Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika TS'a


TS147

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witaj, do komentarzy trafiłam okrężną drogą, bo nie masz linku w stopce. Cieszę się, ze mi się udało, bo domek fajny i ładne zdjęcia (a czym robione, jeśli możesz zdradzić?). Styropian, widzę, "cieplutki", a jak grubą warstwę daliście? Domek z taką wersją elewacji wygląda duużo ładniej, niż projekcie, ten kolor dachu i cegła dodaja mu uroku. Bardzo ciekawa jestem wykończenia wnętrz...

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, do komentarzy trafiłam okrężną drogą, bo nie masz linku w stopce. Cieszę się, ze mi się udało, bo domek fajny i ładne zdjęcia (a czym robione, jeśli możesz zdradzić?). Styropian, widzę, "cieplutki", a jak grubą warstwę daliście? Domek z taką wersją elewacji wygląda duużo ładniej, niż projekcie, ten kolor dachu i cegła dodaja mu uroku. Bardzo ciekawa jestem wykończenia wnętrz...

pozdrawiam,

 

Witam - dzięki. Rzeczywiście przypadkowo zniknął adres ze stopki. Jeśli chodzi o styropian, to 18cm, jeśli chodzi o aparat, to Canon 50D ;).

 

bardzo ładnie wyglada otynkowany domek

a z cegłą prezentuje się super :)

ostatnio duzo spaceruję więc podziwiam na zywo ;-)

 

Ja już się nie mogę doczekać, aż w końcu też będę mógł tam pospacerować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarłam do twojego dziennika dopiero teraz :( i ta cegła na elewacji zrobiła na mnie piorunujący efekt. Dlatego chciałabym zapytać co to za firma (może jakiś link, nazwę jej kolor). No i czy widziałeś coś podobnego ale cieńszego (mamy ścianę trójwarstwową więc ocieplenie nie wchodzi w rachubę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarłam do twojego dziennika dopiero teraz :( i ta cegła na elewacji zrobiła na mnie piorunujący efekt. Dlatego chciałabym zapytać co to za firma (może jakiś link, nazwę jej kolor). No i czy widziałeś coś podobnego ale cieńszego (mamy ścianę trójwarstwową więc ocieplenie nie wchodzi w rachubę)

 

To cegła i płytka z CRH Klinkier - terra cotta (kolor). Cegła ma grubość standardową, a płytka jest zrobiona poprzez przecięcie cegły na 2 części i ma grubość około 2cm.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taras - macie już pomysł na nie i na schody i w jakiej tonacji

 

Schodów z tarasu raczej u nas nie będzie - od razu kostka. Sam taras w kolorystyce cegły lub jaśniejszy.

 

o! :D

hm... zastanawiam się, co ulepszyli w porównaniu do 40d? Chyba muszę poczytać. A jaki obiektyw?

 

Większy LCD, microadjustment obiektywów. 24-105/4L lub 85/1.8 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

W dzieniku cisza, a ja z niecierpliwością wyglądam kolejnych zdjęć Twojego domu. Piękny dom, kolory zewnętzne, czystość na budowie i wiele innych. Gratuluję. My z żoną obecnie czekamy na projekt (również Artemidy).

Mam dwie prośby/pytania:

1. Czy z zakupionym projektem otrzymam zestawienie materiałów? czy trzeba to dodatkowa zamawiać? A może mógłbyś mi takie zestawienie podesłać?([email protected])

 

2. Bardzo podoba nam się Twoja elewacja, czy mógłbyś podać zdjęcie frontowej części elewacji (szczególnie słupy - są extra)

 

WSz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie odnalazłam Twój dziennik. Link był wcześniej podawany w stopce ale teraz go nie widać.

Ślicznie wygląda Twój domek z zewnątrz. Wstaw trochę fotek ze środka - jak za miesiąc przeprowadzka to na pewno masz się czym pochwalić :D .

 

Brak zdjęć głównie z braku czasu ;). Postaram się coś dorzucić na dniach.

 

W dzieniku cisza, a ja z niecierpliwością wyglądam kolejnych zdjęć Twojego domu. Piękny dom, kolory zewnętzne, czystość na budowie i wiele innych. Gratuluję. My z żoną obecnie czekamy na projekt (również Artemidy).

Mam dwie prośby/pytania:

1. Czy z zakupionym projektem otrzymam zestawienie materiałów? czy trzeba to dodatkowa zamawiać? A może mógłbyś mi takie zestawienie podesłać?([email protected])

 

2. Bardzo podoba nam się Twoja elewacja, czy mógłbyś podać zdjęcie frontowej części elewacji (szczególnie słupy - są extra)

 

WSz

 

Tak - zaniedbałem go ostatnio mocno ;).

 

Ad 1. Zestawienie materiałów chyba otrzymasz - niestety aktualnie nie wiem gdzie jest moje - pewnie, któryś z wykonawców 'pożyczył' :wink: .

 

Ad 2. Dzieki - postaram się zrobić takie zdjęcie i dodać w dzienniku. Aktualnie robi się tam podjazd, więc nie ma co zamieszczać.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam, chciałam wysłac Ci prywatna wiadomosc ale chyba masz brak wolnego miejsca na skrzynce ;-)

Mam do Ciebie gigantyczną prośbę. czy byłbś w stanie podac mi wymary okien które zobiłes w swoim domku?

oraz jesli by nie było problemem to jeszcze sposób montazu rolet (tzn czy masz kupione specjalne nadproza?)

my rozpoczynamy budowe pod krakowem, bardzo duzo czasu zajela man papierokowa czesc prac, a teraz na zakretach nie wyrabiamy i nie potrafie zdecydowac czy zmieniamy wymiary okien. Twoj domek robi na mnie ogromne wrazenie wyglada na to ze wszysko u Ciebie jest starannie przemyslane :-) a po zdjeciach bardzo ciezko jest ocenic ktore wymiary okien zmieniłes.

z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

sorki, ze odpowiadam dopiero teraz, ale nie wchodziłem tu ostatnio ;).

 

Wymiary okien takie jak w projekcie. Jedyne co, to okna w wykuszu o 40cm wyższe oraz okno w łazience przy sypialni na równo z oknem w sypialni.

 

Jeśli chodzi o rolety, to nadproża były cofnięte o 8/9cm, tak aby schować rolety w ociepleniu.

 

Pzdr,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...