Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

No, kozackie! :D

Kapelusze takie, jak powinny być - śmiszne i tyle! :lol:

Mnie najbardziej podobają się pierwsze dwa zdjęcia.

Na pierwszym widać, że konik do Ciebie przywiązany jest i Ty do niego.

Na drugim konik ma ekstra grzywkę, a do tego jakie zalotne spojrzenie spod oka! :D

 

Poproszę o jeszcze jak będa jakieś wyścigi, a Beniowi ( :lol: ) poprosze dać od cioci DPS jabłuszko albo marcheweczkę za to, że taki dzielny i szybki był. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie przepadłam. Żyję całkiem nieźle, mamy piękną pogodę z czego tylko trzeba się cieszyć. Od 3 tygodni nie spadła kropla deszczu. Co prawda dla koni grunt za suchy, ale ja lubię słoneczko. Teraz przygotowania do urlopów. Za kilka dni mój TZ jedzie do kraju, a ja zaraz po jego powrocie.

Beniu oczywiście dostał całą garść soczystej trawy, choć jest łobuziak. Wczoraj jedną z naszych koleżanek udziabał w rękę tak, że aż na pogotowiu wylądowała. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało, ale stracha narobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Benio :) Mnie dzisiaj Bronek (normalnie to mu Brenus jest) uszczupnął w rękę i chyba miał ochotę na coś więcej, ale się nie dałam :D Nagadałam mu straszliwie - pewnie gdyby mógł, to by się zaczerwinił ze wstydu 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zaczerwienił, ale Ty nie widziałaś?

 

A kapelusze bombowe są! Trudno wybrać! Ten z piórkami mi się spodobał od razu, ale go Braza zarezerwowała. W takim razie wybieram ten czerwony z czułkami. Na pewno wyróżniałabym się w tłumie!

 

Koniś śliczny! Jak nie przepadam za folblutami, tak ten ma coś w oku! No, oczywiście nie tyle, co araby, ale coś ma :wink:

Grzywka - majstersztyk! Oczywiście, gdyby był arabem, nie trzeba by jej zaplatać, bo byłaby piękna, gęsta i długa, no ale... nie każdy może mieć piękną grzywę ("Mój" Liverpool - kłusak orłowski to miał grzywę!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka jestem jak błyskawica ... :-? Teraz dopiero sobie uświadomiłam, że Benio ma gwiazdkę o podobnym kształcie jak Brazylka

http://images33.fotosik.pl/263/6fa004b70d1faa68med.jpg

 

Agduś, w tym czerwonym na pewno nie zginęłabyś w tłumie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadłam. Żyję całkiem nieźle, mamy piękną pogodę z czego tylko trzeba się cieszyć. Od 3 tygodni nie spadła kropla deszczu. Co prawda dla koni grunt za suchy, ale ja lubię słoneczko. Teraz przygotowania do urlopów. Za kilka dni mój TZ jedzie do kraju, a ja zaraz po jego powrocie.

Beniu oczywiście dostał całą garść soczystej trawy, choć jest łobuziak. Wczoraj jedną z naszych koleżanek udziabał w rękę tak, że aż na pogotowiu wylądowała. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało, ale stracha narobił.

 

No, no, Benio faktycznie łobuziak. :o

Ewcia, a Ty będziesz miała w kraju dostęp do netu?

Bo na pewno będę Cię napastować wiele razy, nie wiemy wielu spraw związanych z Synkiem i liczymy na info od Ciebie. :oops:

No i w ogóle. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miała dostęp. Jeszcze zanim wyjadę na urlop podeślę Ci wszystkie moje namiary, adresy, telefonu, żebym Ci nie zginęła.

 

Pogryziona koleżanka już się lepiej czuje. Rusza palcami bez problemu, wtedy musiała być w wielkim szoku. A Beniu zapisany na piątek, zobaczymy czy pobiegnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ewunia - chcę Ci raz jeszcze za wszystko gorąco podziękować, mam nadzieję, że wiesz, jak wiele dla nas zrobiłaś.

