Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Bardzo chciałabym mieć konie, ale ... do spełnienia tego pragnienia brakuje i środków i odwagi i chyba umiejętności poruszania się w gąszczu własnego biznesu!
Tak jednak mysle , ze powinnas miec te konie.

Budowa domu w miescie czy kupno siedliska lub ziemi pod siedlisko pewnie podobne pieniadze.

Nie wyszukuj powodow typu nie poradze sobie w biznesie.

Biznes sam wyjdzie jest jest pasja.

Ja Tobie to mowie .

Pomysl , ze swoim przegadaj , bo siedzac i wymyslajac same "na przeciw" do niczego nie dojdziesz .

 

Wybralabym opcje kupna ziemi rolnej pod siedlisko , dom bedzie nowy .

Jesli na ziemi bedzie stala jakas stodola to super.

 

Prosze kombinwac jak zaczac i nic poza tym , zadne czarne mysli.

Sluze pomoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też mówię wszystkim serdeczne Dzień Dobry!!!!!!! :D :D

 

Rrmisiu masz rację!!! Jak Szanowny wróci, przegadamy to i kto wie... Pasja jest, chęci są; obawy też, ale myślę, że wszystkiego można się w życiu nauczyć!!!

 

 

 

Ubieram się bo zamierzam trochę poganiać po sklepach!! Rany!!! Podpowiedzcie mi, co ja mogę dać w prezencie Tacie i Jego lasce????!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :lol: . Dawno mnie tu nie było :wink: i proszę co się porobiło... święta tuż tuż. :p Jestem zmęczona do granic wytrzymałości, część prezentów już mam, co w moim przypadku jest nie lada gratką ( o nawet mi się zrymowało :wink: ). A dlaczego???? Otóż:

1. Teściowa poprosiła: kup proszę prezenty od nas dla Ciebie, dla synka, dla dzieci, dla Twojego taty i dla Twojej siostry, bo Ty lepiej wiesz kto co potrzebuje i gdzie to kupić :roll: (a ja dobra synowa jestem dla mojej kochanej teściowej to się ...zgodziłam)

2. Tatuś prosi: kup prosze prezenty ode mnie dla siebie, dla zięcia, dla dzieci, dla teściowej i teścia i dla drugiej córci, bo wiesz ja czasu nie mam (a ja tatusia bardzo kocham, biedak tak ciężko pracuje to się...zgodziłam)

3. Siostra prosi: kup proszę prezenty ode mnie dla siebie i szwagra bo Ty wiesz lepiej co potrzeba (a ja dobra siostra jestem to się...zgodziłam)... no ale resztę prezentów ma 8)

4. No to mi jeszcze zostało kupić prezenty od nas dla taty, teściowej, teścia, siostry, dzieci i męża oczywiści...ale to już pikuś jest więc ....uff jeszcze 4 sztuki i będę miała od wszystkich dla wszystkich

Aha... jeszcze mąż poprosił: kup sobie skarbeczku prezencik ode mnie bo Ty najlepiej umiesz wybrać co Ci sie podoba i co jest potrzebne :o

No... co Wy na to....wprawę w robieniu prezentów już mam bo to się powtarz co roku :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mówię wszystkim serdeczne Dzień Dobry!!!!!!! :D :D

 

Rrmisiu masz rację!!! Jak Szanowny wróci, przegadamy to i kto wie... Pasja jest, chęci są; obawy też, ale myślę, że wszystkiego można się w życiu nauczyć!!!

 

 

 

Ubieram się bo zamierzam trochę poganiać po sklepach!! Rany!!! Podpowiedzcie mi, co ja mogę dać w prezencie Tacie i Jego lasce????!!!!!!

 

dzien dobry :))

Brazunia ... ja chyba nie do konca zrozumialam.... :o :o :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha niezłą masz zajawkę :lol:

bobowa a co z Twoim dzienniczkiem?

