Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POCHWALCIE SIE SWOIMI DRZWIAMI ZEWNĘTRZNYMI


robjar

Recommended Posts

Te białe drzwi trzy posty wyżej są czaderne :wink:

Widzę, że drzwi firmy Węgrzyn mają więcej zwolenników. Trzeba przyznać, że są porządnie wykonane, domykają się dobrze, nie ma szpar, nic nie wieje - jak na razie.

Nasze też w kolorze złotego dębu, żeby pasowały do okien. Kosztowały nas na jesieni 2008r 2600zł. Jedyny feler to zamek górny, który od środka jest zamykany na klucz- nie ma takiego uchwytu do przekręcania. Dzwoniłam tam do firmy ale mi powiedziano, że tylko takie zakładają i zmian nie robią. To nic, kiedyś sobie ten zamek wymienię.

Z tego co pamiętam wtedy kiedy je kupowałam wszystkie były w jednej cenie.

 

Cena naszych drzwi podobna, my mielismy upatrzone drzwi z AFB z Krakowa, piekne były ale cena też piekna wychodziło ok 6 tys.za niestandardowy wymiar drzwi i trzeba było czekać 2 miesiace, a drzwi Węgrzyn zobaczyłam na FM i okazało sie że niedrogo i ciekawe modele inne niz wszystkie takze jestem w sumie zadowolona;))

ale tego że zamek górny od środka jest zamykany na klucz a nie ma uchwytu to nawet nie przyczaiłam;) musze to sprawdzić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kakusek, zdjęcia drzwi wewnętrznych wsadziłam do wątku "Jakie drzwi wewnętrzne" ( nie wiem jak się wkleja linki). Te na zdjęciu są przesuwne na ścianie, 85 cm szerokie, klejone warstwowo drewno sosnowe bezsękowe, kolor teak, robione przez znajomego lokalnego stolarza. Stolarz fachowiec, wie co robi :wink:

 

Przeglądając ten wątek, naprawdę, aż przyjemnie popatrzeć jakie piękne drzwi zewnętrzne macie w swoich domach, każde inne, a gdyby przyszło między nimi wybierać to dopiero byłby problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałam się zacytować i nie wiedziałam czy się uda. Czy nie powinno być u góry, że "ktoś" napisał?

 

"Cytuj" masz bez otwierania okienka na odpowiedź, przy każdym poście, po prawej stronie na górze. Jak w to klikniesz otworzy się okienko z tekstem, który chcesz zacytować. Zwykle taki tekst skraca się do niezbędnego minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jako,iż jesteśmy na etapie składania zamówienia na stolarkę okienną i drzwiową, zwracamy się do Was z ogromną prośbą, czy po uwzg. wszelakich rabatów; drzwi jak poniżej:

 

http://img707.imageshack.us/img707/2849/76477715.jpg

 

z OKNOPLAST, model INDEX są warte ceny na poziomie 3940,76 netto bez montażu?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...