Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A prezentów nie kupiłam, bo po pierwsze primo: leje jak z cebra; po drugie primo: nadal nie mam pojęcia, co!!!!! :-? I tym sposobem, jak co roku pozostanie mi z obłędem w oczach szukać na ostatnią chwilę!!! Od kilku lat obiecuję sobie, że prezenty będę kupować już w październiku - jakoś wielkie g... z tych obietnic wychodzi :-?

mam tak samo :lol: ,ale w tym roku zdałam się na Allegro. Siedzę sobie w ciepełku i wybieram prezenty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taki zamiar. Zacząłem już szukać. Tylko znajomy sprzedawca na allegro twierdzi żę przed świętami jest taki boom że jak do czwartku nie zamówię to nie zdązy dojść bo poczta ma straszne opóźnienia.

Kurcze dzisiaj sobie chyba zrobie nockę z allegro

 

:lol: :lol: ciekawe co żona na to :wink: 8) :lol: :lol:

 

A z tą pocztą to niestety jest prawda ... :-? Priorytety idą tydzień. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, a te budynki na zdjęciach z siedliska to należą do niego, czy to sąsiedzkie? :roll:

Przy tym obszarze i takim ukształtowaniu terenu ja bym w to wchodziła.

Tam się da wiele zrobić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domeczku jeszcze nie wiem. Czekam na Szanownego i wtedy pojedziemy to obejrzeć i wszystkiego się dowiemy! Podejrzewam jednak, że te budynki nie należą do działki.

Jak już będę miała więcej informacji i zdjęcia na pewno nie dam Ci spokoju :oops:

 

 

 

 

Allegro mówicie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście rewelacyjni!!!!!!!

 

Bobowa szacuneczek!!! Nie pogubić się w tym wszystkim to naprawdę coś!!!!

 

Agduś jeszcze raz dzięki! I podziwiam przenikliwość rozumowania co do Laski :D

Z tym pierwszym się zgadzam.

Co do drugiego, to ja też poproszę o "szacuneczek", bom w tej samej sytuacji i też to lubię.

AD. 3 Nie ma za co! Egoizm tez przeze mnie przemawia (i tak byś nie uwierzyła, gdybym wciskała, że nie). Co do Laski nie miałam wątpliwości po pierwszym przeczytaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś szacuneczek!!!!!! Faktycznie Ci się należy, a ja z rozpędu mało, że Laska napisałam z małej litery, to jeszcze zapomniałam o Twoich dzielnych wyczynach prezentowych!!!!

 

Egoizm????? Skąd u Ciebie egoizm???

Egoizm to czasem zdrowa cecha charakteru. Podobnie jak niedoceniane zwykle lenistwo. A ja wyzneję teorię, że lenistwo było i jest motorem napędowym rozwoju ludzkości. Przece, gdyby ludzie kochali pracować, to by do dzisiaj prało się w balii i zmywało ręcznie. Z lenistwa ktoś wymyślił zmywarkę, pralkę, odkurzacz itd. Vivat lenistwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłoby się praę wątków: składanie wysuszonego prania na miejsce; rozkładanie i przygotowywanie odkurzacza do pracy(bleee); mycie kuchenki gazowej; no i pewnie jeszcze z parę, których na poczekaniu nie pamiętam, a które cieniem ogromnym kładą się na słoneczną stronę życia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składanie prania - jak najbardziej! Też tego nienawidzę. I jakieś taśmociągi do szaf na odpowiednie półki.

Odkurzacz mam tu zawsze poskladany do kupy. A i tak częściej zamiatam niż odkurzam. Pozostaje Ci centralny. Ja zrezygnowałam z tego luksusu. Głupio by było, gdybym go miała a i tak zamiatała (to przywiązanie do sprzętu latającego...).

Mycie kuchenki mi odpadło - mam płytę elektryczną, której mycie nie jest bardziej denerwujące niż przecieranie blatu.

O kurczę, przypomniało mi się, że muszę pranie powiesić! I na te zakupy wreszcie iść! Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...