Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub Mlodych Mam


mbz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

powituję nowe mamy :)

 

jak juz jestescie w temacie genitalnym :wink: może wiecie coś nt wodniaka jądra?

 

u mojego synka lekarka niedawno przypadkiem stwierdziła niewielkiego wodniaka. Pytała się jak długo tak ma a mi się wydaje, ze od urodzenia miał jedno jąderko troszkę większe... Przy czym oglądany był wielokrotnie na bilansach i nikt wcześniej mi nic takiego niezasugerował, tyle tylko że obydwa prawidłowo zstąpione. W każdym razie mamy skierowanie do poradni chirurgicznej tylko nie mam się jak wybrać. Spotkałyście się z czymś podobnym? Jak to sie leczy- tzn wiem ze chyba jest jakiś zabieg, ale jaki?? :-? w szpitalu czy w zabiegowm, w znieczuleniu czy jak? nie wiem na co się i synka nastawiać...

 

a tak poza tym u nas gehenna chorobowa trwa do tego stopnia, ze z Małą wylądowałyśmy w szpitalu w ubiegłym tygodniu- po tygodniu kłócia duspka kaszel z wymiotami nie minął, zabrakło miejsca na pupie i poszliśmy na wenflon. Na szczęście szybko nas wypuścili. Teraz obserwuję, czy nie załapałyśmy tam jelitówki... :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie nowe mamy :)

 

te "stare" zreszta tez :D

 

no i nie pamietam, czy juz gratulowalam viceprezesowi, wiec na wszelki wypadek pogratuluje raz jeszcze :lol: - a co do kupek kochany - to jak niemowle jest tylko na peirsi, to moze i kilka dni kupki nie robic - tak latwo sie ten pokarm trawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie forumowe mamy :p

Mam na stanie dwoje dzieciaków: Anielkę, ur. 10.2005 i Antka, ur. 10.2007. Z przyjemnością do Was dołączę, jeśli mnie przyjmiecie :D

I od razu pytam - czy któraś z Was nosi/ła dziecko w chuście?

 

Hej Magdzia! :lol:

Ja osobiście nie, ale moja dobra koleżanka jest tym "zakażona" :wink: Swoją córeczkę nosi i swoje następne też będzie, już przepadła, to tak jakby "nałóg" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były były, od setek (tysięcy?) lat kobiety noszą swoje dzieci w takich czy innych chustach, ale nam się o tym zapomniało ;-)

Tu ciekawe informacje:

http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/noszenie_w_dawnej_Polsce

a tu fajne stare zdjęcia:

http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/polskie_chusty

W Polsce niedawno chusty wróciły do łask, ale w Niemczech we współczesnej formie znane są od 30 lat. Są specjalne instytuty, szkolenia, kursy, doradcy...

 

Ja przy starszej też nie znałam tego cudu, też miałam nosidełko, też go nie znosiliśmy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nt wodniaczka jądra

pediatra w 3 miesiącu u Jeremiego stwierdzila wodniaczka

przy kolejnej wizycie u innego pediatry zapytalam co o tym sądzi i powiedział że nie trzeba się tym martwić bo wodniaczek jest mały i najprawdopodobniej się sam wchlonie :roll:

więcej tematu nie poruszałam :D

chyba się wcłonął :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D A my mieliśmy nosidełko :lol: Wsadziłam w nie Mikołaja dokładnie 1 raz i stwierdziłam, że jemu jest niewygodnie, mi jest niewygodnie i w ogóle do niczego to nosidełko. I leży teraz gdzieś w kącie :lol:

 

ja też nie używam bolą mnie ramiona :roll:

ale jak 2 starsze dziewczynki były małe i dwa wozki nie mieściły się do samochodu to zabieraliśmy spacerówkę i takie nosidełko na plecy (fajne jak mąż nosił bo mnie zawsze bolą ramiona :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...