Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy ktoś może minie uświadomić, jak obliczyć ile farby potrzeba na malowanie? Wiem, że mierzy się ściany razy wysokość, ale czy brać pod uwagę ilość metrów kwadratowych czy coś odliczać? Czy dobrze rozumiem, że jeśli producent pisze, że z 1 litra można pomalować do 14m2 powierzchni to oznacza jednokrotne malowanie? I jaką brać poprawkę na te dane (czy w ogóle brać poprawkę, a może prawdę piszą?)

Muszę obliczyć, ile mam kupić farby :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może minie uświadomić, jak obliczyć ile farby potrzeba na malowanie? Wiem, że mierzy się ściany razy wysokość, ale czy brać pod uwagę ilość metrów kwadratowych czy coś odliczać? Czy dobrze rozumiem, że jeśli producent pisze, że z 1 litra można pomalować do 14m2 powierzchni to oznacza jednokrotne malowanie? I jaką brać poprawkę na te dane (czy w ogóle brać poprawkę, a może prawdę piszą?)

Muszę obliczyć, ile mam kupić farby :-? :roll:

ty lepiej policz ile masz tych scian, powiedz w sklepie jaką mas zpowierzchnie i oni sami ci powiedzą ile kupic :roll: Różne farby mają rózną wydajność :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę cały czas o tym Dulux'ie, a kupować będzie mój kolega w Castoramie więc musi mieć świadomość co robi :D U mnie najtańszy Dulux (2,5l) to 47,00 zł. Może w Castoramie będzie taniej

 

Wusia, dzięki, fajne to :D :roll:

Braza, wystarczy, że znasz powierzchnię scian. W sklepach już wiedzą ile czego!! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Dzień czy dwa mnie nie było i znów trzeba nadrabiać zaległości. Zdjęcia oglądnięte - kolejny raz napiszę - piknie tam masz! Berberys od róży troszkę się różni... A czosnek najlepiej powąchaj.

Lecę dalej czytać, co słychać w wielkim świecie.

U nas dzisiaj nie padało! A Andrzej wczoraj kosę wziął i trawnik skosił, bo... sami wiecie. Dzisiaj dziewczyny grabiły, ja z chwastami walczyłam. Po kawałku odchwaszczam, bo czasu i cierpliwości nie mam, żeby tak wszystko na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodziłam se po Uroczysku, popodziwiałam, te zielone gałązki z drobniutkimi owocami to irga. Pięknie jest.

Tylko nie zgadzam się na to, by nie było dostępu do netu, jak to tak?

Buziaki zostawiam i do..."zaś" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia zaanektowała komputer ... no cóż, zdarza się :-?

 

U jej wysokości wszystko okey. Pospacerowały z córcią dzisiaj tylko bo rano konie były werkowane. Farbki sobie powoli wyliczam, wychodzi mi że zapłacę około 600zł - mało coś czy to ja już do ogromnych kwot przywykłam :roll:

 

Agduś, berberys pewnie i się różni od róży, ale jak ktoś jest takim ogrodowym debilem jak ja to i groch z kapustą pomylić może :oops:

 

Tolunia - ja się też nie zgadzam, no bo jak to .... :-?

 

Pewnie już śpicie ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...