Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aż mi się łezka w oku zakręciła, bo przypomniałam sobie moje marzenia z początku studiów - lasy, łąki, konie i moja największa miłość czyli psy. Niestety gdzieś po drodze straciłam chęci do tego wszystkiego, jak nie umiałam jeździć konno tak się już nie nauczyłam, chociaż, z racji zawodu, powinnam umieć. Ehh, "zasmęciłam" trochę, przepraszam i obiecuję poprawę :wink:

 

Tak sobie po cichu będę do Was zaglądać i obserwować postępy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabryjello, szkoda gadać!!!! Najpierw naucz się jaździć - to proste, ja zaczęłam naukę po 40-tce :D I jeżdżę i nawet sobie radzę!!! A później zobaczysz, samo pójdzie :D

 

Przepraszam za to pytanie, oczywiście nie musisz na nie odpowiadać - jaki to zawód związany z końmi wykonujesz?? Czyżby weterynarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabryjello: witam w moich skromnych progach. Trochę smutkiem wieje z Twojej wypowiedzi. Czy już na pewno nic się nie da zmienić? Może choć wakacje na wsi, wczasy w siodle, szkółka jeździecka poza miastem czy coś w tym stylu. Oczywiście do siebie serdecznie zapraszam, choć w terminie bliżej nieznanym.

 

A wiecie jak często mam ochotę to wszystko rzucić, sprzedać to co mam, zamienić złotówki na funty po tym dziadowskim kursie i zostać na stałe w UK. Albo kupić mieszkanie w mieście, znaleźć jako taką pracę i żyć sobie spokojnie. Jak sobie ile to już się męczę z papierami, architektem, ENEĄ, a ile jeszcze będzie mi się pomęczyć to też mi się smutno robi. I w sumie nie wiem do końca, co mnie trzyma przy tym moim zwariowanym pomyśle. Może mama, która już tyle siebie poświęciła, może myśl, że nie chcę całe życie pracować dla kogoś, a może po prostu upór, który każe mi spełniać marzenia, żeby potem nie żałować, że się nie wykorzystało szansy. Ktoś kiedyś powiedział, że marzenia się spełniają, tylko trzeba spełnić jeden warunek - zacząć marzyć.

 

I jeszcze z innej beczki. Mam Domku dla Ciebie artykuł z onetu o angielskich uczelniach, tak z przymrużeniem oka :wink: http://wiadomosci.onet.pl/1479575,2678,1,stypendium_z_zepsucia,kioskart.html

Choć niektóre komentarze mogą pocieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, po przeczytaniu tego artykułu podłamałam się. :o

Mam nadzieję, że to faktycznie raczej jakaś radosna twórczość niż fakty. :roll:

Pójdę na całośc i sprawdzę go na tym uniwerku, przyjadę bez zapowiedzi, a co. :roll: :lol:

Jak go dorwę na czymś, to... do domu!!!! :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, mówiłam, żeby to czytać z przymrużeniem oka. Tu wiecznie ukazują się artykuły, które z prawdą mają niewiele wspólnego, a piszą je amatorzy siedzący za biurkami w Polsce. Ci sami piszą o tym, jak to jest źle mieszkać w UK i że w Polsce jest wspaniale, czeka praca i duże zarobki. Bzdura. Za to komentarze piszą ludzie ze środowiska i od razu widać, kto ma rację. Wiele wypowiedzi było właśnie, jakie to brednie i że na angielskich uczelniach jest dobrze i jak ktoś ma głowę na karku i chce się uczyć, to nic mu nie grozi. Zresztą podobnie jest w Polsce. Jest sporo osób, które idą na studia dla towarzystwa albo żeby uciec od wojska, ale jak komuś zależy na wykształceniu i jeszcze ma sam na te studia zarobić to ma już inne priorytety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...