Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Makilmatow czyli Kamusi i Wlomaca


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej, widzialam nowe fotki - oglądam z dużą przyjemnością....!

Pomysł nadprożami z belek - BOMBA. Jak w wiejskich domach w Provansji....

Kurcze - sama niedawno myslałam o tym, oglądając po raz kolejny moje pisemka, ....mogłam to zrobic u siebie w domu..ale juz za późno.. Wygląda to rewelacyjnie!

Pochwalcie się koniecznie jak juz będzie zrobione 8)

 

Opisałam sposób mocowania dech na murze w moich komentarzach.

 

Acha - chyba pytałaś kiedyś jak prościej wklejać zdjęcia. Polecam fotosik.pl - łatwo, szybko i wygodnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wstąpiłem i mnie zatkało. A własciwie zamurowało. :oops:

Piekne i urocze te Wasze siedlisko. Czytam i podziwiam. kawałek duuuużej roboty juz odwaliliscie. Ja zawsze wolałem na wsi, ale żona musi do miasta :evil: . Mnie tez sie ten objazdowy tartak podobał. Nie bardziej oczywiście niż siedlisko i staw z bobrami. :D :D :D Ale fajny pomysł mieli. I na czasie. Żałuje psa. Bardzo. Bo ładny. Na zdjeciu miał 5, 6 miesięcy. Popraw jak sie mylę.Tez mam owczarka. Suczkę. Piekne, mądre psy. Jak wybuduje domek, zabiorę ją od tesciowej z powrotem. Na zasłużoną emeruturę :D Niedługo muszę jechać w krainę Wielkich Jezior do mojego wuja właśnie z takim pieskiem, bo obiecałem, że znajdę mu takiego jak moja suczka. Pozdrawiam i trzymajcie sie w budowie, remoncie. Będe zaglądał czasami.

 

p.s. masz rację. forum wciąga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamusiu, Wlomacu.

Niestety 90% zdjęć w Waszym dzienniku wygląda dla mnie tak: X

Więc proszę, nie badźcie zdziwieni, jeśli któregoś dnia, na białym koniu (mechanicznym) zajedzie do Was komtur mazurski by zobaczyć co zmajstrowaliście. ;)

Bez obaw, nie dziś, nie jutro i pewnie nieprędko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 weeks później...

Hej! przez weekend gościliśmy w Tucznie, niestety nie dowiedziałam się wczesniej gdzie dokładnie mieści się wasze siedlisko no i tak bez zapowiedzi tez nie wypada przyjeżdzać :D .

Następnym razem, zapewne w czerwcu napewno damy znac że będziemy to może jakoś uda nam się zobaczyć :wink: .

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdjęcia dały się otworzyć. Obejrzałem. Szczęka z trzaskiem opadła na podłogę. Chylę czoło z podziwu. Przepięknie. Słów mi brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
  • 3 months później...

witaj Kamusia :D

"Znalazłam" Cię w "kominkach :wink: ".

Bardzo ładnie u Was. Ilość wykonanego remontu NIEWIARYGODNA :o . Macie z czego się cieszyć. Bardzo lubię kamień łupany we wnętrzach.

Najbardziej podobają mi się schody, połączenie drewna z kamieniem, kominek, belki drewniane, zresztą wszystko mi się podoba.

Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za "pomocnika" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamusia: fajnie, że wreszcie jakieś zdjęcia wkleiłaś. Dużo poszła budowa do przodu, bardzo mi się podoba taki kamień z cegłą. Już widzę, jaki klimat będzie w tym domu. Trzymam kciuki za łagodną zimę, żeby Wlomac mógł jak najwięcej zrobić przez ten czas. Choć raczej powinien teraz Tobą się zajmować, a nie budować. Pomyślnego rozwiązania i pociechy z maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za troske, ale niestety Wlomaca nawet siłą nikt nie odciągnie od budowy.Teraz mam troszkę czasu więc nadrobie zaległości ze zdjęciami w dzienniku,choc tak naprawde nie wiele się u nas zmieniło.Za to Biała poszalałaś na budowie sporo się u Was działo...Naprawdę jestemm pod wrażeniem!!!

Ciekawa jestem jak znosisz ciąże,może napisz na e maila jak się miewasz?Ja zaczynam się mmartwić porodem:)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...