Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maleczko, najlepiej gdyby miało to miejsce w granicach 8-10 lipca, czyli wtedy, gdy ja będę się tam na stałe przeprowadzać z Katmą. Mając do dyspozycji telefony komórkowe będziemy w stanie zjawić się na miejscu prawie w tym samym czasie, wtedy psiaki mogłyby poznać się na terenie neutralnym i wejść do Uroczyska razem, tak aby żaden nie czuł się panem i władcą. W taki sposób mamy większą szansę na dogadanie się między nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daj mi chwile pomysleć* :wink:

*czytaj - skonsultować ze ślubnym, który pozazdrościł mi któtkich włosów i siedzi właśnie noa fotelu fryzjerskim (boszzz, boję się co zobaczę jak wróci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazka pomyślałam :wink:

 

potrzebowalibyśmy z 4 dni to dla nas to ponad 1200 km, ale nie mówię nie :D

 

pomyśl jak to logistycznie rozegrać , czy Pan Baszy da radę być kilka dni poza domem.

 

no i nas byłoby 3 sztuki 8) dwie duze i jedna mała + Pan Baszy i Basza - przetrzymasz taki nalot ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleczko - ja nalot bym przetrzymała, obawiam się jednak, że Pan Baszy może nie wytrzymać... ale zapytam jutro jak to widzi. Bardzo dziękuję za odzew, bardzo!! Będziemy w kontakcie!

 

Agduś - Katma na neutralnym gruncie reaguje różnie, nie jest to może nastawianie typowo przyjacielskie, ale nie można również mówić o mordowaniu - duże psy szanuje, a to już coś.

 

Frosia, przyjrze się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba psy są w podobnym wieku, a to już coś - nie powinno być problemu, że wariat szczeniak chce się bawić, a stary wyjadacz nie ma ochoty. Szczeniak nie odpuszcza, stary w końcu wychodzi z siebie i młody dostaje kłami.

Emi uwielbia wszystkie psy, bo rzadko ma okazję się pobawić. Od keidy sąsiedzi kupili leonbergerkę, nareszcie ma towarzystwo. Na hasło "gdzie Hera?" podrywa się i szuka kumpeli. Hera młodsza jest, więc chętniejsza do zabawy. Emi warczy na nią czasem i kłapie - wygląda to groźnie, jeżeli ktoś ich nie zna, ale flogają się z upodobaniem po błotnistej działce sąsiada i wracają brudne jak nieboskie stworzenia...

 

PS Bo tu dużo ludzi zagląda... Mam na zbyciu sprawny monitor do kompa. Baaardzo starego typu, ale działa. Kooomu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, bardzo dobry pomysł miałaś, żeby w sprawie Baszy zawitać na naszej Grupie. Przykro mi, że nie będę mogła pomóc. :(

 

Śliczny pies! A historia jak z filmu... I smutna i napawająca optymizmem. Wierzę, że znajdzie się sposób na przewóz Baszy i jego Pana do Was. Pies będzie miał u Was suuuuuuuuuuper! Jego Pan będzie spokojny o jego los. A Twoja sunia na pewno zaakceptuje Baszę.

Nie znam się, ale moim zdaniem byłoby lepiej, gdyby to ona "dołączyła". I tak byłaby w bardziej komfortowej sytuacji, bo zna Was. Dla Baszy będzie nowe wszystko, i potem jeszcze rozstanie z panem. Dla niej (Katmy) nowe byłoby tylko środowisko (z innym psem < i jego panem przez jakiś czas>).

Życzę powodzenia.

Będę śledzić przebieg taj wzruszającej adopcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia, wpadam i co widze? Kolejne fajne info o Uroczysku ... Masz Kochana serducho wielkie jak stodola a cieple jak nie jeden piec kaflowy :D

Mocno trzymam kciuki za pomyslnosc adopcji i za pokonanie przeszkod wszelakich ... Przykro mi, ze pomoc nie moge ale nijak mi na reke ta trasa :roll: Na Forum Dogomanii w podforum "psy w potrzebie" jest watek transportowy. Wiele osob tam zaglada i w razie naglej potrzeby kombinuje tak aby psa przetransportowac do nowego domu ... To tak podaje na wszelaki wypadek ...

 

Boshe jakby mi sie po tym urlopie tak chcialo jak mi sie nie chce, to bym gory przenosila :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajanadjembe- witaj :D Cieszę się, że zajrzałaś! I podsunęłaś mi dobry pomysł, żeby Katmę wprowadzić później ... to może faktycznie pomóc.

 

Amberciu - już miałam pytać o Ciebie "Ktokolwiek widział ... ktokolwiek wie..." :wink: Dobrze, że jesteś! Nie przemęczaj się, skoro Ci się nie chce, to uszanuj to :wink:

Jaki masz fajny avatarek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...