Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich i przepraszam, że tak zaniedbałam forum ale nie mam kompletnie dostępu do internetu. U mnie wszystko dobrze, nowa praca jest rewelacyjna, w porównaniu z ubiegłą jest jak w niebie. Dużo jeżdżę, konie fajne, trener z "top ten" angielskich trenerów. Jedynie mamy mały problem z mieszkaniem, ale mam nadzieję, że niedługo coś znajdziemy. Wtedy na pewno będę się odzywać. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Witam wszystkich i przepraszam, że tak zaniedbałam forum ale nie mam kompletnie dostępu do internetu. U mnie wszystko dobrze, nowa praca jest rewelacyjna, w porównaniu z ubiegłą jest jak w niebie. Dużo jeżdżę, konie fajne, trener z "top ten" angielskich trenerów. Jedynie mamy mały problem z mieszkaniem, ale mam nadzieję, że niedługo coś znajdziemy. Wtedy na pewno będę się odzywać. Pozdrawiam wszystkich.

 

 

No dziś dokładnie mija miesiąc od tego wpisu! Mam nadzieję, że w pracy nadal jest ok, no i że z mieszkaniem się jakoś ułożyło. Może niedługo się odezwiesz?

Pozdrowienia :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za pamięć kochani. 5 listopada przeprowadzamy się do nowego domu, mam nadzieję, że po paru dniach podłączą nam internet. Wtedy już będę z Wami na stałe, a tak na razie to na parę sekund z biura mogę się podłączyć, żeby pocztę ściągnąć. Ale u nas wszystko dobrze, a nawet bardzo dobrze. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za pamięć kochani. 5 listopada przeprowadzamy się do nowego domu, mam nadzieję, że po paru dniach podłączą nam internet. Wtedy już będę z Wami na stałe, a tak na razie to na parę sekund z biura mogę się podłączyć, żeby pocztę ściągnąć. Ale u nas wszystko dobrze, a nawet bardzo dobrze. Pozdrawiam.

 

No to czekamy!!!!!!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
No, to trochę się Wam zadziało przez ten czas. Dobrze, że z praca się udało, we dwójkę i z psami na pewno nie jest to łatwe. Robiliście coś przez ten czas w siedlisku? Jakieś fotki? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Sam fakt, że prawie na starcie dostaliśmy po kilkanaście dni urlopu, bo do końca roku trzeba się z urlopem rozliczyć. Skorzystałam sobie z tego i odwiedziłam rodzinne strony i przy okazji pozałatwiałam trochę papierów. Poza tym jest dużo lżej niż w poprzedniej robocie, wiecej wyjazdów na wyścigi, fajniejszy szef. No może reszta ekipy mniej ciekawa, ale da się przeżyć. Jeden problem to mieszkanie. Teraz udało nam się wynająć chatkę na pół roku, za ogromne pieniądze, niestety. Dlatego na pół roku mamy oszczędzanie zawieszone, bo ledwo nam na życie starcza po opłaceniu rachunków. Może na wiosnę znajdziemy coś tańszego, ale bardzo trudno jest znaleźć dom, gdzie właściciel zgodzi sie na dwa psy. Ale się nie poddajemy, psów nie oddamy już na pewno.

Na Ameryce nic nie robilliśmy, bo nie ma sensu zaczynać czegokolwiek bez projektów i pozwoleń. Na razie same papiery, ale planuję na wiosnę ruszyć całą parą, nie wykluczam, że weźmiemy kredyt, tak, żeby przynajmniej nadawało się to do zamieszkania. Ale to wszystko będzie zależało od tego, czy znajdziemy tani dom tu do mieszkania. Czas pokaże, a my jesteśmy elastyczni i na sztywno niczego nie planujemy. A zdjęć mam mnóstwo, na razie obrabiam, będę wklejać sukcesywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo, że znowu jesteś! Tym bardziej, że i informacje, z którymi powróciłaś na to zacne łono Forumowej Rodziny są pozytywne! Mam nadzieję, że znajdziecie coś tańszego, byle miało to soś dostęp do sieci, bo znowu nam znikniesz na dłuższy czas!! Życzę powodzenia w pracy (klepnij ode mnie konie w zadki :wink: ) i czekam na relacje - już bieżące!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dotarlam do Twojego dziennika. Po prostu CUDNIE! Trzymam kciuki i rozumiem kazda tkanka ciala. Podziwiam za fajna hardosc - jaka powinni miec ludzie, ktorzy tworza cos na wsi, za pracowitosc i ... zazdroszcze konskiej wiedzy :) Dolaczam sie do fanklubu i proponuje Ewcia, zebys juz okreslila kalendarz np. na 2009 rok i przyjmowala zapisy na pobyt u Ciebie. Dla mnie rezerwuj juz pare dni :) A ksiazke - Dom nad rozlewiskiem (M. Kalicinska) koniecznie przeczytaj. Porusza struny, ktore w duszy graja...(przynajmniej mojej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała świetna ta Twoja Ameryka!!! Jeśli możesz, napisz mi ile ona zajmue miejsca (powierzchnia). Bardzo jestem tym faktem zainteresowana!

 

Mieszkanko bardzo przytulne, na pewno szybko je sprzedasz, chociaż wierzę, że Ci szkoda!! Ale w perspektywie jest las łąki i ... konie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sama Ameryka nie ma za dużo. Całość to jakieś 8-9 arów. Mam jeszcze ponad hektarowy kawałek we wsi, ale to dość daleko i tylko jedynie jakieś uprawy albo łąki na siano mogą wchodzić w grę. Pastwisk dla koni nie mam, choć myślę, że jak przyjdzie co do czego to na pewno coś mi się uda wydzierżawić. Szkoda trochę, bo obok naszej ziemi było jeszcze 5 hektarów, ale ubiegł mnie leśniczy i kupił to wcześniej, teraz rośnie tam lasek. No ale nie ma co narzekać, na stajnię, dom, sadek, ujeżdżalnię i podręczny padok ziemi starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...