Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Zdjęcia pooglądałam :o Rrrany, jak tam cudnie!!!

 

Już widzę, jak fajnie będzie się w karty łupało na tarasie!

 

Wejdź na drugą stronę swojego dziennika, zaznacz i skopiuj adres, wklej go w stpce. Jeżeli ja sobie z tym poradziłam, to Ty z pewnością też możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Masz i se poszukaj, kobieto! :lol:

 

A to:

 

http://i614.photobucket.com/albums/tt228/Gregor65/20062009%20Uroczysko/20090620_100.jpg

 

to jest irga, z całą pewnością. 8) :D

 

Pięknie masz po prostu jak z bajki!

Furda wszystkie kłopoty i trudności - dla takiego miejsca naprawdę warto!!! :D :D :D

 

I dziękuję za zdjęcia, bo rzeczywiście bym Ci spokoju nie dała. 8) :lol:

 

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irga np. zadarnia :D - czyli jak masz pustą ziemię i nie chce Ci się specjalnie nic na niej uprawiać pracochłonnego (trawnik JEST pracochłonny) to niskopienne, rozłażące się odmiany irgi będą doskonałe. Nie będzie widać gołej ziemi, NIE BĘDĄ ROSŁY CHWASTY. Jak Cię znam (???) Brazia to coś dla Ciebie :D (ja irgi, na ten przykład, bardzo ceniłam w moim ogródku podwrocławskim... :wink: )..

 

...ale ale - DPSia to mnie zaraz pogoni za takie namawianie do złego - ładne? bez pracy? BEZ PIELENIA??? :o toż to zgroza i demoralizacja :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej :-)

 

brazuniu, jeszcze raz dzieki za fajowskie popoludnie ... za pokazanie konikow, za oprowadzenie po stajni, za pokaz i za moje konskie przelamanie 8) A Ksiezniczka wyjatkowo piekna, dostojna, ale tez lagodna i wyrozumiala dla takich konskich ignorantow jak ja 8)

brazie oprocz Ksiezniczki, Uroczyska, cudnego charakteru i SWIETNEJ figury mozemy zazdraszczac Cory, co to ma swoje pasje i doskonale na zdjeciach wychodzi ... a jak i co to pokaze jak wroce do domu ... aaaaa ... i takie kobiety retuszu nie potrzebuja, co mnie cieszy i mocno raduje, bo doskonalosci poprawiac nie nalezy! 8)

oj braza, braza ... Ty to masz linie modelki! :D ale palisz jak nasz wawelski Smok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambercia, no musiałaś tymi małymi literkami, musiałaś, tak :-? :wink:

Zawstydziłam się ... nie tym, że mi wypominasz, ale tym o jakiś tam liniach ... I kto to mówi?? :D

Zrobiłam to w dzienniku, ale jeszcze bardzo Wam dziękuję za dzisiejszy dzień i czekam z niecierpliwością na środę :D

 

Dochtór, a ta co to ją mam, to nie jest drammera (niech jej będzie przez dwa "m") \. Ona jakoś tak nisko jest, rośnie pod tym, co to dziewczyny mówią, że pigwowiec.

 

Gagatka, trudno, no jakoś ta nasza Depsia miła będzie musiała przełknąć, że tak bez pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...