :D stuk, bo ruszamy do Holandii 4 stycznia i nie wiem czy zdąży odebrać? Poza tym musi jachać po nie na mazury, gdzie jest na stałe zameldowana. Ale może się uda w tym roku :o :roll: :wink:

Oj coś ostatnio często podapadam pani Brazie :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialam , ze cie nie lubie :evil:

mam do wysprzatania przed swietami moje mieszkanie, Froscha mieszkanie, nasze wspolne mieszkanie , w miedzyczasie troche odnawiam moje mieszkanie, pomagam przy remoncie mieszkania wujka , ktore tez trzeba wysprzatac , pracuje, jezdze, wychowuje dzieci i ....uprawiam sex

ale od nowego roku to sie zmieni :roll:

pojde na prawko i rozpoczne budowe :D

 

To nie tylko moja doba jest za krótka :roll:

 

oj nie ... zdecydowanie nie tylko Twoja :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialam , ze cie nie lubie :evil:

mam do wysprzatania przed swietami moje mieszkanie, Froscha mieszkanie, nasze wspolne mieszkanie , w miedzyczasie troche odnawiam moje mieszkanie, pomagam przy remoncie mieszkania wujka , ktore tez trzeba wysprzatac , pracuje, jezdze, wychowuje dzieci i ....uprawiam sex

ale od nowego roku to sie zmieni :roll:

:D

przestaniesz uprawiać sex??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia ale pojechałaś :o Irena Kwiatkowska to przy Tobie pikuś fiufiufiu :lol:

 

Kurde za dużo masz obowiazków :o Zwariujesz w takim tempie :o Proszę zafundować sobie odpoczynek!!! I nie żadne tam święta i mycie po gosciach talerzy :evil: Masz leżeć i sie byczyć! Moze choć te 2 dni urwiesz dla siebie z tej machiny? :-?

 

Ja nic nie robię na świeta. Nie sprzątam, nie gotuję, nic. Zamykam chatę i spadam na gotowe do rodziny.

Za to chyba sylwestra robimy u nas............na budowie :lol: :lol: :lol: Ma być w garażu :o :lol: Plany są nader interesujace 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvia :o ...nigdy w zyciu !!!! na to zawsze znajde czas w tak zwanym miedzyczasie :oops: :lol:

 

mayland przyznam ci sie w tajemnicy , ze...robie u siebie wigilie i swieta na 14 osob i Sylwestra tez 8) :D

w przerwie miedzyswiatecznej chce odrestaurowac chlopcow pokoj (taki generalny remoncik) 8) ..musze wykorzystac dluzszy pobyt Froscha w Pl :oops: :wink:

 

narazie wyrabiam, a jak nie bedzie mi sie juz chcialo poloze na wszystko laske :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy kojarzysz Calvaro - kary koń z piekną latarnią na pysku!! Grzbiet miał wygięty w łuk - efekt zbyt wczesnego chodzenia pod siodłem!! Wyglądało to paskudnie, gdy nie miał siodła.

 

Zapaliłam się do tej klaczki, bo jest po prostu cudowna!! Wczoraj, gdy przemywałam jej oko i czyściłam to był poprostu pokaz przytulaśności i całuśności !!! Jest bardzo ciekawa wszystkiego i chętne do współpracy - jeszcze! Jak narazie nikt jej krzywdy nie zrobił, no bo jeszcze od niej niczego nie chcą!!

No jednym słowem - zauroczyła mnie!!! Szanownego Pana zauroczyła o wiele wcześniej :D

No wiesz... Ja na pewno nie będę Cię odwodziła od pomysłu kupowania konika. Gdybym tylko miała taką mozliwość, to już by gdzieś w pobliżu stała gniada klacz arabska - moje marzenie. A, skoro jeszcze piszesz, ze taka kochana, to ja bym ją już kupiła!

A co do wczesnego ujeżdżania, to ja miałam na myśli przyzwyczajanie do siodła i obciażania go, a nie forsowne jazdy. Wszystko zależy też od postury tego cuda. Chociaż był u nas kiedyś koń potężnych rozmiarów, a kiepskiej kondycji. Ponoć wzieło się to z tego, że szybko wyrósł, więc go też i szybko do roboty wzięli i za bardzo obciążali. W efekcie miał coś tam z płucami (za małe chyba były w stosunku do jego gabarytów).

Myślę, że teraz już Twoje cudo może chodzić na lonży nawet z siodłem, nauczyć się reagować na komendy do lonżowania, na koniec krótkiego treningu za jakiś czas możesz przewiesić Karlę przez siodło. Najpierw tylko w staniu na minutkę, potem oprowadzić tak jedno kółko, pasąc cukrem, i powolutku przyzwyczaić do jeźdźca siedzącego w siodle. pewnie, że nie ma się co spieszyć, ale z drugiej strony, jeżeli będzie powolutku przygotowywana, to później łatwiej pójdzie ujeżdżanie jej. Przecież za pół roku to już można będzie śmiało zaczynać. Przy okazji klaczka się do Was przyzwyczai, bo będziecie spędzały z nią więcej czasu niż przy samym czyszczeniu.

A tak w ogóle to ja poproszę o zdjęcie tego cuda (już ją lubię!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...