Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika TS'a


TS147

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
dzień dobry :-)

 

jadę sobie ostatnio drogą za wieś....patrzę i oczom nie wierzę ;-) Ty juz masz taki duzy dom ? :o

ale to wszystko przez to że na forum nie bywałam i dziennika nie czytałam :oops:

 

zycze dalszych sukcesów budowlanych i pozdrawiam serdecznie :-)

 

Dzięki ;). Mam nadzieję, że do połowy sierpnia uda się zrobić już SSZ - zobaczymy :) .

 

Również serdecznie pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

No TS jestem pod wrażeniem. Idziesz jak burza. Jakbyś mógł wrzucić kilak fotek z bliska i środek.

Ja nadal czekam na zmiany gruntu. W W-ie to jest porażka z tymi urzędnikami. Ale ponoć już niedługo i tez zaczynam walkę z Artemidą.

Możesz podać z czego masz ściany postawione. I jaki jest orientacyjny koszt SS z przykryciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
witam mam pytanko jaką odległość miałeś do prądy :-? były jakieś problemy z podłączeniem?mam grunt rolny w Malinie i ciągle myślę czy czasem nie spróbować się budowac-ta papierologia mnie zniechęca.pozdrawiam

 

Witam :)

 

Prąd miałem w drodze przy działce - podobnie gaz i wodę. Stąd własnie wybór konkretnie tej działki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam.

 

Zamierzamy z żonką zakupic projekt ARTEMIDA, ale wpierw chcliebysmy poznac kosztorys tego domku.

 

Czy jest ktos w posiadaniu zestawienia materiałów? Wiadomo ceny i koszty robocizny są różne w zależnosci od regionu.

 

Ale bylbym wdzieczny za przeslanie zestawienia na adres [email protected]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...

Witam

Wlasnie zagladnelam do watku Artemidy i widze ze piekne poddasze Ci wyszlo :) Bardzo podoba mi sie kolorystyka twojego dachu.Mozesz napisac co to za dachowka i jakie rynny i podbitke do niej dobrales?

Rowniez chce miec taki grafitowy dach i jak na razie jestem zdecydowana na brassa romanskiegow polowce cisar-moze Twoja dacho9wka to walsnie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie zagladnelam do watku Artemidy i widze ze piekne poddasze Ci wyszlo :) Bardzo podoba mi sie kolorystyka twojego dachu.Mozesz napisac co to za dachowka i jakie rynny i podbitke do niej dobrales?

Rowniez chce miec taki grafitowy dach i jak na razie jestem zdecydowana na brassa romanskiegow polowce cisar-moze Twoja dacho9wka to walsnie to?

 

Dzięki ;).

 

Dachówka to Creaton Antracyt. Rynny Rheizink a okap (podbitki na razie nie mam) to jakiś ciemny orzech pod okna.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...