Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Pouroczyskowałam się :D Z An-Budkami :D Jacy to są cudownie ludzie!!!!

 

Depsiu - uściskałam :D

 

Jutro zdam relację, nie mam już sił!

 

Demolkę robiłam! Ściana z kamieniem (bo to nawet piaskowiec nie jest, tylko jakiś łupek podszywający się) idzie w p.... diabły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Demolkę robiłam! Ściana z kamieniem (bo to nawet piaskowiec nie jest, tylko jakiś łupek podszywający się) idzie w p.... diabły :D

Wiedziałam!!!!! :lol: Nie wyglaało mi to na piaskowiec od samego początku dlatego pytałam, czy to aby prawdziwy :lol: :lol:

I dobrze, wywalaj!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i614.photobucket.com/albums/tt228/Gregor65/20062009%20Uroczysko/20090620_68.jpg

Pilnuj tych fioletowych kwiatków. Są bardzo ładne i bardzo się rozrastają. Świetne do posadzenia wzdłóż płotu lub pod ścianą domu. bardzo szybko się ukorzeniają i tworzą nowe odnogi. Lubią słońce. Przekop je jesienią w inne, bardziej luxne miejsce a w przyszłym roku odwdzieczą Ci się pięknymi grubymi kwiatami.

 

http://i614.photobucket.com/albums/tt228/Gregor65/20062009%20Uroczysko/20090620_92.jpg

To sielankowe zdjęcie jest takie zwodnicze! Ukrywa istna demolkę jaka sie w srodku odgrywa :lol: Ale jest tak maślane że aż zgłodniałam patrząc na ten domek w słońcu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny okazuje się, że nie ważne co na zewnątrz ... ważne wnętrze :D A tam aż kipi .... :wink:

 

Będę pilnować tych kwiatów, chociaż nie mam pojęcia co to za jedne. Są faktycznie bardzo ładne!!!

A odnośnik niech sobie zostanie aż znajdzie się ktoś mądrzejszy od nas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłaś ale strona się w dzienniku zmieniła a Ty nasz w linku w profilu aderes pierwszej strony 8) Trza zmienic :lol:

 

Przyganiał kocioł garnkowi ... na 7 stronę musiałam u Ciebie dyndać :wink:

 

Pergoli nie widzę w dzienniku... ale gratuluję :D Czyli Azja już sobie na palu nie powisi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...