Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik budowy - komentarze C 117 Joli i Krzyśka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Pięknie u Was...

A ja mam pytanko odnośnie kabiny pryszniowej- Wasza bardzo nam się spodobała.

Napiszcie, proszę, jakiej jest firmy, ile kosztowała i czy otwiera się wahadłowo (bo na tym nam zależy). Z góry dzięki. Pozdrawiam.

PS. Zdjęcia kosteczki mi się nie ładują :-( a jestem bardzo ciekawa efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wszelki duch! Witam Dominiko. Wasz dziennik zamarł w połowie ubiegłego roku, cieszę się, że się odezewałaś. Kabina jest z Koła, tu masz link:

http://kolo.com.pl/produkt/drzwi_skrzydlowe_niven_90-_lewostronne-_kolo_koralle/25445

W dobrych sklepach internetowych cena jest niższa niż katalogowa z Koła. Drzwi otwierają się na zewnątrz jedynie. Ja nie spotkałem otwieranych wahadłowo, ale nie szukałem.

Co do kostki, to zdjęcia będą dopiero na wiosnę. Na razie są pod warstwą piasku [stale wmiatamy w szczeliny]. Co do kabiny to koniecznie musi być z powłoką "reflex" - polecam.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hehe, rzeczywiście zamarł. Ale moze wkrótce nadrobię zaległosci- w końcu jakieś postępy były- mamy tynki i ocieplone poddasze. Wkrótce jedziemy z gładziami. Chociaż muszę przyznać, ze czasu ostatnio niewiele. Bycie mamą zobowiązuje :-).

 

Dziękuję za odpowiedź odnosnie kabiny. Wasza- cudowna. My mamy na oku kabinę Radaway. Wprawdzie zawsze chcieliśmy kwadratową, ale troche zawaliliśmy sprawę z rozmieszczeniem sprzętów i drzwi mogłyby się nie otwierać. Znaleźliśmy nawet jedną otwierającą się do środka, ale jest jednak trochę za droga i chyba w końcu będzie półokrągła. Mam nadzieję, ze też będzie elegancko :-)

 

A jeszcze chciałam spytać o płytki. Czy Wasze to gres polerowany? Bo już sami nie wiemy na co sie zdecydowac (do przedpokoju i kuchni). Chcieliśmy gres polerowany, ale wszyscy mówią, ze mega śliski, ze widać każdy paproch, itp. A jak się u Was sprawuje?

 

Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...