Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Daleko teraz macie do pracy z tego nowego domku? :roll:

Fajnie, że będziesz miała więcej czasu, będziesz mogła częściej u nas na forumie poklikać. :D

Jaka u Was pogoda? Tutaj już taka wiosna, że szok. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy mamy jakieś 15 minut samochodem, czyli 5 minut więcej niż mamy z tego miejsca, gdzie jesteśmy teraz. Jeszcze się nie przeprowadziliśmy. Pomału zwozimy graty, na noc pojedziemy chyba w piątek dopiero. Trzeba jeszcze tam posprzątać, bo Anglicy to brudasy okropni. Teraz 2-3 dni będziemy pakować graty w domu, bo mój TZ dostał wczoraj kopniaka w kolano i jest unieruchomiony. Ale przynajmniej w domu się przyda, no i sobie od roboty odpocznie. A sprawa nie jest poważna, jedynie trochę bolesna. Za parę dni będzie jak nowy.

Pogoda ładna, ale nie ma dnia bez deszczu. English summer, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawa nie jest poważna, jedynie trochę bolesna. Za parę dni będzie jak nowy.

A tę diagnozę to postawil lekarz? Bo ja po takim kopniaku samodzielnie się zdiagnozowałam w podobny sposób (szkoda mi było wakacji na siedzenie w gipsie). Po dwóch miesiącach okazało się, że miała pękniętą rzepkę... Faktem jest, że miałam rację - wakacje byłyby w gipsie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, kobiety, za troskę. Myśmy od razu pojechali do szpitala. Został dokładnie obejrzany, opukany i obmacany. Pani powiedziała, że jak za kilka dni nie będzie znacznej poprawy albo się pogorszy to mamy się zgłosić na RTG. Ale już dziś jest lepiej, ale na wszelki wypadek do końca tygodnia zostanie w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej kochani. Żyję, ale na nic nie mam czasu. Przeprowadzka, malowanie, sprzątanie, załatwianie wszystkich spraw, no i normalnie do pracy trzeba chodzić. I już nawet czasu nie mam na neta zajrzeć. Ale u nas wszystko w porządku. Domek nowy mamy bardzo fajny, pieski zadowolone i my jesteśmy szczęśliwi. Czego chcieć więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że jesteście zadowoleni. :D

Dużo pracy potem się przełoży na lepszy stan konta. :wink:

Cieszę się bardzo, że wszystko jest OK. 8)

Proszę się odzywać, chociaż w niedzielę albo raz w trygodniu. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolano ciągle boli. Ale to tylko stłuczenie, bolesne, ale ma przejść. Byliśmy jeszcze raz u lekarza, dostał zwolnienie na kolejny tydzień. Płatne ma normalnie, bo płacimy dodatkowe składki na ubezpieczenie, więc bardzo się tym nie martwimy. A przynajmniej w domu coś zrobi, ściany pomaluje, posprząta w obejściu, psami się zajmie. Nie ma tego złego.

Dziś byłam na wyścigach. Mój koń kiepsko pobiegł, ale pogoda była prześliczna, słońce cały dzień i cieplutko jak latem. Bardzo ładny tor, w Chester, wszystko nowiutkie, ładne, czyste. Bardzo mi się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...