Spotkania z takimi ludźmi jak Ty pozwalają nam wierzyć, że świat jednak nie jest zły.

Trzymajcie się ciepło i zdrowo, nie przemęczaj się, nie przefajnuj - trzymam kciuki za Was oboje, a za Ciebie to już specjalnie, wiesz. :D

No, nie potrafię Ci powiedzieć, jaka jestem Ci wdzięczna. :oops:

 

http://artyzm.com/obrazy/aneri-kwiaty-jesienne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewunia - chcę Ci raz jeszcze za wszystko gorąco podziękować, mam nadzieję, że wiesz, jak wiele dla nas zrobiłaś.

Spotkania z takimi ludźmi jak Ty pozwalają nam wierzyć, że świat jednak nie jest zły.

Trzymajcie się ciepło i zdrowo, nie przemęczaj się, nie przefajnuj - trzymam kciuki za Was oboje, a za Ciebie to już specjalnie, wiesz. :D

No, nie potrafię Ci powiedzieć, jaka jestem Ci wdzięczna. :oops:

 

http://artyzm.com/obrazy/aneri-kwiaty-jesienne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mam powiedzieć. Jedynie mogę się zaczerwienić. :oops: :oops: :oops:

 

Mam nadzieję, że Karolowi u nas się podoba, dziś już pół dnia przeżył, nie narzekał, to chyba nie będzie tak źle.

 

Benio pobiegł, ale nie za dobrze. A dziś kolka, zawieźli go do kliniki. Kiepsko wyglądał, biedaczek. Heh. No ale inne konie dobrze się mają i w sobotę pękło pół bańki z wygranych w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co czerwienić. :wink:

 

Młody jak dzwonił, to mówił, że fajnie jest, tylko akcentu nie rozumie, musi się jeszcze dużo nauczyć w kwestii językowej.

No to bardzo dobrze, że teraz to będzie wyrównywał, a nie na wykładach w uczelni, bo wtedy byłoby ciut za późno. :lol:

Dzwoni do mnie i "w pubie siedzę i piwo pijemy" mówi! :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Od razu pierwszego dnia wyciągnęli go do pubu na finały. A dziś trochę dostał w kość, na pewno jest zmęczony, bo rano godzinę dłużej pracowaliśmy, i wieczorem o kwadrans, tyle roboty było. Ale jak pierwszy dzień przeszedł pomyślnie to teraz już będzie tylko łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, mówi, że praca nie jest ciężka, tylko żmudna, da radę. Chyba jest trochę zagubiony, słyszę w jego głosie niepewność. Miej na niego oko, Ewunia, dobrze?

Jak tam Twoje samopoczucie? Jest lepiej?

 

Nie mogę wieczoami z Wami poklikać, bo oczywiście Orange zawodzi co wieczór - im wcześniej w ciągu dnia wchodzę do netu, tym większa szansa, że coś się napisze. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. :D

Upał u nas już się zaczął, chyba w ciągu dnia zrobię zdjątko termometru w cieniu. :wink:

Ale basenik rozłożony, można się wymoczyć, fajnie będzie. :D

Od jutra ma popadać i troszkę chłodniej być.

Słyszę, że u Was też ładna i słoneczna pogoda. :wink:

Pozdrówka! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No synek ma farta, taka pogoda w UK to się nie często trafia. No i robota mu coraz lepiej idzie, szybko się uczy i już daje sobie nieźle radę. Myślę, że wytrzyma te dwa miesiące.

Wczoraj byłam na wyścigach, jedno wygrane, dwa drugie i trzecie miejsce, nieźle. Gdyby mnie nie mdliło całymi dniami to już bym nie narzekała, ale cóż, uroki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic, po czterech miesiacach Ci przejdzie. :wink:

Uważaj na siebie, nie forsuj się w tej pracy. :roll:

Młody zadowolony jest, coraz spokojniejsza jestem. :D

Mówi, że wieczorami się nudzi, bo oni idą do pubu, a jemu szkoda kasy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...