Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rozumiem, że kosmetyki, skarpetki i... laska odpadają?

Książka, ciekawa gra na zimowe wieczory? Dobry film? Album typu "historia rodziny" do własnoręcznego wypełnienia? Fajka?

Ja własnie zrobiłam zakupy w Merlinie. Pewnie pojutrze będą. Dziewczynkom kupiłam gry - starszym takie do pogrania razem z nimi (ustaliliśmy, że w sobotnie wieczory oddajemy się hazardowi), a Małgosi "przybijankę" ako że ostatnio fascynują ją prace ręczne.

To już "tylko" prezenty dla małża, mamy, taty, cioci (zamówiony na szczęście), brata, bratowej, kuzyna (wiem co!), teściowej, szwagierki, szwagra i ich dwojga dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Szanownego już mam - będzie jtro - z Merlina włąsnie. Młoda ma zamówiony napierśnik - chciała, to ma! Ale diabła zielonego nie wiem, co temu mojemu ojcu!!!! Najbardziej to On lubie przed TV siedzieć i programy informacyjne oglądać! Książek za dużo w życiu nie przeczytał. Laska podobna jest do Niego jak dwie krople wody - albo się upodobniła, ale to na jedno wychodzi.

I co???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszzzze wygrałam wannę na aukcji :o Nie pasuje mi do niczego :o :lol: :lol:

Mayland, gratulacjeeee!!! Ja jestem ciemna jak tabaka jeśli chodzi o kupowanie w internecie :oops: No po prostu się boję, że po pierwsze: zapłacę i nie przyjedzie, po drugie: jak przyjedzie to się okaże, że to badziewie jakieś, po trzecie: boję się płacić przed otrzymaniem towaru, po czwarte: boję się płacić elektronicznie :oops:

No to wyszło na to, że ja bojaźliwa jestem.... :wink: cóż bo ja po prostu jestem tradycjonalistką i najpierw lubię dotknąć oczkami a potem się decydować na zakup i .... umiem płacić kartą :roll:

I dlatego już 3 dni spędziłam na robieniu zakupów prezentowych dla wszystkich od wszystkich :p Ale ja to lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Szanownego już mam - będzie jtro - z Merlina włąsnie. Młoda ma zamówiony napierśnik - chciała, to ma! Ale diabła zielonego nie wiem, co temu mojemu ojcu!!!! Najbardziej to On lubie przed TV siedzieć i programy informacyjne oglądać! Książek za dużo w życiu nie przeczytał. Laska podobna jest do Niego jak dwie krople wody - albo się upodobniła, ale to na jedno wychodzi.

I co???!!!

Braza, podam Ci parę pomysłów:

1. Może jak tata nie jest sam (znaczy się ma Laskę :roll: ) to jakieś fajne dwie filiżanki z czajniczkiem do zaparzania herbaty. Tak sobie razem usiądą oglądając coś fajnego w telewizji i będą popijać herbatkę

2. Albo jak lubią wino to jakieś dwa fajne wypasione kieliszki do wina

3. A może golarka elektryczna

4. Albo fajny kalendarz książkowy (nie wiem czy lubi sobie coś pisać, bo to różnie bywa)

5. A może lubi pisać to też mógłby być komplet do pisania (jakieś pióro czy długopis)

6. I tradycyjne pt.: koszula, krawat, portfel, sweter, perfum

7. I ostatnia propozycja jako mały załącznik, który ja praktykuje od kilku lat w mojej rodzinie: bombka z dedykacją

Pozdrawiam i udanych zakupów życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :D

 

Brazunia może dla Taty w takim razie np. jakąś plytę z filmami dokumentalnymi ( skoro lubi informacje to powinno być ok a i przed tv posiedzi )

 

Mayland, czego ja się dowaiduję - masz probklem z facetami ?? :o :wink: :lol:

 

Agduś, jesteś genialna z tym lenistwem ! Niech to lenistwo rozwija się dalej w społeczeństwie to moze ktoś wymyśli ustrojstwo do prasowania ( wiem wiem, zaraz mnie zaypiecie informacjami, ze przeciez już są takie możliwosci ale mi chodzi o coś takiego do stosowania w domu, nie chcę nosić prania do magla ani do pralni gdzie mi all wyprasują ... )??

