Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

na własne oczy czyli wątek o aparatach fotograficznych


karlasta

Recommended Posts

przeglądąc setki wątków i zdjęc zastanawiałam sie jaki aparat trzymacie w dłoni?

dla częsci może nie miec to znaczenia, ja jestem ciekawa!

 

pochwalcie sie jakie fotograficzne cuda posiadacie?!

zdjecia mile widziane......

 

ja sama posiadam Fuji FinePix S5600

miałam poprzednia wersję, i była nieco lepsza!......ale i tak aparat ok!

 

zdjecia...za jakiś czas, jak naucze sie wklejac....

 

zachęcam do wpisów!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aparatów było kilka. Pierwszy to SMIENA 8M, potem przywieziony z "cywilizowanego" świata półautomat Konica, później kupiłem od wschodnich sąsiadów na bazarze Zenitha XP (wtajemniczeni wiedzą, że ma już diody ;)) a na koniec kupiliśmy z Żoną 3 lata temu HP Photosmart 735. Aparat po dwóch tygodniach trafił do serwisu bo miał wade fabryczną :) Wrócił po miesiacu jako inny, ale ten sam model i służy do dziś :) Zdjecia w jego wykonaniu można obejrzeć na tym forum, ale póki co nie powiem, który dom budujemy ;)

Smiena leży u rodziców gdzieś w szafie a Zenith stoi na półce i od czasu do czasu zostaje nakarmiony rolką czarno-białego filmu, który potem własnoręcznie obrabiam do końcowego efektu, czyli fotki na papierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był Druch, później FED mojego ojca, kupiony od NKWDzisty za litr bimbru w 1945 r. :D

W latach '70 w Szwecji dostałem uszkodzoną lustranę Eashica. Naprawa w Polsce była tania. Aparat służył do grudnia 2005 r.

Obecnie Panasonic DMC FZ 30.

Bardzo go lubię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od pożyczonego FEDa. Potem zakupiłem Zenita ET. Dokupiłem do niego parę gadżetów i można było się bawić. Później sprawiłem sobie Fotosnajpera na Zenicie. A teraz mam to samo cudo,, którym chwalił sie Komtur.

Lumix DMC FZ-30.

Mam go około miesiąc i jestem naprawdę zadowolony.

Na wycieczce do Zakopanego spisał się świetnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...