Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

A to już-już, prawda? :D

No to powklejaj, kochana, te zdjątka, potem zalecę poobglądać. :D

Jak dobrze się czujesz to najważniejsze, nie ma co Julki poganiać, jeszcze się nabędzie tutaj, a u Mamy to zawsze najlepiej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Termin mam na piątek. Ale na razie proszę Julkę, żeby jeszcze troszkę poczekała. Zepsuł nam się samochód i jest w warsztacie, więc póki nie będzie samochodu nie możemy rodzić. Ale z drugiej strony we czwartek przylatuje do nas mama z siostrzenicą. Zostaną 10 dni. Mam nadzieję, że w tym czasie jednak Julka wyjdzie się pokazać.

 

Dziennik uzupełniony, zapraszam do oglądania naszego pięknego dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to dobrze, że Mama ze wsparciem będa u Was, na pewno wszystko się ułoży jak trzeba.

Samochód niech Twojny rzeczywiście biegusiem naprawia, bo akurat teraz to on bardzo potrzebny. :wink:

Jak dam radę (bliżej wieczora zawsze mam problem z netem) to obejrzę dziennik dzisiaj, jak nie dzisiaj, to jutro z rana. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, gratuluję - Wasz dom zaczął wyglądać jak dom. :D

Nawet mimo tego, że dopiero "pusta" więźba jest - jednak już widać prawdziwy dom. Podoba mi się bryła budynku, zwarta i tradycyjna w formie, no i bardzo dobrze, że zdecydowaliście się na gont osikowy, to uczyni ten budynek naprawdę wyjątkowym.

Już widać, że warunki dla gości będą doskonałe, a standard kwatery wysoki.

Zajrzałam jeszcze raz na zdjęcia pokoju Julki - kurczę, jak mi się podobają takie okna, jakie Wy macie w domu! Takie z podzielonymi szybami, ale duże bardzo, pokazujące całą dookolną panoramę... Super! :D

 

Kciuki za Ciebie i za Julkę trzymam już teraz, żeby wszystko szło szybko i bezproblemowo i czekam na wieści. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pochwały. No tak, dom w zasadzie odbudowujemy. To znaczy, budujemy od nowa, ale powierzchnia fundamentów i kształt całego domu pozostaje bez zmian. To ma być wiejski dom i mam nadzieję, że uda się go takim zbudować. Na razie jesteśmy na dobrej drodze. A gont osikowy to pomysł Gagaty. U niej to bardzo ładnie wygląda, więc myślę, że do naszego miejsca też będzie pasował.

 

Domku: mówisz, że okna Ci się podobają. No tak, ładny widok, w domu jasno, ale takie okna są dobre na angielskie warunki. I tak jak czasem mocno wieje albo jest mróz (jak dziś np) to w domu się robi bardzo zimno. Nie wyobrażam sobie w Polsce mieć pół domu oszklonego, gdy temperatura spada do -20.

 

No i u nas też zima, dziś tak zasypało, że od 5 lat nie widziałam tyle śniegu. Jest ślicznie, choć oczywiście na drogach to katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, to pewnie i Młodego zasypało. :D

Ewcia, ja po prośbie dzisiaj.

 

Wejdżcie tutaj:

 

http://konfraternia.org/blogi_autorskie/wordpress_maciek/

 

Trzeba pomóc w leczeniu i rehabilitacji chorego dziecka, licytujemy parę fajnych rzeczy, może byście też coś nabyli drogą kupna? Wystarczy wejść w komenty do danego przedmiotu i przebić ofertę, admin potem to aktywuje.

Pliiiiisssss... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie za mnie kciuki. W nocy odeszły mi wody, na razie jestem w domku, ale poród może zacząć się w każdej chwili. Byłam w szpitalu, z małą i ze mną jest wszystko w porządku to czekamy. Jak do jutra rana nic się nie ruszy to wywołujemy. Czyli jutro Julka może być już na tym świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...