Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Roboty mam. Wracam wieczorem do domu to zjem coś, obejrzę jakiś film i idę spać. Poza tym szukamy domu do wynajęcia, bo ten nam się kończy i trochę mi to czasu zajmuje. Ale dziękuję za troskę, ze mną wszystko w porządku.

 

Magdziak: witam na moim ranczo. Mam nadzieję, że niedługo będę miała o czym pisać i nie znudzi Cię lektura mojego dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Faktycznie, miałam w tym tygodniu maraton. A to dopiero przedsmak tego, co się w środku sezony dzieje w naszej stajni. Wczoraj to nawet niezłe wyniki, dwa pierwsze miejsca, kilka drugich, mój konio niestety został pobity o pół głowy, niefart. Dziś mam dzień wolny, trochę chatkę ogarnę i odpoczywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek znaleziony. Planujemy 2 maja się przeprowadzać. Nie jest tani, ale za to z ogrodem i w małej wiosce. Kontrakt na 2 lata, czyli na razie nie wracamy. Na budowie chyba coś się ruszy. w związku z tym, że na projekty się nie możemy doczekać ruszamy od innej strony. Zaczniemy rozbierać budynek gospodarczy, potem chatkę, zbierać cegły, budować stajnię. Czyli roboty jest wystarczająco. Do tego czasu może już PNB otrzymamy i ruszymy z budową całą gębą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, wszystko idzie w dobrym kierunku. :D

Mądrze pomyśleliście, żeby zacząć z tym, z czym można.

Nie wiem, czy w końcu nie kupicie małego białego domku na wsi w UK.

Jakoś tak mi wygląda, że nie jesteś do końca przekonana. :roll:

Ale to chyba nic złego by nie było, skoro już i tak zadomowieni będziecie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stałe nie planujemy tu osiadać, ale na pewno kilka lat jeszcze upłynie zanim wrócimy. Ranczo, które budujemy ma być bardziej sposobem na zabezpieczenie przyszłości, niż na szybką pracę tu i teraz. No i się nie spieszymy, w końcu nie jest łatwo we dwoje zarobić pół miliona pracując przy koniach, prawda? To tak ciułamy pomalutku i remontujemy także pomalutku. Zwłaszcza, że jak wrócimy do kraju, to już będziemy chcieli tylko i wyłącznie zająć się naszym gospodarstwem, raczej nie będzie mowy o podjęciu innej pracy np. żeby spłacić kredyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...