Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

P.s. Dzisiaj kazała tatusiowi kupić sobie prostownicę do włosów :o ona za szybko dorasta czy ode mnie powiewa naftaliną? 8)

 

to pierwsze, zdecydowanie to pierwsze :lol:

my mamy podobnie :roll:

warkocze są passe

tylko sukienki lub ewentualnie spódniczki

a ma dopiero 5 lat :-?

ale mamusia skutecznie stopuje zapędy córuni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol:

ale do śmiechu mi nie było jak przyszła któregoś dnia z przedszkola i opowiadała, jak to dziewczyny z domu niebieskie cienie do powiek przynoszą i maskary ...idą do kibelka i malują się.......no i jak to ją bolało, że Pani nie zwraca im uwagi............ :roll: :o

Na wielkość wybałuszonych przeze mnie oczu powiedziała - mamo nie rób tak............ a mnie po prostu tylko zatkało i oczy wyszły mi na wierzch 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy zatem dzisiaj projektanta, który te parę kresek expresem nam wkreśli. Ale jak pozwolenie będą wydawali znów 2 miesiące, to wymięknę chyba. :wink:

 

Nie wymiękaj, Agnieszki twarde som :wink:

W każdym razie dobrze, że wciąż coś do przodu!

 

każdy pstryczek i czujka i kabelek w uzgodbieniach był okraszony "specyficzą dla Agnieszek" historyjką 8) :wink:

 

Nie bądź taka, zdradź choć parę szczegółów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ napisała:

Kucie- "Pani Agnieszko, nikt nie mówił, że będzie łatwo .... ale słychać było jak klne" ?- usłyszała inwestorka przybywszy na pole bitwy, gdzie kucie trwa nadal.

Pan instalator B z uśmiechem na twarzy burzy mi dom aż kurz leci - no cóż .... wie chłop co robi

Ale drugi dom będę budowała inaczej - instalator będzie wkładał rury a murarz je obmurowywał, aby "burzenia " nie było.

 

Odpowiedz

 

My żeśmy próbowali zainteresować naszą budową 5 instalatorów na etapie fundamentów by później ułatwioną mieli pracę ale się nam nie udało, wszyscy obiecywali kosztorys i nic z tego nie wynikał, a niech im tam będzie ale cóż się dziwić jak ciągle obsuwy z terminami, nawet teraz gdy już wszystkie mury stoją to ciężko się z kimś umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałam Tobie agatko, ale mi wszystko wcięło.......... :evil:

 

W max skrócie - kuć trzeba, jak się chce mieć rury pochowane. Z drugim domem i obmurowywaniem rur przez murarzy to był żart z mojej strony 8)

W gotowych projektach "kanaliza po ścianach" jest puszczona - niektórzy inwestorzy tak zostawiają, nasz instalator w swej dokładności jest bardziej upirdliwy ode mnie ....więc chowa w ściany co się da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops: no dzięki za wsparcie kobiety, aż mi głupio :roll:

 

Dorotko - nie przegonię Cię nie ma obaw, elektryk jeszcze nie wszedł..... a gdzie reszta...? :roll: :wink:

 

Pan od instalacji bardzo dokładnie wszystko robi i układa porządną izolację przeciwilgociową, aby cyt. " należy odciąć budynek Pani Agnieszko" ... no więc odcinają, bo wcześniej burzyli ale w dziury już rury powkładali. Jest ok.

 

Ale napiszę Wam jak to niewarto być uprzejmym do złośliwych sąsiadów.

Dzisiaj druga sąsiadka - ta starsza co to kiedyś do małża z awanturą zadzwoniła - pytała co mierzymy....a robiliśmy pomiar do mapy do projektu pod kanalizę. No i się rozgadała jak to nam szybko idzie 8) a ona hydraulika szuka. Więc jej powiedziałam, że u nas fajny pan robi niech wejdzie do niego i sobie pogadają...Zdziwiło mnie co prawda, że szuka hydraulika bo bydują się już ponad 2 lata a w marcu zeszłego roku wszędzie tynki już mieli ...no ale nie mój biznes.

Miała jechać do domu, ale zaczepiła naszego pana B. Ten poszedł do niej, potem spytał nas czy może jej pokazać jak robotę robi - dobrze niech ją wprowadzi, złośliwa przecież nie jestem ( no może czasami :oops: ) - on jej rurki , bzdurki pokazuje, a ona zamiast zachwycić się jego dokładnością i tym, że MY JEJ SĄSIEDZI dobrze zrobione będziemy mieli ....wiecie co powiedziała ?

" ale krzywe ściany macie" :o Pan B się wkurzył i mówi " wie pani każdy ma krzywe, ale to co oni mają to nic, dobrze że proste są w pionie."

 

Mnie zatkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze coś sobie przypomniałam. Pan od instalacji namówił mnie na odkurzacz centralny. Ja nie mam pojęcia jakie firmy są dobre bo nigdy nie planowałam takowego. Doczytałam, że ty montujesz, może podasz namiary na dobrego producenta, może masz jakieś uwagi związane z montażem.

Z góry dziękuje. Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze coś sobie przypomniałam. Pan od instalacji namówił mnie na odkurzacz centralny. Ja nie mam pojęcia jakie firmy są dobre bo nigdy nie planowałam takowego. Doczytałam, że ty montujesz, może podasz namiary na dobrego producenta, może masz jakieś uwagi związane z montażem.

Z góry dziękuje. Dorota

 

Dorotko - o firmach, która lepsza nie czytałam. Najprawdopodobniej będziemy zakładać odkurzacz Electroluxa BEAM.

Jedno gniazdo w salonie przy wejściu, jedno na górze na przedpokoiku i jedno chyba w garażu. Szufelka w kuchni i wiatrołapie. Sam odkurzacz będzie sobie wisiał w garażu. Rury Fi 50 częściowo schowane w ścianach a częściowo w podłogach.

 

Miłych ferii.

Ja dzisiaj wysłałam dziecko do babci, bo moja grypa to jednak coś poważniejszego...... a taka piękna pogoda za oknem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...