Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Agroturystyki i koni na Pałukach


Biała

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Projekty robi projektant, ale ja ulepszam :)

Na razie projektuję dom i stajnię. Musze to wszystko ukończyć jak najszybciej, żeby dostać pozwolenie na budowę. Na wiosnę chcę ruszać z budową przynajmniej chałupy. Nie będzie tam rewelacji, dom jest długi i wąski. Ale chcę zostawić go w takim kształcie w jakim jest obecnie.

Skończyłam stajnię, za dom się wezmę wieczorem bo już mi niedobrze od siedzenia przy kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do projektowania całego domu dobry jest ArCon. Można sobie później pooglądać, co się narobiło :wink:

Np. coś takiego - tak sobie mazałam swoją stodołę dla gości:

http://images30.fotosik.pl/173/973a2505e6acc231m.jpghttp://images31.fotosik.pl/172/5b4a37f5749c849dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wymiary ma ta Twoja stajnia??? Uważam, że świetnie to rozwiązałaś, le czy ta paszarnia nie jest za mał?? Pytam, bo guzik się na tym znam, w stajni, w której jeżdżę jest większa...

 

Z POŚ-em na raty to dobry pomysł i my też tak zrobimy. Jeśli uda nam się kupić to gotowe (drogie, w mordę jeża :-? ) z szambem, to i tak przymierzymy się w pewnym momencie do POŚ - tańsze i mniej up...we.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajnia po obrysie jest 8 na 15. Obecnie ściany są dość grube, ale myślę, że i tak będziemy burzyć i stawiać na nowo, to się cieńsze postawi, najwyżej ociepli styropianem troszkę. Wtedy będzie szerszy korytarz, bo teraz cieniutki wyszedł przy boksach 3.5m na 3m (jeden jest 3 na 4). Paszarnia faktycznie malutka, ale większą mogłabym zrobić jedynie kosztem siodlarni, a tego nie chcę. Zależy mi jedynie na miejscu, gdzie wepchnę skrzynię z ziarnem i ewentualnie widły i miotłę.

Jakoś się musi pomieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jeszcze dzisiaj wysłać, ale nie obiecuję. Zdjęcia bardzo długo mi się wysyłają.

Mam do Ciebie pytanie: jak myślisz, dlaczego nie mogę rozpakować plików (ściągnęłam kolekjcę płytek ze strony producenta) chociaż mam WinRara??? Pokazuje mi się komunikat: dostęp zabroniony :-? Może Ty coś poradzisz :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...