Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub Mlodych Mam


mbz

Recommended Posts

Witajcie kobietki :-)

Przez miesiąc nie mieliśmy netu w domu, Bosszzz... co ja przeżyłam ;-) No ale juz jestem.

Poczytałam sobie stare posty, pisałyście o stulejce. Mój synek tez ma, ale nic nie robię, nie majstruję mu przy siusiaku. Dla zainteresowanych BARDZO polecam lekturę: http://forum.muratordom.pl/search.php?mode=results

trzeba wejść w "Stulejka - trudny męski problem", i o dzieciach jest napisane w akapicie pt "Profilaktyka i wczesne rozpoznanie". I w "Stulejka u dzieci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
I ja chyba mogę do Was dołączyć. Jestem mamą 6 letniej Dominiki, 4 letniej Patrycji i maluszka w brzuszku, który jak się okazało na USG też jest dziewczynką. Także mój mąż będzie miał niezły babiniec. A tak bardzo chciałam mieć synka...

 

więc do ... czterech razy sztuka !? :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :)

 

Doradźcie.

 

Chcę powoli odzwyczaić Weronikę od piersi. A co za tym idzie - muszę zacząć podawać jej mleko. I nie wiem, czy ma być modyfikowane, czy zwykłe. Część osób doradza jedno, część drugie... A ja jestem w kropce :roll:

 

Jak to u Was wyglądało? Jeśli przeszłyście na mleko modyfikowane, to jakiej firmy?

 

Będę wdzieczna za wszelkie sugestie :)

 

ja od razu (nawet po akceptacji lekarki prowadzącej) dałam mleko z kartonu, z marketu

Mały miał wtedy 6 miesiecy, ja poszłam do pracy - Mały nie cierpiał mleka modyfikowanego i kaszek

nie jadł też jedzenia ze słoiczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malemu chyba wychodza tzw. zeby oczne-kly czy jak je zwa, trojki.placze dwa dni z malymi przerwami.spi kiepsko.ma apetyt ale nie moze nic do buzi wziac tak go boli.nawet smoka niechce o dziwo.ogolnie daje rade nawet spiac godzine-dwie dziennie.ale martwie sie czy to na pewno zeby i jak dlugo to potrwa.tu ci lekarze i tak dadza mu nurofen wiec nawet nie ide.ale jak sie nic nie zmieni to bede musiala.

daje mu panadol dla dzieci,zelem mu dziasla smaruje.ale na razie jest obolaly i smutny....

napiszcie czy macie jakies doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestanie boleć, gdy ząbki się przebija

u nas pomagał nurofen, masaż dziąsełek maścią z apteki - taką zwykłą, nie pamiętam nazwy

ewentualmnie gryzak zimny

 

życzę, by ząbki szybko się wybiły

 

u nas na ząbki był zawsze katar

nie było gorączki, biegunki, prawie bez bólu - z tym, ze Małemu zawsze wychodziły ząbki hurtem - 2 bądź 4 na raz

tylko ciagle by mintosił coś w buzi dziasełkami

pomagała twarda skórka chleba - piętka - ale trzeba było być obok dziecka, by tej miękiej części nie połknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas są już wszystkie jedynki, dwójki, trójki i czwórki :D I cieszę się ogromnie, że na razie spokój i już nic nowego nie wyłazi. Wreszcie wyspać się mogę :lol:

Najbardziej pomagał nam dentinox i ciepłe mleczko w nocy :-? W sumie najgorzej było przy czwórkach.

 

A teraz siedzimy do września sami w domku, bo mąż wyjechał do Niemiec do pracy i okropnie nam smutno :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec u nas to nie bylo przez zabki.maly ma virusa- tzw. dlonie-stopy-usta.

dlatego goraczkowal.ma takie plamki na raczkach i stopach.i pewnie w buzi ale ciezko dojrzec.lekarz powiedzial ze to potrwa ok. tygodnia.dostal antybiotyk.odpukac juz wczoraj zaczal jesc i pic.a dzis rano wstal pelen usmiechu.wiec jednak warto bylo pojsc do lekarza.

tak cos czulam ze to nie zabki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdy o dłoniach-stopach-ustach nie słyszałam. Aga, co to?

 

U nas przepuklina pępkowa :(

Tomcio zaplastrowany, kładę go często na brzuszku, co ślicznie łagodzi nam też kolki :lol:

Mam nadzieję, że szybko minie.

 

Macie jakiś doświadczenia z taką przepukliną? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...