Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

Album pooglądałam, ładne zdjęcia macie! :D

Młody chciał się do Was dodzwonic kilka dni temu, ale chyba Was nie było, nikt nie odbierał. :roll:

Dobrze, że Julka śpi w nocy i nie ma kolek, możecie się wyspać trochę.

A ten niejadek...

Pewnie po Mamie! :lol:

 

A budowa?

Jakos to będzie, przyjdzie sezon wyścigów, jesli Jarek pojedzie z końmi, to będzie więcej grosza, coś na pewno uda się zrobić jeszcze! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ładnie śpi w dzień (od kilku dni ją uczę samą zasypiać w łóżeczku - na razie tylko w dzień), w nocy ciągle z nami w łóżku, ale też nie mogę narzekać.

im wcześniej ją odzwyczaicie tym lepiej, tak myslę. Przynajmniej jak myślę o moich dzieciach to tak było. Córcia (drugie dziecko) od początku sama śpi w swoim łóżeczku, jak przyszedł czas i nie karmiłam już w nocy to ja się wyprowadziłam w pokoju a ona w nim została i jest OK. :wink:

 

Jest małym niejadkiem i przybiera w dolnych granicach, ale widać taki jej urok.

nie szkodzi, nadrobi, oby zdrowa była :D

 

Chata na Ameryce rośnie

powodzenia, na pewno będzie dobrze, każdy boryka się z jakimiś problemami ale w końcu udaje się je rozwiązać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewa: Julka cały czas ma problem z brzuszkiem i bączkami. Dlatego śpi z nami. Ale jest coraz lepiej, więc już pewnie za kilka dni i na noc pójdzie do siebie. Przez pierwsze 3 tygodnie ładnie spała w swoim łóżeczku, no ale kolki się zaczęły.

 

Nie mogłam się powstrzymać:

 

http://i9.photobucket.com/albums/a74/biala2004/baby/IMG_1011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto. A co Ty o takiej porze robisz przy komputerze?

 

Nie przepadła, nie przepadła. Zajmuję się małą, a jak się nie zajmuję to błogo odpoczywam :D Córcia od dwóch dni śpi sama w swoim pokoju, w łóżeczku :D :D Jestem taka dumna, że aż musiałam się pochwalić.

 

I jeszcze słodziak dla cioteczek:

 

http://i9.photobucket.com/albums/a74/biala2004/baby/IMG_1020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dzień dobry!

Przyszłam powiedzieć, że pięknie dom urósł, wygląda imponująco i ja bym zostawiła mu białą elewację, bo pięknie mu w białym! :D

Poza tym to już wszystko wiesz, co u nas. :D

Buziaki i pozdrówka dla Julki i dla Rodziców, od nas i od Młodego!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wy już mnóstwo zrobiliście! :o :D

I wylewki, i schody, i instalacje wodne i elektryczne... :o

Kochana, jak Ty bezstresowo budujesz, to pojęcia nawet nie masz! :lol:

Siedzisz tam w GB i tylko Ci się samo buduje, nie użerasz się z wykonawcami, hurtownikami, urzędami...

Szacunek wielki dla Twojej Mamy i pozdrów Ją i Ciocię od nas serdecznie!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już koniec dziennika, na razie. Koniec dziennika, ale i koniec budowy. Finanse się skończyły, perspektyw na dalsze brak. Znaczy się ciągnąć to będziemy, ale już nie w takim tempie jak do tej pory.

 

A co do elewacji, to chyba będzie jakiś jasny krem, bo biała chyba trochę kłopotliwa by była. No i dach, niestety, czerwony. Nie stać nas będzie na osikę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, co tak pesymistycznie? :o

Może trochę i zwolnicie z tempem prac, ale popatrz, jak dużo już zrobiliście!

Na pewno uda się niedługo dom postawić i doprowadzić do stanu nadającego się do zamieszkania, z doświadczenia wiem, że najtrudniej będzie wykończyc i potem wyposażyć, zwłaszcza pokoje gości.

Ale uda się, nie musicie przecież robić wszystkich pokoi naraz i od razu.

Najpierw np. dwa, one zarobią powoli na pozostałe. :wink:

Głowa do góry, dacie radę, bo musicie, nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko!

W sobotę byłam pewnie niedaleczko Ameryki, bo Biskupin dzieckom pokazywaliśmy. Wszędzie widziałam "Pałuki" odmieniane przez wszystkie przypadki, a mnie się to kojarzyło tylko z Twoim dziennikiem. Chyba lekcję geografii o Pałukach przespałam... :oops: Teraz nadrabiam za to.

Pozdrówka - szczególnie dla słodziaczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...