Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najgorzej, że my już do końca edukacji córek jesteśmy skazane na nowe podręczniki, bo one zreformowany rocznik są. A czasem kupowałam używane i taniej było. Poza tymi do angielskiego, bo wydawnictwa mają chamski zwyczaj, że nie tylko w ćwiczeniach, ale i w podręczniku trzeba wypełniać i to długopisem, bo papieru kredowego ołówek się nie ima! A te podręczniki do angielskiego to drogie są, jakby na pergaminie je ręcznie przepisywali! :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Weroniki w szkole były kiermasze, kupowałam, sprzedawałam... Jakoś szło.

A w tej księgarni w Hucie to handlują używanymi, ale co nam z tego, skoro jest nowy program??? :evil:

A tych nowiutkich, które mam w szafce to i sprzedać się nie da... :evil:

Jak ja kocham reformatorów oświaty!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te same podręczniki, tylko parę tekstów się w nich zmieniło parę ćwiczeń, rozdziały miejscami pewnie zamienione i... kupujcie rodzice dzieciom nowe!

Przecież w ciągu niespełna roku (ile minęło od ogłoszenia tej pie..ej reformy?) nie napisali nowych podręczników!

Mam tylko nadzieję, że nauczyciele się tak szybko nie zreformowali, bo programy coraz bardziej okrojone, żeby "poziom wyrównać" i jedyna nadzieja, że niektórzy będą po staremu wymagali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dół równają... w dół! Do swojego poziomu chyba...

Skracają edukację o rok (kradnąc dzieciom zerówkę), obcinają programy, coby za trudno nie było i żeby Polska miała najwyższy procent ludzi z maturą. Ludzie gwałtownie mądrzeć nie chcą, to trzeba maturę zgłupić!

W średniej szkole tylko przez rok będą normalne przedmioty, potem tylko wybrane - kierunkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ... z jednej strony to nasza oświata dzieci do Wielkiej Gry przygotowywała i przygotowuje, nawał informacji potężny i jak dla mnie chwilami bezsensowny, ale z drugiej ... dobrze jest wiedzieć. Model amerykański nam się szykuje, jak nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gorsza głównie na rozwiązywaniu testów trzeba będzie się skupić, co ogłupia kompletnie.

Jakoś model amerykański do mnie nie przemawia. Zwłaszcza te różnice poziomu pomiędzy szkołami państwowymi a prywatnymi.

 

Spadam, bo Andrzejowi obiecałam dać kompa na chwilę. Jakoś tak chodzi koło mnie i tak patrzy... patrzy jakoś tak...

Spadam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja pozazdraszczać przyszłam.

Spotykają się, koni dosiadają, po Uroczyskach się włóczą,

a na moje zadupie to nawet pies z kulawą nogą nie zajrzy.

A przecież mogłaby dajmy na to Braza przyjechać i Depesia,

nawet modrzew posadziłam...i nic, ech, życie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...