Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A, witejcie, Gospodyni! :D

U mnie jak zwykle ostatnio - ranek piękny, zobaczymy, czy jak zwykle za godzinę będzie fatalnie. :roll:

Dla Was w Anglii wczoraj mówili w TV, że będzie paskudny bardzo wiatr i deszcz - współczuje!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyłaś, bo myślałam, że tylko na Anglię niebo się pogniewało. Dziś rano było paskudnie, chyba od 8 miesięcy nie było takiej ohydnej pogody, wiatr i potwornie zimy deszcz, od którego twarz i ręce kostnieją, a na koniu ciężko usiedzieć. No ale trzeba jeździć, 7 koni, jak co dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jeden z tych cięższych. W poniedziałki konie zawsze weselsze, bo niedzielę mają wolną. A na dodatek taka paskudna pogoda, że dwuletnie klacze w ogóle nie poszły na jazdę. Ale i tak 7 jazd było, ale niewiele osób jeździło. Były 3 upadki, na szczęście żaden mój :). A tak co dzień teraz jest po 7 jazd, bardzo rzadko jest 6, w niedzielę jedynie 3 (tylko co drugą niedzielę mam wolną). No ale taka moja praca, wolę jeździć niż gnój wywalać całe przedpołudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani.

 

Pogoda za oknem podobna do wczoraj, niestety :( Na dodatek mój TZ się na wyścigi dziś zabiera, takiemu to dobrze. I biorą moją kobyłę, bo wypadły nasze dwa konie w ten sam dzień, a oboje nie możemy jechać ze względu na psy. Heh. Ale za to sobie w dzień przy kompie posiedzę, nie ma tego złego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się nieuniknione.

Przeszło od Was do nas.

Jak tu p...dzi, niech to!!! :x

 

Czy u Was teraz lepiej?

Bo jak tak, to znaczy, że i tutaj musi się wkrótce poprawić. :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypisuję z takiej pogody. :-?

Wypada chyba zmienic kraj na Hiszpanię albo francuską Rivierę, gdzie zawsze jest słonecznie i ciepło. :-?

Jak Ty znosisz tę depresyjną aurę?

Nie masz częstszych dołków psychicznych?

Martwię się o syna, który od września ma studiować w Walii.

Nie będzie to źle na niego wpływać? Bywa tam czasem słońce? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie wiedziałam, że koleżanka ma takiego światowego syna. W Walii trochę lepsza aura, bardziej na południe to i cieplej, i mniej deszczu. Ale generalnie to ciągle Brytania i na pogodę z Lazurowego Wybrzeża nie ma co liczyć. Pomimo, że bardzo lubię słońce i mam świetne humory w pogodne dni, to jakoś sobie radzę i w te pochmurne. Całe dnie spędzam aktywnie na powietrzu, to zawsze coś tej witaminy B (czy czego tam) się wyprodukuje. Poza tym w domu mam tyle radości z psiaków (i chłopa), że zaraz się humor i w deszcz poprawia.

 

A jak synek będzie już jechał, to jakby trzeba coś pomóc, czy doradzić odnoście życia i mieszkania tutaj, to ja chętnie. Na pewno będzie mu się podobało, bo to zupełnie inny świat i dla młodziaka na pewno ciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...