Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Agduś ja myślałam o kupnie konia (głośno się mówi, że dla Karli, no ale ...) z tym, że miała to być jakaś taka troszkę dalsza przyszłość! Ale Tara (przez nas nazywana Tarją) nie należy do koni, na które można czekać jeszcze długo!! Nie wiem tylko, jak podejść Grubasa,bo coś mi po głowie chodzi, że on chce ją do bryczki :o No, bałwan totalny, ale o zdrowe podejście do koni to go nigdy nie podejrzewałam!!! Muszę jakoś dyplomatycznie to zrobić, a nie wiem jak!!!

Ogłądał ją chłopaczek, który 6 miesięcy spędził na rancho w USA i uczył się o koniach od najlepszych - Indian! To On potwierdził moje przypuszczenia, że ta klaczka jest warta zachodu!!

To cudo nie będzie gniade - prawdopodobnie będzie taka jak Talizman - z jego linii jest, matka Tarji to siostra Talizmana. No trudno - nie można mieć wszystkiego!!

Zdjęcia Tarji chyba nie mam - musze przejrzeć płyty. Ale na pwewno zrobię jej przy najbliższym pobycie w stjni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazuniu

Zajrzalam dopiero dzisiaj zeby zobaczyc co u Ciebie i tak mnie natchnelo.

Powedzi moja droga dlaczego Ty nie myslisz o dzialce na wsi , nawet o jakims siedlisku i kupnie konia wtedy ?

Dalej od miasta ziemia tansza , a corke bedziesz dowozila do szkoly , no chyba , ze to nie jest mozliwe , zeby trzymac konia we wlasnej stajni czy innym budynku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmisiu to byłoby najlepze wyjście, ale nie stać mnie na to w tej chwili! Jest pod K-giem do sprzedania ziemia z przenzaczeniem na siedlisko, ale dość drogo wychodzi. Bardzo chciałabym mieć konie, ale ... do spełnienia tego pragnienia brakuje i środków i odwagi i chyba umiejętności poruszania się w gąszczu własnego biznesu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupisz konia, to pewnie włączysz sobie w Skype opcję ukrywania swojej obecnosci przede mną.

Kupuj to siedlisko a w wakacje będę u Ciebie pracowała jako instruktorka (w wakacje zawsze więcej instruktorów trzeba). Jeżeli stworzysz fajną atmosferę, to grubas pójdzie z torbami, bo mu podkradniesz klientelę! A z tym zapewne nie będziesz miała problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupisz konia, to pewnie włączysz sobie w Skype opcję ukrywania swojej obecnosci przede mną.Kupuj to siedlisko a w wakacje będę u Ciebie pracowała jako instruktorka (w wakacje zawsze więcej instruktorów trzeba). Jeżeli stworzysz fajną atmosferę, to grubas pójdzie z torbami, bo mu podkradniesz klientelę! A z tym zapewne nie będziesz miała problemów.

 

To pogrubione mojego autorstwa to śmiszne takie było że nie wiem co :x

Sama wiesz, że z jednym koniem daleko się nie zajdzie, a na więcej ... no cóż nie muszę chyba kończyć!!! Ale ten pomysł świta mi w głowie już od jakiegoś czasu i zatruwa mi życie!! Bo bardzo bym chciała!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała! Ale ja poza chcenie nigdy nie wyszłam, a Ty jesteś już bliżej o... jednego konia! No, prawie.

 

To pogrubione było ripostą na Twoje: "Jeśli ją kupię, to na widok wyświetlającego się w Twoim telefonie mojego numeru będziesz uciekać z krzykiem!!! " Równie prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała! Ale ja poza chcenie nigdy nie wyszłam, a Ty jesteś już bliżej o... jednego konia! No, prawie.

 

To pogrubione było ripostą na Twoje: "Jeśli ją kupię, to na widok wyświetlającego się w Twoim telefonie mojego numeru będziesz uciekać z krzykiem!!! " Równie prawdopodobne.

 

No to jesteśmy kwita :D

 

Wysłałam Ci stronę na maila - na onet. Zerknij, jeśli masz chwilę i ... powiedz coś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, a ja myślałam, że to źrebak ma być. A takiego trzylatka, z miłym charakterem to jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli obie panie czują się na siłach z małą pomocą ludzi z klubu zrobić pod siodło. Fajnie mieć potem takiego przyjaciela, ja mam swojego Siwka i powiem, że mieć swojego konia to jest zupełnie co innego. To jest jak przyjaciel, jak pies, jak członek rodziny. My już pięć lat jesteśmy razem i rozumiemy się bez słów, nawet po nieraz rocznej przerwie. A z tym siedliskiem, to może to by nie była głupia sprawa. Ty braza, nie obraź się, ale byś mogła być taka wiejska baba. A to wtedy i taniej wychodzi, bo jak ma się gospodarstwo, to podatki niższe, można sobie krus opłacać. No i nie ma to jak swój konik o poranku zaglądający przez okno. A potem drugi, bo córci też trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wpadłyście na ten sam pomysł co ja trochę wcześniej (nie chciałam Jej mówić :evil: ), ale na drugą część pomysłu na życie dla Brazy jeszcze nie wpadłyście! :D Braza, kiedy przyjedziesz? 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wpadłyście na ten sam pomysł co ja trochę wcześniej (nie chciałam Jej mówić :evil: ), ale na drugą część pomysłu na życie dla Brazy jeszcze nie wpadłyście! :D Braza, kiedy przyjedziesz? 8)

 

Depeesiu tak myślałam z tym Twoim pomysłem :D Ja to chciałabym, tym bardziej, że bardzo z małą to lubimy, ale boję się. Nie ukrywam, że mam pietra! To bardzo trudne jest. Siedlisko jest niedaleko K-gu więc .. musze z Szanownym porozmawiać, jak On to widzi? Nie oglądałam tego jeszcze, nie wiem na co może się nadać, a na co nie. Ziemia jest we wsi albo w jej bardzo bliskich okolicach.

 

A kiedy przyjadę - termin tak 80% pewny to wrzesień, nie wiem, jak będzie w rzeczywistości. Może jednak przed wakacjami. Na pewno dam znać o wiele, wiele szybciej!!

 

Biała to prawie trzylatka!! No i za przemawia fakt, ze to klaczka. Można ze dwóch źrebaczków jeszcze się dorobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

Się Tobie powodzi... :roll: :D

 

Nooo, jak cysorzowej!!

 

A tak poważnie - to marzę sobie!!! Jak grubas zaserwuje przystępną cenę, to kto wie...

 

A przy okazji - gdzie się szwendasz??? Smutno bez Ciebie :oops:

 

Życie, to nie bajka...ja tak mam 8) :roll:

ale pozdrawiam i powodzenia życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...