Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy - komentarze C 117 Joli i Krzyśka


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za miłe słowa. Garderoba jest wydzielona z naszej sypialni [na rzutach muratora faktycznie jest to nr 14]. Wejście jest od strony pokoju. Niektórzy wejście robią od strony przedpokoju, na wprost schodów. Taka uwaga: garderoba okazała się baaaaardzo mała! Może lepiej pomyśleć o zabudowanej szafie?

Wiem, że mamy zaległości w dzienniku. Teraz w domku jest kolosalny nieład i podłogi czy schody są przykryte kartonami itp. Jak uporządkujemy wnętrza to urządzimy sesję fotograficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
witam,na wstępie chciałam powiedzieć że ten niebieski pokoik jest po prostu śliczny, ale mam pytanko odnosnie garderoby, bo nie bardzo rozumiem, czy ta wasza garderoba jest bardzo mała czy ta z drzwiami na wprost schodów? bo ja teraz też stoję przed dylematem jak ta garderobę wydzielić żeby było jak najwięcej miejsca, mam tak samo jak u was-wejście od pokoju, ale zastawiałam się nad innym usytuowaniem drzwi-bardziej na środku, byłabym wdzięczna gdybyście pokazali zdjęcia waszej garderoby, z góry dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, a raczej bywa.

Witam i przepraszam za zwłokę w odpowiedzi na posty. Ale jesteśmy poniekąd usprawiedliwieni: właśnie się przeprowadzamy, jednocześnie kończymy pewne tematy. Tzn. tapetowanie i podłogę. Obiecuję opisy i zdjęcia jak tylko znajdę chwilę spokoju.

Co do drzwi do garderoby - ustawienie ich bardziej na środku skutkowałoby tym,że musiały by być ścięte. Na dziś nie planujemy drzwi tylko tzw. "makarony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, a raczej bywa.

Witam i przepraszam za zwłokę w odpowiedzi na posty. Ale jesteśmy poniekąd usprawiedliwieni: właśnie się przeprowadzamy, jednocześnie kończymy pewne tematy. Tzn. tapetowanie i podłogę. Obiecuję opisy i zdjęcia jak tylko znajdę chwilę spokoju.

Co do drzwi do garderoby - ustawienie ich bardziej na środku skutkowałoby tym,że musiały by być ścięte. Na dziś nie planujemy drzwi tylko tzw. "makarony".

 

gratuluję i życzę bezbolesnej przeprowadzki :wink:

drzwi do garderoby jak najbardziej ścięte, ale wtedy jest miejsce na powieszenie ubrań, bo zrobi się wnęka o głębokości 60 cm, to z powodzeniem starczy, pozdrawiam i czekam na zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

WITAM W NOWYM ROKU

 

Strasznie wam zazdrościmy ,że możecie sobie grzebać w swoich "śmieciach" aby cokolwiek znależć .

 

Można wiedziec z jakich okolic Krakowa jesteście ?

 

Musze się pochwalić że my juz piwnice pod całym " codziennym " mamy ,

i na wiosnę może dalej ruszamy !

 

POZDRAWIAM J. K. i Emilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa i życzenia.

 

Można wiedziec z jakich okolic Krakowa jesteście ?

Nasz domek stoi ok. 16 km na północ od Krakowa, niedaleko "trasy warszawskiej".

łazieneczka super kolorki i płyteczki takie jak ja mam w planie

Od początku mieliśmy plan, że dolna łazienka [reszta pomieszczeń na parterze również] będzie w szarościach. Wygląda to faktycznie efektownie. Jest jeden minus: na tych naszych szarych płytkach czy panelach kurz króluje nawet moment po sprzątaniu [może mniej w łazience, ale salon, holl i kuchnia - koszmar!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to ja jestem drugi koniec Krakowa wylotowa na Zakopane :) te płytki w szarościach kupowałaś w max-flizie ? jesli chodzi o kurz to spoko musiała byś mieć wszystko z jasnego drzewa by nie było widać ja zakochałam się w ciemnych panelach drzwiach więc mam podobnie jak u Ciebie do tego na dole gres polerowany teraz jeszcze spoko bo pochmurne dni ale w lecie kiedy słońce zaświeci solidnie duże okna to z mopa nie schodzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witam

piękny kominek :) piekny domek super urządzony dlatego jesli można to spatrzę :)

mam prośbe moglibyście mi przesłać na priv lub na forum zdięcie kominka jak wyglada już w calości i z czego zrobiona jest ta ramka wokoł bo bardzo fajnie wygląda. :wink:

i jesli jeszcze moge prosić to czy w pokoju oprócz kominka macie jeszcze jakies meble, co ja najpierw kupilam meble a poźniej zobaczyłam Wasz kominek i teraz zastanawim sie jak by to wyglądało meble i ten kominek jesli moge to prosze o zdięcia Waszego salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... dzięki za miłe słowa. Mamy pewien kłopot, bo kominek nadal wygląda jak na zdjęciach - czeka na swoją kolej. Planujemy wykonać szaropopielaty tynk strukturalny [np. z Leroy..], ramka wykonana jest ze stali przez firmę montującą wkład i wykonującą obudowę. W salonie mamy sofy ETAP Maxx 3 os. i 2,5 os. oraz pufkę, wszystko w czarnej skórze. Stoi jeszcze ława z mlecznego szkła w konstrukcji metalowej, ale jest to pozostrałość po poprzednim miejscu zamieszkania i raczej nie pasuje nam do całości. Poza tymi meblami być może, że pojawi się regał z panelem na TV [ale do tego trzeba mieć też odpowiedni TV LCD lub plazmę :lol: ]. Zdjęcia będziemy wklejać gdy będzie widać efekt końcowy - na razie jeszcze do tego momentu daleko.

Pozdrawiam, K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...