Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ło matko, Dochtór, Gosia ... no co się tak wściekacie :roll: Trza było być, a nie się szwendać gdzieś :-? :wink:

 

Amalfi, łony - te belki - to czymś ciemnym sa maźnięte, chyba bejca ... drapać mi się ich nie chce, więc pomaluję.

 

Kasica, te Twoje gatki to Agduś widziała gdzieś przelatujące... ja ich nie widze, to nie wiem, jak Ty możesz je na tyłku mieć :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bry!

Przyjszłam się uspawiedliwić, że nie bywam :oops:

Niestety praca mnie znalazła była to i pojszłam. W końcu bezrobocie, nie? No i teraz nie wyrabiam na zakrętach...

Brazia!

Tak se na szybko luknęłam do Twojego dziennika, no i ta "róża" to berberys jest (o ile jeszcze Ci tego nie napisali - nie mam czasu poczytać).

Piąteczko!

Bardzo mi przykro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochtór, jakbyś był, to byś się załapał...

 

Witam słonecznie, u mnie fajnie cieplutko!

 

Jak to jest, że córcia nastawiła sobie budzik w telefonie, od 07.20 Ona śpi dalej jak suseł a ja .... :roll:

 

Maluszku, priva popełniłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko!

Po ostatnich upałach z przyjemnością przyjęłam odmianę - wczesnym rankiem lunęło porządnie, a teraz jest pochmurno i przyjemnie chłodno.

 

Obserwuję przez okno przedziwną budowę - technologia chyba własnego pomyślunku :o Zastanawiam się tylko, czy był sens wrzucać luzem pręty zbrojeniowe w wykopy ziemne, zalewać betonem i następnego dnia jeździć po nim koparką, potem odgarnąć ziemię w kilku miejscach, włożyć tam również luzem kilka płyt styropianu i zasypać gliną. Ogólnie rzecz biorąc - budują na dużym luzie. Tym bardziej, że na luźnej - niedawno nawiezionej ziemi. Ale po ki grzyb wczoraj przywlekli 10 ciężarówek gruzu, to ja nie wiem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia - prywatna, osobista :D

 

Wusiu ... zaraz nadrobię :D

 

Zdjęcia są tak piękne, że aż chce się nimi chwalić!! Ostatnie takie profesjonalne, sesyjne to córcia to miała w wieku chyba 5 lat u kuzyna Szanownego, też fotografa. Dopóki Ambercia się nie zlitowała uwiecznialiśmy tę naszą latorośl nieudolnie, no ale zawsze to pamiątka :D

 

 

Jeśli jeszcze raz kiedyś będę narzekać na wczesne wychodzenie sąsiada celem zbioru truskawek, to kopnijcie mnie w tyłek .... boszszszeeee ... jakie On ma truskawki!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli jeszcze raz kiedyś będę narzekać na wczesne wychodzenie sąsiada celem zbioru truskawek, to kopnijcie mnie w tyłek .... boszszszeeee ... jakie On ma truskawki!!!!!!

 

Masz jak w banku.

Pierwsza w kolejce!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...