Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

Cześć :)

 

nie dziwię się, że byłaś zmęczona, po takich zapupach :):):)

 

YreQ

Chciałabym już normalnie żyć - czyli mieć obiekcje przy wydawaniu pieniędzy, bo 1000 zł to "polska wypłata",

 

to prawda, mi też się dziwnie wartośc pieniądza zmieniła, a przecież wcale mi ich nie przybyło. Od tego obracania wielkimi kilkunastu, czy kilkudziesięcio tysięcznymi kwotami, to sie proporcje zaburzają :) Tysiąc w tą czy w drugą stronę, co to jest... hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cześć inicjatorko 6 strony :D

teraz lecę na kolejne zakupy ....tym razem spódniczkowe, bo w poniedziałek "zerówka" się zaczyna - o matko jakie ja mam duże dziecko :o

a moje starsze idzie do drugiej klasy :o :o

ale się te dzieci starzeją, nie??? :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc MURATORKU :wink: :wink:

Byłam, przeczytałam i zostawiam odcisk łapy :wink:

Kibicuję, kciuki trzymam i regularnie podczytuję...

 

Zazdroszczę zaawansowania prac - u mnie niestety dalej etap papierologii. A MIAŁO BYC TAK PIĘKNIE

 

Miauuuuuuuuuuuuuuu :D

Fajnie, że się pojawiłaś. 8)

A u Ciebie pięknie jeszcze będzie.........zobaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że dzieci, bo my tak jakoś w miejscu stoimy..... :D

 

Kaśka, ty szykuj lepiej kasę na strop - w sumie to jaki będziesz miała ?- mi wyszło monolitu za 18500 :o :

beton + grucha

220 stempli

deski

płyty Osb

stal

gwoździe i dyble

 

wiesz co, hmm, strop to będzie wylewany chyba

sama już nie wiem, bo mój wykonafca ma co chwilę inne coraz lepsze pomysły :roll: stemple już mam, stal też kupiliśmy niedawno :) jeszcze deski zostały do kupienia, ale te to chyba rosną jeszcze wlesie, bo babsko z tartaku nas zwodzi już 2 tydzień :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też zrobiłam oczy jak usłyszałam, że w tartaku zapomnieli o naszej więźbie, która miała być przywieziona 27 a jeszcze nie jest zrobiona.

 

A Twój majster, to życie sobie czy tobie chce ułatwić zmianami planów :wink: ?

 

mój majster to mój teść :roll: :wink:

robi jak Bóg przykazał, choć dziś złapałam go na tym, że jedno okno zrobił za szerokie, rozpędził się :roll:

już sama nie wiem czy męczyć go, żeby zmienił czy niech tak zostanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: to za wiele sobie pozwolić nie możesz ze wściekaniem się :lol:

Żartuję, jak się podjął, to źle dla Was nie chce, a otwór dużo za szeroki, może da się przeżyć :)

Witaj!

Dawno mnie u Ciebie nie było ;)

Ja dzisiaj podpisuje umowę na okna - Oknoplast w orzechu :roll: po tym co napisałaś o swoich perypetiach z oknami będe mocno wyczulony, przy okazji - nie masz zdjęć tych niedoróbek?

U mnie otwory okienne mają odchyłki od projektowych o max +/- 1 cm :o :lol:

Ale profilaktycznie wszystkie są proste - żadnych łuczków, które jak widać są sporym wyzwaniem dla budowlańców ;)

Za to piętro robią już chyba miesiąc :evil: Gdyby nie zaczęli miesiąc przed terminem to teraz byliby w plecy, a tak jeszcze mają czas :-? Mieli budować 3, max. 4 miesiące - właśnie zaczął sie 5 :evil: a do dachu jeszcze trochę :evil: Ehhh...

Życzę spokoju, zdrowia i kumatych budowlańców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: to za wiele sobie pozwolić nie możesz ze wściekaniem się :lol:

Żartuję, jak się podjął, to źle dla Was nie chce, a otwór dużo za szeroki, może da się przeżyć :)

Witaj!

Dawno mnie u Ciebie nie było ;)

Ja dzisiaj podpisuje umowę na okna - Oknoplast w orzechu :roll: po tym co napisałaś o swoich perypetiach z oknami będe mocno wyczulony, przy okazji - nie masz zdjęć tych niedoróbek?

U mnie otwory okienne mają odchyłki od projektowych o max +/- 1 cm :o :lol:

Ale profilaktycznie wszystkie są proste - żadnych łuczków, które jak widać są sporym wyzwaniem dla budowlańców ;)

Za to piętro robią już chyba miesiąc :evil: Gdyby nie zaczęli miesiąc przed terminem to teraz byliby w plecy, a tak jeszcze mają czas :-? Mieli budować 3, max. 4 miesiące - właśnie zaczął sie 5 :evil: a do dachu jeszcze trochę :evil: Ehhh...

Życzę spokoju, zdrowia i kumatych budowlańców ;)

 

No sporo Cię u mnie nie było :D A ja u ciebie wczoraj, patrzę nie piszesz....może się urlopujesz....a ty masz ślimaki w oleju jak ja 8)

 

Ale kiedyś musi być dobrze prawda?