 

Rom, zdecyduj się wreszcie, bo czasu coraz mniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie pomysl bobowej z ta bombka :)

reyzel jako osoba uwielbiajaca prasowac :oops: :oops: :oops: polecam ci zelazko z wytwornica pary .naprawde swietna rzecz i na szczescie coraz tansza (mezus mialby swietny pomysl na prezent dla ciebie pod choinke ).prasuje sie naprawde szybko i sprawnie , niemal w powietrzu .ma bardzo silny wyrzut pary , co bardzo skraca proces wygladzania i np. ja prasuje koszulki z aplikacjami na prawej stronie trzymajac zelazko w powietrzu

kto raz sprobuje nie pozaluje !!! :D

sa profesjonalne zestawy ze specjalna deska , ale trzeba miec wtedy specjalne pomieszczenie do prasowania , bo jest cholernie ciezka

wyglada mniej wiecej tak (mysle , ze takie wystarcza w zupelnosci i ksztuje ok. 520 zl )

 

 

http://img.nokaut.pl/p/fa/4b/fa4b44dba2e7d8a72a29ac53cab8c3a2130x130.jpg

 

braza ..kup zakochanym jakis film romantyczno-erotyczny :oops: :wink: (zartowalam) albo bilety do kina :D

 

depeesia ..pluje co sil !!! chrrrr....tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..tfu... :roll: (bede ok.20-ej w Cewince , pomacham ci lapka ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania z moim tata tez zawsze sa problemy ...ja rozwiazalam go kupujac mu jakies bajeranckie , wypasione latarki ....uwielbia je :D

ma juz zestaw od najmniejszej do najwiekszej i kazda ma jakies specjalne zadania (np. jedna do piwnicy, druga do garazu , trzecia na smietnik ... :roll: :D )

cieszyl sie tez kiedys z glupiej ladowarki do baterii :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie pomysl bobowej z ta bombka :)

reyzel jako osoba uwielbiajaca prasowac :oops: :oops: :oops: polecam ci zelazko z wytwornica pary .naprawde swietna rzecz i na szczescie coraz tansza (mezus mialby swietny pomysl na prezent dla ciebie pod choinke ).prasuje sie naprawde szybko i sprawnie , niemal w powietrzu .ma bardzo silny wyrzut pary , co bardzo skraca proces wygladzania i np. ja prasuje koszulki z aplikacjami na prawej stronie trzymajac zelazko w powietrzu

kto raz sprobuje nie pozaluje !!! :D

sa profesjonalne zestawy ze specjalna deska , ale trzeba miec wtedy specjalne pomieszczenie do prasowania , bo jest cholernie ciezka

wyglada mniej wiecej tak (mysle , ze takie wystarcza w zupelnosci i ksztuje ok. 520 zl )

 

 

http://img.nokaut.pl/p/fa/4b/fa4b44dba2e7d8a72a29ac53cab8c3a2130x130.jpg

 

braza ..kup zakochanym jakis film romantyczno-erotyczny :oops: :wink: (zartowalam) albo bilety do kina :D

 

depeesia ..pluje co sil !!! chrrrr....tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..tfu... :roll: (bede ok.20-ej w Cewince , pomacham ci lapka ) :D

 

Dzięki :D Zapewniam, że bombka z dedykacją jest rewelacyjnym prezentem. Sama chciałabym taką dostać :oops:

W zeszłym roku razem z przyjaciółka podarowałyśmy takie bombki naszym mężom i co.... bardzo się wzruszyli choc to wielkie chłopy i daleko im do płaczu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś fajna gra dla dwóch osób? Podobno w pewnym wieku należy koniecznie intensywnie gimnastykować szare komórki.

Może podwójny karnet na coś (kino, teatr, basen, siłownia, spa, masaż tajski)? A moze budzik, budzący dźwiękiem startującego myśliwca? Ekskluzywny alkohol? Masażer do stóp (posiedziałabym sobie z ksiażką mocząc nogi w czymś takim)? Stół bilardowy? Piłkarzyki? Otwieracz do butelek z licznikiem? Nadmuchiwany kostium zapaśnika sumo? Dla Laski biżuteria? Zestaw zegarków (damski + męski)? Kurs tańca na DVD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...