Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Makilmatow czyli Kamusi i Wlomaca


Recommended Posts

fajnie znalezc kogos, komu podobaja sie podobne klimaty :D

Pomysl z kuchnia z kamienia jest swietny, zapewne nie bedzie latwa do czyszczenia ale to rownie moze byc plusem, podobnie jak np. skrzypienie sarej drewnianej podlogi.

Mozna tez polaczyc gline czy kafle z kamieniem, chyba widzialam cos takiego w ktoryms z numerow Werandy.

Mi sie marzyla kuchnia lepiona z gliny, niestety z roznych wzgedow musialam pojsc na kompromis. Ta strona do "podziwiania" bedzie gliniana ta do gotowania czesciowo wykaflowana ze wzgledow praktycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kaloosa-jeśli znajdziesz gdzieś jakieś zjdęcie z taką kamienną kuchnią-proszę zrzuć mi linka:)Ja ubolewam,że jest tak mało zdjęc w internecie z wiejskimi klimatami,większość domów jest nowoczesnych i nie ma skąd zaczerpnąć inspiracjii-nie uważasz?Przy okazji wklej zdjęcie swojej kuchni-pochwal się:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :D

 

Ja osobiście nie cierpię wszelkich imitacji alo ten nasz Pruski Mur to jest raczej "wariacja na temat"... :wink: W ten sposób zresztą robi sie właśnie renowacje muru pruskiego na budynkach zabytkowych (chodzi mi o ideę).

 

Ale czasem można spotkać na wsiach, na starych domach, swego czasu właśnie z muru pruskiego, MALOWANIE W PASY elewacji po remoncie tak aby imitowały belki - no to juz PRZESADA :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:):)U nas dziś paskudna pogoda,ciągle pada..My dziś mamy "wizytacje"rodziców Wlomaca.Oni raczej nie są entuzjastami naszej budowy-ale może dadzą się przekonać jak zobaczą piękny kominek i zarażą się klimatem wiejskim....Mam nadzieję,że im się spodoba.

Gagatko-tych slodkich koteczków mam aż 4 plus jeden dochodzący-taki społeczny:)są słodziutkie ,a takie pieszczochy....w sam raz na pochmurny dzień!

Teraz uciekam bo piekę pyszny tort pomarańczowy na przyjazd kochanych przyszłych teściów:)pa i miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...