Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

więc nie lubisz drabiny? :lol: :wink:

ja już się z naszą oswoiłam, ale faktycznie - schodzenie przysparza wiele emocji... :D

 

ech, gdzie te czasy, kiedy się bez problemów skakało po drzewach?! :roll: :)

:lol: no właśnie z tym schodzeniem najgorzej :lol: ale jak już na górę się wgramolę - TO DOPIERO BĘDZIE MÓJ PIERWSZY RAZ :lol:

to nie czekaj na te schody! doświadczaj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześc Agniesiu :D

dawno mnie na tym forum nie było :o)

cieszę sie bardzo z postępów na Waszej budowie. Fundamenty macie teraz rewelacyjnie ocieplone :D powiem Ci, że Wasze samodzielne ocieplanie, dało mi duzo do myslenia. Musze porozmawiać z Mężem, może jakoś go przekonam, żebysmy sami sobie domek wybudowali ;o)

Gratuluje sympatycznej i pomocnej rodzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie lubisz drabiny? :lol: :wink:

ja już się z naszą oswoiłam, ale faktycznie - schodzenie przysparza wiele emocji... :D

 

ech, gdzie te czasy, kiedy się bez problemów skakało po drzewach?! :roll: :)

:lol: no właśnie z tym schodzeniem najgorzej :lol: ale jak już na górę się wgramolę - TO DOPIERO BĘDZIE MÓJ PIERWSZY RAZ :lol:

to nie czekaj na te schody! doświadczaj! :D

 

Kto wie, może skuszę się na te ekscytujące doznania :roll: 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Agniesiu :D

dawno mnie na tym forum nie było :o)

cieszę sie bardzo z postępów na Waszej budowie. Fundamenty macie teraz rewelacyjnie ocieplone :D powiem Ci, że Wasze samodzielne ocieplanie, dało mi duzo do myslenia. Musze porozmawiać z Mężem, może jakoś go przekonam, żebysmy sami sobie domek wybudowali ;o)

Gratuluje sympatycznej i pomocnej rodzinki :)

 

Witam Cie chlebem i solą :wink:

( a może bułą z masłem i kiszonym ?)

Trzymaj mocno kciuki - dziewczyny już to robią, to i prace u nas jakoś wychodzą z marazmu. :wink:

A jeśli chodzi o samodzielne prace - to i ja przestałam dziwić się ludziom, którzy bez przygotowania ( w sensie szkoły i papierów :lol: ) stawiają sobie sami domy - wiadomo, są rzeczy, gdzie bez specjalistów się nie obędzie, ale mury i ocieplenie to rzadna wielka sztuka.

 

Pytałaś Przemka o kwadraciaki ? :oops: jeszcze nie powyciągałam z nich gwoździ :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny.

Mam nadzieję, że w końcu budowę mojego domu będzie widać - bo na razie z boku odbiór jest taki, że budujemy go przy wypłacie, czyli 2 dni dłubania i do następnej cisza :wink:

Niech zła passa minie, bo już trzy razy przekładałam montaż okien :-? kolejny termin to 14 listopada - pierwszy wolny dla montażystów - no cóż, najpierw ja z terminami nawaliłam, to teraz muszę wykazać cierpliwość dla nich.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :D

 

Myślimy z mężem bardzo intensywnie na temat projektu Leda z Archetonu.

Oczywiście, chcąc się maksymalnie zabezpieczyć przed kupnem tego projektu, chcieliśmy zobaczyć jakieś realizacje w rzeczywistości. Jednak, jak na razie nie jest to mozliwe.

Cieszę się jednak, że Wy budujecie Halszkę, ponieważ uważam, że jest to projekt podobny. Poza tym, z tej samej "stajni" - Archeton.

Mordka mi się uradowała, kiedy nareszcie znalazłam domek podobny do tego, który chcemy kupić.

Będę z niecierpliwością śledziła Wasze poczynania.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie i dzięki dziewczyny. Mam cichą nadzieję, że daszek będzie ok. Chcą do sooty skończyć więźbę o ile jeden z nich się wykuruje - gieroj rozbierał się ( 8) dlaczego mnie wtedy tam nie było ????) i go zawiało - i o ile w tygodniu zbyt obficie z nieba nie będzie się lało. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...