Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak jeszcze w temacie ... moim zdaniem to szczypior z kwiatami (DPS-ia musi mieć rację w tej kwestii!! :D ) czyli CEBULA. Mam taką samą za oknem!

 

...ale mogę się mylić... :roll:

 

A z fotkami to nie możesz wstawiać małych (jak u mnie nie przymierzając 8) ) a każdy sobie powiększy jak będzie chciał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chefie wybacz, ze krzew ozdobny nie napisałam ale krzak jakos bardziej mi pasowało do tego co Brazunia pokazała :oops: :lol:

 

Braza jak nic mnie udusi za to :oops: :wink:

... ieeee ... mnie nie o nazwę się rozchodzi :o :lol: ... ale o pożytki z owocków krzaczyska płynące :lol: :wink:

 

pozdrawiam cieplutko i serdeczniutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagatko, sama osobiście nie znoszę otwierać miniaturek :oops: Robię to naprawdę rzadko, tylko u zaprzyjaźnionych :oops:

 

Chefie, ja wiem, że specjalistą i zawodowcem jesteś ale szacunek mój masz niezmierny za te rady na wszystko :D Pytanko tylko małe - czy to coś u mnie to nie za młode jeszcze na owoce :roll:

 

Maylandzia, ja miałabym jakieś złe zamiary mieć wobec Ciebie :o Kobieto, a kto by mi doradzał :o :D

 

 

P.S. No to w końcu co to jest - czosnek czy cebula, bo mi to akurat robi różnicę :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Chefie, ... Pytanko tylko małe - czy to coś u mnie to nie za młode jeszcze na owoce :roll:

...

P.S. No to w końcu co to jest - czosnek czy cebula, bo mi to akurat robi różnicę :roll: :wink:

... "młode", "stare" :) ... nie ma znaczenia, jeżeli są owoce już dojrzałe jesienią, zebrać, przeprozić w w zamrażarce by straciły goryczkę (do przymrozków nie trzeba czekać) ... no i pół roku od zrobienia naleweczki i przetrzymania jej w "ciemnicy" bedzie doskonała na wiosenne chłody :) :wink:

 

P.S. ... zerwij kawałek szczypioru :) ... "czosnkowy" ma specyficzny smak, ... doskonały do świeżego twarożku :)

 

pozdrawiam smaczniutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. No to nie masz wyjścia - wstawiaj jak do tej pory, jakoś wszyscy zainteresowani dają radę :D :D

 

Chociaż ja uważam, że jak coś kogoś interesuje to otwiera miniaturkę a jak nie to nie otwiera i po problemie... :roll:

 

 

U mnie dokładnie tak wygląda cebula.

Nie wiem, jak wygląda czosnek... :-?

 

................ta pogoda mnie wykończy........... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu to ja bym nawet jedno całe wyrwała - w końcu musowo wiedzieć, prawda? A tak ze zdjęcia to ciężko poznać. :roll:

A czemu chcesz czosnek koniecznie?

Nie lubisz cebulki? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sie ciesze, ze watek utknal w cebulowo-czosnkowym temacie, bo wiela do przyswojenia nie bylo :lol:

Tradycyjnie 20 kilometrow zrobilismy, ale tylko z Pluszem bo Majut okulala nam na dwie lapy ... delikutasna suczynka nabyla jakis odciskow i bola ja okrutnie ... dostala wiec piszczadelka-zabaweczki, miekka podusie i kocyk i przedrzemala kilka godzin w pokoju ... Plusza natomiast niczym balonik na uwiezi prowadzalismy na smyczy, aby w glab morza maluszka nie porwalo ;)

No i zdjec uczynilismy wystarczajaca ilosc :lol: Przy okazji zapiaszczylismy nasze ulubione szkielko, co wywoluje moj niepokoj i zal ogromny .... Ale moze sie jakos wytrzepie :roll:

brazunia, co to za roznica co rosnie ... jedno i drugie do twarozku upchasz i bedzie jak ta lala ... wlasne i zdrowe i tego bedziemy sie trzymac ... I zobaczysz Kochana, zobaczysz ... jak tylko wlosci w pelne wladanie przejmiesz zaczniesz sie wypiekiem chleba rozkoszowac ... wczesnym wstawaniem, brzaskiem i takimi tak ... jestem pewna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, słyszałam, że w lodówce czosnku się nie trzyma, bo gorzknieje. Ja osobiście trzymam w koszyczku :D

 

Powoli, powoli zaczynam nabierać ochoty na własny chleb ... naprawdę muszę kupić tę maszynkę :roll: :D

 

Ambercia, nie myśl sobie, że Cię ominie jazda! Co się odwlecze .... :D Jak już sprawdzisz, co ze szkiełkiem, to daj znać!

Majutka podrap od nas za uszkiem, bidulka ... i cmoknij Pluszka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, oj Amber, czyżbyś delikatnie się natrząsała...? :lol:

Ale te łapki malusie tyle kilometrów ciągać - to się musiało tak skończyć. :(

Bidulka malusia, dla nich z Pluszem takie 20 km to jak dla nas ze 100! :o

Proszę natychmiast przestać pieseczki męczyć takimi dystansami, Ambercia, nie przystoi! :wink:

 

Z czosnku to ja najlepiej lubię tiramisu albo sos karmelowy. :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...