 

Zdjęć okien nie mam - musisz wierzyć mi na słowo, że nie było na nitkę.

 

W sezonie truskawkowym wpadliśmy do znajomego na plantację, kończy - też "ślimakowo" - budowę domu, okna już miał wstawione....pytam z jakiej firmy...z Krakowa - mówię mu , że niemożliwe - bo nie na nitkę :o

Na drugi dzień byłam już w naszym punkcie okiennym i opowiadam Pani D. co widziałam, I ŻE MAM NADZIEJĘ, ŻE U MNIE TAKICH NIESPODZIANEK NIE BĘDZIE, BO OKNA ZAMAWIAM TAKIE JAK NA WYSTAWCE - CZYLI PICUŚ GLANCUŚ.

Powiedziała mi, że nigdy taka fuszerka jej się nie przydarzyła i być może koledze ktoś sprzedał inne okna :o No to po 3 miechach już widziała fuszerkę na własne oczy przy moich oknach. :o :o Babka była w szoku, początkowo zaniemówiła.

Same okna bardzo mi się podobają i szczególnie ten orzech, to biuro jest prowadzone razem z Urzędowskim i ten dla Krakowa robi drewniane parapety w tym samym kolorze co okleina okien - mówię Ci są super.

O ile po nie nie przyjdę JA bo kto wie, czy akurat przy moim zamówieniu bejcy nie pomylą. :lol: :lol: :wink:

BEJCĘ MOŻNA ZAKUPIĆ PO ....80 ZŁ ZA PUSZKĘ + dodatkowo grunt - zamierzam to zrobić, bo parę elementóe drewnianych sobie w tym samym kolorze pomaluję.

Proponuję, abyś podszedł do swojego punktu i uczulił na błędy załogi na hali produkcyjnej - ale ty ICH facet jesteś swojemu numeru nie zrobią - ale za mnie możesz im w Oknoplaście przywalić, co? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ! Ty to się nawalczysz :roll: !

 

:D Ale teraz życzę Ci przede wszystkim zdrowia zdrowia zdrowia :D !!!

 

I ... może... pochoruj trochę... w spokoju... :wink:

 

Witaj Jasieńko :D

Co tam przeziębienie - chociaż z gorączką ledwo żyję :( - ja gdybym rodziła, to z porodówki problemy by nie chyba zwlekły..... 8) :wink:

 

Ale jak dożyję, to sobie wszystko odbiję :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sporo Cię u mnie nie było :D A ja u ciebie wczoraj, patrzę nie piszesz....może się urlopujesz....a ty masz ślimaki w oleju jak ja 8)

Postaram się nieco nadrobić :oops: , bo jakby wolno nie szło to jednak do przodu ;)

Zdjęć okien nie mam - musisz wierzyć mi na słowo, że nie było na nitkę.

Wierzę. Gość, który robił pomiar mówi, że z zewnątrz z reguły są idealne, nieco gorzej od środka bo na tych pogiętych profilach ciężko się tą okleinę układa. Ale nie widział to się nie wypowie w tym konkretnym przypadku. On jest dystrubutorem Oknolastu od 12 lat i akurat na to to nie miał nigdy reklamacji :roll: :wink: Pożyjemy zobaczymy - dzisiaj podpisuję umowę i "już" za jakiś miesiąc powinny być gotowe ;) Może uda im się zgrać z dachem :roll:

Same okna bardzo mi się podobają i szczególnie ten orzech, to biuro jest prowadzone razem z Urzędowskim i ten dla Krakowa robi drewniane parapety w tym samym kolorze co okleina okien - mówię Ci są super.

O ile po nie nie przyjdę JA bo kto wie, czy akurat przy moim zamówieniu bejcy nie pomylą. :lol: :lol: :wink:

BEJCĘ MOŻNA ZAKUPIĆ PO ....80 ZŁ ZA PUSZKĘ + dodatkowo grunt - zamierzam to zrobić, bo parę elementóe drewnianych sobie w tym samym kolorze pomaluję.

No właśnie z parapetami jest problem - ale słuszna uwaga, że można samemu coś pokombinować, zwłaszcza, że drewno jest przyjemne w obróbce ;)

Proponuję, abyś podszedł do swojego punktu i uczulił na błędy załogi na hali produkcyjnej - ale ty ICH facet jesteś swojemu numeru nie zrobią - ale za mnie możesz im w Oknoplaście przywalić, co? 8)

:lol: :lol: :lol: Sugerujesz mi wycieczkę do Ochmanowa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Basieńko :D

No to jakie duże te Twoje szczęścia? Na zakupach spódniczkowych czy spodenkowych musiałaś być czy już nie? :wink:

 

Agniesiu

córka ma ...15 lat, a syn 13 (aż sama nie wierzę jak to piszę, że oni tacy duzi). Ponieważ moje dzieciki chodzą do Gimnazjum Katolickiego, więc tam od zawsze były mundury. Natalka idzie do 3-ciej, a Patryk do pierwszej i jemu musiałam kupić mundur za bagatela 495 zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...