Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich serdecznie :lol: . Dawno mnie tu nie było :wink: i proszę co się porobiło... święta tuż tuż. :p Jestem zmęczona do granic wytrzymałości, część prezentów już mam, co w moim przypadku jest nie lada gratką ( o nawet mi się zrymowało :wink: ). A dlaczego???? Otóż:

1. Teściowa poprosiła: kup proszę prezenty od nas dla Ciebie, dla synka, dla dzieci, dla Twojego taty i dla Twojej siostry, bo Ty lepiej wiesz kto co potrzebuje i gdzie to kupić :roll: (a ja dobra synowa jestem dla mojej kochanej teściowej to się ...zgodziłam)

2. Tatuś prosi: kup prosze prezenty ode mnie dla siebie, dla zięcia, dla dzieci, dla teściowej i teścia i dla drugiej córci, bo wiesz ja czasu nie mam (a ja tatusia bardzo kocham, biedak tak ciężko pracuje to się...zgodziłam)

3. Siostra prosi: kup proszę prezenty ode mnie dla siebie i szwagra bo Ty wiesz lepiej co potrzeba (a ja dobra siostra jestem to się...zgodziłam)... no ale resztę prezentów ma 8)

4. No to mi jeszcze zostało kupić prezenty od nas dla taty, teściowej, teścia, siostry, dzieci i męża oczywiści...ale to już pikuś jest więc ....uff jeszcze 4 sztuki i będę miała od wszystkich dla wszystkich

Aha... jeszcze mąż poprosił: kup sobie skarbeczku prezencik ode mnie bo Ty najlepiej umiesz wybrać co Ci sie podoba i co jest potrzebne :o

No... co Wy na to....wprawę w robieniu prezentów już mam bo to się powtarz co roku :o :wink:

Pocieszę Cię, że ja mam tak już od lat i zdążyłam się przyzwyczaić. Już mam w notesiku stronę, na której zapisuję, ile kasy od kogo i dla kogo dostałam. Potem dodaję, wymyślam prezenty i kupuję. W sumie to niezły pomysł, bo lepiej np. dzieckom jedną porządniejszą i droższą rzecz kupić, niż żeby miały pełno badziewek dostać. A i tak zawsze od kogoś jakiś drobiazg jeszcze pod choinką znajdą, więc uwielbiana przez dzieci duża ilość paczek i paczuszek też będzie.

A ja zamiast notesika mam koperty, na których piszę co dla kogo kupie, co już kupiłam a i tak zawsze do tego interesu dokładam...ja :wink: Ale i tak to lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście rewelacyjni!!!!!!!

 

Bingo z Laską!!!!! Piątka z dedukcji !!

Zupełnie niechcący, z rozpędu napisałam z małej litery, za co serdecznie przepraszam i Laskę i Was za wprowadzenie "niepokoju służbowego". Laska to określenie Pani mojego Taty, która to po smierci mojej Mamy czule się Tatą zaopiekowała! Ale fajna kobita jest, to co Jej będę żałować :D

 

Bobowa szacuneczek!!! Nie pogubić się w tym wszystkim to naprawdę coś!!!!

 

Agduś jeszcze raz dzięki! I podziwiam przenikliwość rozumowania co do Laski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prezentów nie kupiłam, bo po pierwsze primo: leje jak z cebra; po drugie primo: nadal nie mam pojęcia, co!!!!! :-? I tym sposobem, jak co roku pozostanie mi z obłędem w oczach szukać na ostatnią chwilę!!! Od kilku lat obiecuję sobie, że prezenty będę kupować już w październiku - jakoś wielkie g... z tych obietnic wychodzi :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia a ja już myślałam, ze w taki szał zakupów wpadałaś i dlatego tak dlugo Cię nie ma ... :p

A tu klops. Zadnych zakupów nie było ...

 

A z tą Laską - dość osobliwe okreslenie jak dla ( chyba ) nobliwej Pani :lol: :lol: :lol: chyba, że Tatusiem zaopiekowała się jakaś młódka :wink: :lol: :lol:

 

Z tymi prezentami - to chyba każdy tak ma ... tzn. ja pomysły zazwyczaj mam wcześniej ale jakoś tak czasu na ich zrealizowanie mi brak :-? I też potem biegam w ostateniej chwili, w szale przedświątecznych przygotowań :p :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska młoda nie jest, na szczęście, ale to określenie jakoś tak samo się przypałętało :D I bardzo musimy uważać, żeby nie przegiąć ... :wink:

 

Dostępu do sieci nie miałam, nie wiem dlaczego, a poza tym to doszczętnie zgłupiałam i ... posprzątałam w kuchni!!! No nienormalna jakaś jestem!!!! :-?

 

A teraz wybywam do najbliższego marketu, bo mi sztorm z lodówki wszystko wywiał (albo się ktoś do nas dosiadł, kurde belans :-? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...