Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale to nie Kołobrzeg, to i ceny powinny być mniejsze. Muszę dzisiaj pogadać z kierownikiem ekipy za co ja mam tyle zapłacić ... :roll: Też wolałabym sama to zrobić, ale musiałabym tam być co najmniej tydzień ... nie mogłam sobie na to pozwolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - jeszcze raz dziękuję za życzenia i za przepiękną różę :D :D :D

 

Co do cen to mieszkanie w Warszawie jest chyba najdroższe - właśnie się ostatnio dowiedziałam, że za to co zrobił stolarz w moim domu poza Warszawą zapłaciłabym o połowę taniej :evil: Cholerka czy oni wszyscy myślią, że u nas ludzie zarabiają kokosy :-?

 

A za podręczniki (bo zawsze kupuję nowe - starych się nie da bo co roku nauczyciele zmieniają wydawnictw - cholera wie czemu) płacę tak jakoś ok. 500 zł :evil:

 

miłego i słonecznego dnia Wszystkim życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1500 to ja tam przyjadę 8)

albo się ma kasę i się płaci, albo się podwijo rynkowy i się robi samemu 8)

nie ma na miejscu jakiś młodych coby na wakacje chcieli dorobić :roll:

jakiś dwóch młodych po stówie, jakiś grill na koniec i masz tapety zerwne, ściankę wyburzoną i może ........ zięcia 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,,, ale musiałabym tam być co najmniej tydzień ... nie mogłam sobie na to pozwolić.

Ty chyba żartujesz :roll:

bez intrnetu, bez opalania, telefon wyłączony, kawa w biegu, piwa nie pijesz to co tak długo chcesz robić :roll:

 

zapomniałem, że potrzebujesz dużo czasu na podtrzymanie ognia :evil:

a wogóle to co nie pozwala być tam przez tydzień :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie Kołobrzeg, to i ceny powinny być mniejsze. Muszę dzisiaj pogadać z kierownikiem ekipy za co ja mam tyle zapłacić ... :roll: Też wolałabym sama to zrobić, ale musiałabym tam być co najmniej tydzień ... nie mogłam sobie na to pozwolić.

Gruz też wywiozą?

W sumie nawet z wywiezieniem to bym i tak tyle nie zapłacił.

Uwierz mi, że demolować jest prościej i przyjemniej niż budować :wink:

No i znacznie szybciej :wink:

Miłego... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co??? 1500 zł??? :o

Miesięczna pensja wielu ludzi za zdarcie tapet i zwyburzenie 2 nędznych ścianek kg??? :o

W życiu bym nie zapłaciła, uczciwie mówię.

Ja to z takich jak Jamles gada - zakasuję rękawy i robię.

I dlatego wiem, że to zdzierstwo i oszustwo jest, cała robota zajęłaby im max 2 dni, a wypłatę chcą miesięczną. :evil:

Nie pozwól się okradać. :evil:

Lepiej jedź tam i zrób sama z Karlą, dacie radę dużo szybciej niz w tydzień. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

ja podobnie..burzyć i zrywać lepiej samemu..

ale łatwo mi sie napisalo :roll: tak naprawdę to nie wiem jak może krucha dziewczyna + krucha druga twarda dziewczyna ..powalić ścianę :roll: nno chyba ze jak rzeźbiarka z pasją, młotem i dłutem :lol:

a tak, tak, tworzenie to proces twórczy i cenny :)

dobrego dnia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

ja też bym nie dała tyle kasy za coś co szybko można samemu zrobić mnie zajęło około godziny skucie tynku i trochu ściany jak trzeba było otwór na drzwi powiększyć a ściana tam ma jakie pół metra grubości więc cała wnęka to trochu było :lol: no ale mnie ktoś wczesniej dobrze z nerwów wyprowadzi to młoteczek mesel i wio :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zdzierałam tapetę, masakra :-? Ale 1500 to jednak sporo za taką robotę

 

sto lat temu, gdy bylam piekna i mloda zdzieralam takowa z Ojcem ... bylo super :-) Na poczatku przerobionym odkurzaczem z podpietym pojemnikiem z ciepla woda spryskalismy sciany i samo odlazlo ...

Byc moze teraz i kleje inne i tapety bardziej w sciane wzerajace, ale ja ta robote pamietam jako niezly fun :lol:

 

A 1.500 zeta to zawsze na cos innego mozna wydac ...

 

z pozdrowieniami ze slonecznego tarasu z Mielna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do zdania większości - albo weź przykład z pana Słodowego, albo zapłać miejscowym nastolatkom, którzy będą chcieli parę groszy na wakacje zarobić.

Cena z kosmosu! Czy Ty masz na czole napisane "nie wiem, co z kasą robić", że Cię tak próbują ze skóry obdzierać???

Zapytaj zarządcę - może kogoś poleci do demolki.

Gładzie ANdrzej robił sam. Akrylowe, bo mniej się kurzy przy gładzeniu. Ja bym sie nie podjęła na dużych powierzchniach, bo to wkurzająca robota. Ale malowanie to mały pikuś. Byle farba była dobra i wałki na patyku. No i taśma malarska do oklejania krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza Frosch gdy mam malo czasu (albo ochote na pobycie ze mna) zabiera mnie ze soba i ......zdzieram tapety , bo to najprostsza robota , ktora nawet kobieta moze wykonac

coniektorzy widzieli mnie na zdjeciach w akcji 8) :oops: :lol:

podstawa to dobrze zmoczyc sciany (spryskiwaczem, takim do kwiatkow mniejsza powierzchnie , bo lapa boli od tej wajchy ...do wiekszych spryskiwacz taki z pompka /wajcha u gory/, najlepszy jest taki do opryskow roslin bo ma dluga lance i nie trzeba tak po drabinie skakac i wiekszy pojemnik na wode

pi razy drzwi takie cos http://www.mm2s.pl/product/show/id/414

pryskasz tym nie zalujac wody ,a potem juz tylko szpachelka , podwazasz tapete i sama odchodzi .jak idzie ciezko jeszcze raz pryskasz i az do skutku

gorzej jesli kladziona byla na karton -gipsy , wtedy drapiesz wiecej .fakt ze sie trzeba namachac ale jaka satysfakcja potem

ja nigdy nie daje zarobic nikomu gdy moge cos sama zrobic :oops:

sciany nie rozwalilabym sama (moze dlatego , ze nigdy nie musialam tego robic ) , wiec poszukalabym jakiegos faceta we wsi (zapytaj chociazby w okolicznym sklepie ) , ktory za niewielkie wynagrodzenie bylby sklonny cie w tym zastapic

corka moze ci pomagac (moja tez ze mna zrywa od lat tapety)

malowanie to juz pryszcz (gorzej z sufitami - ja np. mam mieszkanie 3,80 m wysokie i tez daje rade ....fakt od kilku lat wykorzystuje do tego celu moich synow , ale wczesniej sama z rolka na kiju smigalam ) .raz udalo mi sie nawet klatke schodowa bez zadnej drabiny pomalowac , co uwazalam za szczyt swoich osiagniec

za zaoszczedzone pieniadze mozesz sobie kupic farby czy coskolwiek do domu dziewczyno !!!

 

dlaczego nie mozesz tam na tydzien pojechac ???? przeciez sa juz wakacje

mialabys urlop z Karla aktywnie spedzony :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...