Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oj bedziesz miała cięzki wybór :roll: :roll: - drzwi baaaaaaaaaaaaaaardzo ładne

 

dz2 są bardzo w moim guście (kolor i cała reszta)

 

i mi osobiście bardziej się podobają niż te z drugiego linku

 

 

a ewentualnie jak ci się podoba ryba szyba?

 

 

 

linki już dodane do ulubionych :D :D

 

mam zagwozdkę - na żywo widziałam Dz12 ( nie mają wszystkich modeli na sklepie :( ) i muszę powiedzieć, że wykończenie baaardzo ładne i staranne, ja upierdliwa jestem jeśli chodzi o detale, więc żłobienia bez zadziorów i sęków wszystko równo i gładko i zwróciłam uwagę na ościeżnicę, która nie miała ostrych kantów(tak jak jest to zazwyczaj - a było we wszystkich pozostałych firmach) tylko były zestrugane - nie wiem jak mam to opisać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię drzewa YreQ, bardzo nawet :)

ale wolę zielone :wink:

i raczej malowane niż 3D :)

 

a ja mam niereformowalnego fioła na ich punkcie - dlatego nie zabrali mnie na ich wycinkę na działkę ...przed budową domu :oops: :oops: :oops: w kuchni mam duży pień wiśni i wsadzone w niego gałęzie wierzby madżurskiej i poprzywiązywane niteczkami zasuszone ( na płasko) kolorowe liście dębu :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię drzewa YreQ, bardzo nawet :)

ale wolę zielone :wink:

i raczej malowane niż 3D :)

a ja mam niereformowalnego fioła na ich punkcie - dlatego nie zabrali mnie na ich wycinkę na działkę ...przed budową domu :oops: :oops: :oops: w kuchni mam duży pień wiśni i wsadzone w niego gałęzie wierzby madżurskiej i poprzywiązywane niteczkami zasuszone ( na płasko) kolorowe liście dębu :roll: :D

no to faktycznie - ten kominek bardzo w Twoim stylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli o drzwi chodzi to mi zdecydowanie bardziej podobają się te z art-tom :)

jeśli, jak sama mówisz, mają dobre wykonanie to warto się na nie zdecydować :)

 

i dz-2 i dz-12 są bardzo ładne - więc trudno wybrać :)

ale chyba jednak dz-2 :D

 

:o i co ja mam wybrać ?

co mi się podoba już wiem - kilka pozycji 8) - a które drzwi będą pasowały do mojego domku ? to drugi problem..... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem pasują wszystkie, które wskazałaś :D

 

aby nie za pstrokato mi wyszło....

W poszukiwaniach zewnętrznych .... natknęłam się na wewnętrzne - z firmy Cal drewniane mi się podobają :oops: :roll:

skrzydło - Cena brutto: 2781.6 zł :o

ościeżnica - Cena brutto od (*): 605.12 zł :o

Potrzebuję 10 szt. - już sobie je kupiłam :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o styl (że pasują) a nie o kolorystykę :)

kolor chyba musisz dobrać do okien, żeby nie było pstrokato, albo ewentualnie ciemniejszy niż okna :)

 

dziewczyno, coś Ty tam znalazła za Cal?! :o :wink:

kompletnie poszaleli?! :o

znam ja Ci ten ból drzwiowy, znam :roll:

za o wiele mniejsze pieniądze znajdziesz ładne, drewniane drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o styl (że pasują) a nie o kolorystykę :)

kolor chyba musisz dobrać do okien, żeby nie było pstrokato, albo ewentualnie ciemniejszy niż okna :)

 

dziewczyno, coś Ty tam znalazła za Cal?! :o :wink:

kompletnie poszaleli?! :o

znam ja Ci ten ból drzwiowy, znam :roll:

za o wiele mniejsze pieniądze znajdziesz ładne, drewniane drzwi :)

 

Hej Jasieńko :D

Skarbie drzwi będą w orzechu jak okna, a nad pstrokacizną stylu się zastanawiałam..... wiesz.... tu kolumny tam metaloplastyka i niewiadomo jak rzeźbione, potem dojdą kinkiety :o martwiłam się aby jak u nowobogackich nie wyszło. Ale spoko - coś tam wybiorę.

 

A ceny Cal-a po prostu mnie zwaliły z nóg - jakaś zacofana jestem jeśli o ceny chodzi, wszystko mnie dziwi.

Drzwi wewnętrzne miałam dawno wybrane ( tzn. przed bodową domu :lol: ) i miały to być Porta Madryt w ciemnej okleinie ... i niestety nie drewno. Wiele firm robi b. do nich podobne ...i drewniane i też z opaskami maskującymi - niestety już wiem, że nie na moją kieszeń ..... chyba, że znajdę tańsze ... bo w poszukiwaniach przyciągam na razie same drogie artykuły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam sobie te drzwi wejściowe i najbardziej podobają mi się dz-12 z ART-TOM-u:

http://www.art-tom.pl/img/drzwi_12_tn.jpg

 

a ze Stolpawu - Owal:

http://www.stolpaw.com.pl/templates/images/products/owal1.jpg

 

 

Kominek baardzo romantyczny, może troszkę za bardzo :wink:

 

W dzienniku Jagny widziałam taki "drzewiasty":

http://images3.fotosik.pl/143/b365d57b46bcd7cdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DROGA AMONITE

dam ci swój nr telefonu - na odległość będziesz mi doradzała..... bratnia duszo.

 

Drzwi wybrane - trafiony zatopiony. :wink:

 

Nie mogę powiększyć zdjęcia kominka - a szkoda, bo jest na tym świecie niewiele wynalazków, które mi się podobają.

 

Tak dzisiaj stwierdziłam, że jakaś strasznie klasyczna jestem .... z pełną świadomością - odczytywaną jako zachowawczość - wybieram rzeczy otulające mnie poczuciem bezpieczeństwa ...........................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi wybrane - trafiony zatopiony. :wink:

 

czyżby 12 ?(szkoda, że nie 13 :wink: )

 

 

Nie mogę powiększyć zdjęcia kominka - a szkoda, bo jest na tym świecie niewiele wynalazków które mi się podobają.

 

Jeśli chcesz większe zdjęcie tego kominka, zaraz dam Ci namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrrrrrra - wygrała Pani mlecznik i cukiernicę do kuchni nowego domu :D Prosimy o adres :wink:

 

Och, jak się cieszę!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: A więc z tego miejsca chciałabym podziękować moim rodzicom, przyjaciołom i ten....tego.... wszystkim, którzy przyczynili się do mojego sukcesu! :wink: :wink: :wink:

 

 

O namiar na zdjęcie poproszę :)

 

zdążyło wskoczyć wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...