Cicho sie tam zrobiło :cry:

Witaj Rom, cieszę się, że zaglądasz do mojego dzienniczka. Cicho się tam zrobiło bo... nic się nie dzieje. Ale obiecuję, że jak tylko budowa ruszy to zrobi się tam gorąco już w ...marcu

Sorry Braza, że załatwiam tu sobie prywatne sprawy :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też nie :lol:

.....nie chciałem pytać bo zaraz bym usłyszał że nieuwaznie czytam :lol:

 

nooo.... to jak widać jest nas przynajmniej dwoje 8) :lol:

lekcje czytania ze zrozumieniem zaraz nam ktoś zaproponuje :lol: :wink:

 

Ja mam dwa skojarzenia ... ale może poczekamy na wyjaśnienie Brazy :wink: :roll:

Jest juz nas troje...bo ja też nie bardzo wiem o co chodzi???? No chyba, że to jest tak proste, że to po prostu dziewczyna taty Brazy???? :lol: :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :lol: . Dawno mnie tu nie było :wink: i proszę co się porobiło... święta tuż tuż. :p Jestem zmęczona do granic wytrzymałości, część prezentów już mam, co w moim przypadku jest nie lada gratką ( o nawet mi się zrymowało :wink: ). A dlaczego???? Otóż:

1. Teściowa poprosiła: kup proszę prezenty od nas dla Ciebie, dla synka, dla dzieci, dla Twojego taty i dla Twojej siostry, bo Ty lepiej wiesz kto co potrzebuje i gdzie to kupić :roll: (a ja dobra synowa jestem dla mojej kochanej teściowej to się ...zgodziłam)

2. Tatuś prosi: kup prosze prezenty ode mnie dla siebie, dla zięcia, dla dzieci, dla teściowej i teścia i dla drugiej córci, bo wiesz ja czasu nie mam (a ja tatusia bardzo kocham, biedak tak ciężko pracuje to się...zgodziłam)

3. Siostra prosi: kup proszę prezenty ode mnie dla siebie i szwagra bo Ty wiesz lepiej co potrzeba (a ja dobra siostra jestem to się...zgodziłam)... no ale resztę prezentów ma 8)

4. No to mi jeszcze zostało kupić prezenty od nas dla taty, teściowej, teścia, siostry, dzieci i męża oczywiści...ale to już pikuś jest więc ....uff jeszcze 4 sztuki i będę miała od wszystkich dla wszystkich

Aha... jeszcze mąż poprosił: kup sobie skarbeczku prezencik ode mnie bo Ty najlepiej umiesz wybrać co Ci sie podoba i co jest potrzebne :o

No... co Wy na to....wprawę w robieniu prezentów już mam bo to się powtarz co roku :o :wink:

Pocieszę Cię, że ja mam tak już od lat i zdążyłam się przyzwyczaić. Już mam w notesiku stronę, na której zapisuję, ile kasy od kogo i dla kogo dostałam. Potem dodaję, wymyślam prezenty i kupuję. W sumie to niezły pomysł, bo lepiej np. dzieckom jedną porządniejszą i droższą rzecz kupić, niż żeby miały pełno badziewek dostać. A i tak zawsze od kogoś jakiś drobiazg jeszcze pod choinką znajdą, więc uwielbiana przez dzieci duża ilość paczek i paczuszek też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wpadłyście na ten sam pomysł co ja trochę wcześniej (nie chciałam Jej mówić :evil: ), ale na drugą część pomysłu na życie dla Brazy jeszcze nie wpadłyście! :D Braza, kiedy przyjedziesz? 8)

Jakoś tak przeczuwałam, że to jest ten pomysł. Właśnie podesłałąm Brazie kilka aneksów do niego i niecierpliwie czekam na Jej reakcję. A tymczasem Braza zakupy robi i szuka prezentów dla Taty i Laski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też nie :lol:

.....nie chciałem pytać bo zaraz bym usłyszał że nieuwaznie czytam :lol:

 

nooo.... to jak widać jest nas przynajmniej dwoje 8) :lol:

lekcje czytania ze zrozumieniem zaraz nam ktoś zaproponuje :lol: :wink:

 

Ja mam dwa skojarzenia ... ale może poczekamy na wyjaśnienie Brazy :wink: :roll:

Jest juz nas troje...bo ja też nie bardzo wiem o co chodzi???? No chyba, że to jest tak proste, że to po prostu dziewczyna taty Brazy???? :lol: :o :roll:

 

No ta prosta myśl też mi przyszła do głowy ale ... keikie to byłoby dość frywolne określenie jak dla osoby bedącej w związku ze ( smiem twierdzić ) starszym panem :roll: ( dobra ... ale teraz się zaplątałam :oops: mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam :roll: )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...