Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Biała!!!!!

Jestem Twoim fanem i Twojego siedliska. Dawaj więcej zdjęć. Cuuuuuuuuudo.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że choć tu są ludzie, którzy nie uważają mojego siedliska za zadupie i nic nie wartą ruinę. Jutro wkleję kolejne zdjęcia i opiszę co już tam mi się udało zrobić. Jak na razie możliwości mam niewielkie z tego powodu, że nie ma mnie na miejscu, a wszystkim zajmuje się moja mama.

verunia: koniki będą, całe życie marzyłam o własnej stajni, a miejsce i tereny do jazdy przepiękne

tomek: jutro będzie więcej zdjęć, obiecuję. A ja pochodzę z Mazur. Prawie 30 lat mieszkałam w Giżycku i czasem ciężko mi pomyśleć, że już tam nie wrócę. Ale Pałuki to też takie małe Mazury, więc tu na pewno też będzie nam dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracy przed Wami dużo, ale widać potencjał miejsca i urodę okolicy, zresztą sama lokalizacja... Pisz dużo i często, opisuj radości i kłopoty, będziemy czytać i podtrzymywać na duchu w razie potrzeby. A potem zaprosisz nas na parapetówę... :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek już wstawiłam, reszta sukcesywnie będzie się pojawiać w dzienniku.

 

Dopuser: o jaki dojazd Ci chodzi, o stan dróg czy o miejsce na mapie i dojazd od większych miast? Stan dróg jest taki jak powiedziałam, wszystko piaszczyste, jedna droga przez las inna przez pola. Ale do czasu uruchomienia tego biznesu droga będzie na pewno lepsza. Część juz teraz gmina asfaltuje, część wyrówna, potem może utwardzi. A jeśli idzie o ewentualny dojazd dla gości to dość łatwo tam trafić z Gniezna, Mogilna, Żnina i Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskoczyłam dzisiaj do twojego blogu i się zaczytałam, zwłaszcza w wątku o koniach :)

Miejsce jest rzeczywiście bardzo urokliwe.Dobrze, ze przynajmniej częściowo uda sie zachowac te budynki. Chociaż zjedzone przez ząb czasu coś w sobie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verunia: widziałam w wątku o koniach, że też Twoja rodzina ma z nimi wiele wspólnego. U mnie niestety to jest praca, a jak każda praca, czasem bokiem wychodzi, ale też bez tej pracy człowiek żyć nie może. Poza tym ja już chyba nic innego bym nie umiała robić, dlatego te konie muszą być :D

Dopuser: to tak jak opisałam wyżej. Leśne dróżki świetne na przejażdżki konne, ew. na wycieczke 4X4. Na osobowe auto raczej się nie nadają i muszę zrobić wszystko, żeby do czasu przyjmowania gości choć jeden dojazd był pożądny. A dla zapaleńców zostaną te leśne drogi, a jest ich sporo, bo lasu jest naprawdę wiele hektarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leśne dróżki świetne na przejażdżki konne, ew. na wycieczke 4X4. Na osobowe auto raczej się nie nadają i muszę zrobić wszystko, żeby do czasu przyjmowania gości choć jeden dojazd był pożądny. A dla zapaleńców zostaną te leśne drogi, a jest ich sporo, bo lasu jest naprawdę wiele hektarów.

To fajnie masz, bo w Niepołomkach nie wolno jeździć konno po puszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te głębokie i mocne fundamenty wydały mi się dobrą wróżbą na przyszłość!

 

Przyznam, że z lenistwa wrodzonego do dzisiaj nie sprawdziłam, gdzie te Pałuki są. Ale skacząc z linka na link trafiłam na wątek, w którym sama napisałaś, więc już wiem, skąd zrobimy kiedyś wypad do Biskupina. Jeszcze parę lat temu do ukochanych wakacyjnych Swornychgaci jeździliśmy właśnie tamtędy, ale teraz już nam nie po drodze, a dzieci rosną i trzeba im Biskupin pokazać.

 

A tak w ogóle, to ostatnio śledzę kilka dzienników i komentarzy, w których pojawiają się te same osoby i już się czasem całkiem gubię, komu właściwie wpisuję komentarz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to ostatnio śledzę kilka dzienników i komentarzy, w których pojawiają się te same osoby i już się czasem całkiem gubię, komu właściwie wpisuję komentarz :roll:

A bo to wszystko przez te konie właśnie :p :wink:

To i ja się w tamtym kierunku wybiorę. Córcia o Biskupinie uczy się w szkole, a na oczy nie widziała. Wstyd i hańba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz w Biskupinie wielkie zmiany. Gmina ma tworzyć jakąś ścieżkę edukacyjną, park, czy coś w tym stylu. No i jest wspaniała kolejka wąskotorowa, która jeździ w sezonie przez Żnin, Wenecję, Biskupin i Gąsawę. Na pewno jak już otworzę swoje ranczo to będzie wokół mnóstwo atrakcji, nie tylko konie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...